Як скласти одяг та навести лад у шафі

Як скласти одяг та навести лад у шафі.
Як скласти одяг та навести лад у шафі

Останнє оновлення: 22 листопада, 2018

Щоб краще навести лад у шафі та використати вільний простір, дуже важливо знати, як правильно скласти одяг.

Проблема починається, коли накопичується одяг, який не використовуємо. Тоді все стає дезорганізованим, що ускладнює підтримання порядку.

Сьогодні ми рекомендуємо спробувати деякі ідеї та поради, щоб спростити це завдання. У такий спосіб ви зможете правильно скласти одяг і отримати більше місця в шафі.

Поради, щоб організувати одяг і навести лад у шафі

1. Згортайте футболки

згортайте футболки, це допоможе навести лад у шафі

Замість того, щоб складати їх у прямокутники, якщо ви згорнете футболки, ви заощадите багато місця в гардеробі та зможете вмістити більше речей.

Пам’ятайте, що такий одяг зазвичай не мнеться.

2. Вішайте шарфи або хустки на вішалки

Роблячи це, ви зможете їх легше знайти, і вони займатимуть менше місця. Врешті-решт, шарфи та хустки дуже тонкі.

Їх легше побачити на вішалці, тож їх буде легше ідентифікувати!

3. Коли складаєте постільну білизну, кладіть весь комплект у наволочку

Це чудова ідея, оскільки білизна буде дуже акуратно складена.

Ви будете знати, що весь комплект лежить разом на своєму місці.

4. Використовуйте невеликі коробки, щоб складати спідню білизну

органайзери для нижньої білизни

Крім того, ви також можете придбати органайзери. Так ви відокремите комплекти та не витрачатимете час на пошук конкретного бюстгальтера або спідньої білизни.

Ви також можете скористатися ними, щоб зберігати панчохи або колготки в одному з відділень. Це чудовий спосіб полегшити життя!

5. Купуйте гардероб із відділеннями

Організована шафа набагато ефективніша і функціональніша. З нею вам буде простіше зберігати одяг.

Зрештою, хто хотів би відкрити шафу і побачити жахливу купу одягу, взуття, аксесуарів та інших речей? Це може викликати стрес і ускладнити пошук того, що вам потрібно. Крім того, це трата часу та енергії.

Щоб навести лад у шафі потрібне планування та стратегія.

Ваш також може зацікавити: 20 креативних ідей для зберігання взуття

Ви повинні виробити хороші звички й підтримувати порядок, щоб правильно складати одяг і отримати набагато більше місця в шафі.

Інші ідеї, щоб збільшити вільний простір у шафі

  • Приберіть одяг та предмети, які ви не використовуєте. Щоб полегшити собі життя, важливо позбутися взуття, аксесуарів та інших предметів, які займають місце, але вам більше не потрібні. Ідеально було б віддати їх на благодійність, і ви отримаєте багато місця в шафі.
  • Додавання полиць може збільшити простір для ваших аксесуарів або взуття, а також полегшити наведення ладу, тож їх буде набагато швидше і простіше знайти.
  • Використовуйте гачки та вішалки: це допомагає краще організувати речі, а коли вони висять, вони займають менше місця, ніж складені.

 

вішайте шарфи на вішалки
  • Помістіть взуття в органайзери: обирайте органайзери, що висять за дверима. Інакше вони можуть зайняти більш ніж половину шафи. Ви також можете помістити їх у коробки під ліжком. Так ви заощадите більше місця, вони будуть більш організовані, і їх буде легше знайти.
  • Розмістіть сумки та валізи на верхніх полицях. Також зробіть це з взуттям на високих підборах, які займуть багато місця, якщо ви покладете їх внизу шафи.
  • Кладіть у шафу тільки сезонний одяг: решту тримайте в закритих коробках. У такий спосіб ви не займете місце одягом, який ви не будете використовувати.

Приберіться!

Важливо знайти час, щоб навести лад у шафі. Ви помітите, що зусилля не такі вже й великі, а винагорода величезна.

Тільки подумайте, що коли вам знадобиться відшукати одяг, ви легко його знайдете й не будете шукати годинами, риючись у всій шафі.

Однак не забувайте, що деякі делікатні речі потребують особливої ​​уваги.

Якщо вони мнуться, вони навряд чи будуть добре виглядати пізніше. Вони розтягуються, деформуються, вбирають запах у шафі… Усе через неправильне складання.

Якщо ви будете дотримуватися порад, ви подбаєте про свій одяг, взуття, час і простір.

Коли все буде організоване й на своєму місці, це полегшить ваше життя, і ви не втрачатимете час щоразу, коли будете шукати щось у шафі!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.