Обвисла шкіра після схуднення: що робити?

Для запобігання провисання важливе належне зволоження як зсередини, так і ззовні. Пийте не менше 2 літрів води на день і використовуйте зволожувальні креми.
Обвисла шкіра після схуднення: що робити?

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Скульптурне тіло з пружною шкірою – це, мабуть, найважча мета, і слід бути відданими зусиллям, щоб побачити результати. Обвисла шкіра дуже часта проблема у тих, хто швидко позбувся ваги. Але цю проблему можна легко вирішити.

Обвисла шкіра часто з’являється після раптової втрати ваги, тому що шкіра і м’язи втрачають пружність у результаті розпаду волокон колагену та еластину, які відповідають за тонус шкіри.

Однією з головних причин цієї проблеми є сувора дієта, яка сприяє швидкій втраті ваги, не даючи шкірі достатньої кількості часу, щоб правильно адаптуватися.

З цієї причини фахівці рекомендують поступово втрачати вагу, дотримуючись плану, який передбачає різні фізичні вправи.

Але якщо вже занадто пізно худнути й підтримувати тонус одночасно, є кілька способів, які допоможуть вам усунути обвислу шкіру, щоб поліпшити зовнішній вигляд.

Зміна раціону

Вибір харчування
Ця порада – спосіб №1 для боротьби з в’ялою шкірою та ефективного запобігання постійних змін у вазі.

Через недотримання здорової дієти будь-яка робота для покращення фігури даремна, оскільки потрібне правильне харчування для досягнення найкращих результатів. Необхідно усунути продукти, які викликають накопичення жиру.

Їжте здорові харчові продукти з низьким вмістом жирів і цукру, щоб поліпшити здоров’я в цілому і зберегти шкіру пружною.

Локалізовані вправи, щоб обвисла шкіра стала пружнішою

Коли ви швидко втрачаєте вагу, в’яла шкіра дійсно стає помітною на таких ділянках тіла, як живіт, сідниці, ноги й навіть руки.

Один з найефективніших способів запобігання цьому – робити вправи, локалізовані на проблемній ділянці.

 • Живіт: Класичні скручування є найпоширенішими, також спробуйте інші вправи, які передбачають напруження черевних м’язів.
 • Ноги і сідниці: Вони, як правило, залучаються у тих самих вправах.
 • Руки: Підняття важких предметів та інші силові тренування є дуже ефективними.
 • Обличчя та шия: Ці частини тіла так само важливі, як і інші, їх можна залучити у вправах для обличчя.

Загальні вправи

Біг
Для підтримки здорової ваги та пружної шкіри варто регулярно виконувати деякі загальні вправи, наприклад, ходити протягом 30 хвилин на день, бігати підтюпцем, їздити на велосипеді або прогулюватися з собакою.

Ці рухи передбачають фізичні зусилля і прискорюють метаболізм, щоб не дати жиру повторно накопичуватися на частині тіла, з якою ви працюєте.

Уникайте впливу УФ-променів

Сонце і засмага піддають шкіру впливу шкідливих ультрафіолетових променів, які знижують її еластичність і колаген.

Найкраще уникати їх і захищати себе сонцезахисними кремами, головними уборами та одягом, який покриває шкіру.

Пийте більше води

Вода та її вплив на фігуру
Пити багато води щодня є одним з найкращих способів зволожити обвислу шкіру і покращити її еластичність, щоб допомогти їй адаптуватися до змін, викликаних втратою ваги.

Вважають, що жінки мають пити 2 літри води на день, тоді як чоловікам варто вживати до трьох літрів.

Зволоження шкіри

Використання зволожувальних кремів – це також хороший спосіб боротися з обвислою шкірою і поліпшити її тонус протягом короткого проміжку часу.

Ми рекомендуємо обирати продукти, які містять CoQ10, колаген, ретинол або еластин, адже вони зміцнюють шкіру і запобігають появі зморщок.

Їжте більше білку

Здорове харчування
Продукти з високим вмістом білку в поєднанні з вуглеводами допомагають підвищити фізичну працездатність і здатність організму спалювати калорії.

Ось деякі з найкращих білкових продуктів:

 • червона риба
 • курка
 • сочевиця
 • соя
 • нут
 • яйця

Регулярно робіть пілінг шкіри

Мета пілінгу шкіри – видалити мертві клітини, щоб поліпшити зовнішній вигляд і запобігти появі темних плям.

Проте це лікування також грає важливу роль у стимулюванні припливу крові, щоб покращити зовнішній вигляд шкіри.

Хороший скраб:

 • Змішайте трохи солі з двома столовими ложками кокосової олії. Ніжно масажуйте обвислу шкіру коловими рухами.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.