Одяг мами нареченої чи нареченого: 6 порад

Чудово, що ваш син чи дочка одружується. При всьому цьому хвилюванні також виникають зобов’язання та відповідальність за вашу роль у весіллі. Одяг мами нареченої чи нареченого має випромінювати витонченість та елегантність, а також відповідати вашій ролі в цей особливий день.
Одяг мами нареченої чи нареченого: 6 порад

Останнє оновлення: 28 липня, 2020

Ваша роль матері нареченої чи нареченого – велика честь. Певним чином ви також зірка їхнього знаменного дня. Хоча ви не ключова фігура, на вас покладено деякі обов’язки. Один із таких обов’язків – одяг мами нареченої чи нареченого має бути елегантним та доречним. Якщо ви не маєте жодної ідеї, що вам одягти для цього важливого випадку, читайте далі.

Роль матері під час весілля

роль матері під час весілля
Роль матерів нареченої і нареченого під час весілля дуже важлива для церемонії.

Завдання матері нареченої – супроводжувати її до церкви і залишатися біля неї, поки не розпочнеться церемонія. Це стосується і матері нареченого. Вони мають заспокоювати нареченого і наречену і допомагати у всьому, що стосується весілля.

Мати нареченого також супроводжує нареченого до вівтаря. Обидві матері сидять у першому ряду, на знак їх важливості як для нареченої, так і для нареченого. Вони також сидять поруч з нареченим і нареченою за столом під час святкування.

Хоча є багато обов’язків, про які потрібно думати матері нареченої чи нареченого, може бути важко підібрати ідеальне вбрання для весілля.

Тут ми обговоримо кілька рекомендацій щодо вибору одягу.

1. Не вдягайте біле.

яким має бути одяг мами нареченої
Матері нареченої і нареченого не повинні вдягати біле. Загалом, гості на весіллі не повинні вдягати біле, адже білий колір зарезервований для нареченої.

Так само не варто обирати подібні кольори – наприклад, бежевий, колір слонової кістки, білосніжний тощо. Це великий день нареченої, і ніхто не повинен намагатися її затьмарити.

2. Не вдягайте чорне.

З іншого боку, матері нареченої і нареченого також не повинні вдягати чорне. Це колір, пов’язаний з похоронами та темрявою, а цього треба повністю уникати під час цієї радісної нагоди.

У випадку, якщо мати нареченої чи нареченого в жалобі, вона завжди може зробити виняток для радісного весілля своєї дитини і вибрати в цей день інший колір.

Однак ви все одно можете вибрати одяг темного кольору.

3. Сукня має доповнювати сукню нареченої.

як одягатися на весілля
Матері нареченої і нареченого повинні знати стиль весілля і вибирати сукні, яке добре поєднуються з рештою стилю весілля.

Наприклад, якщо весілля більш традиційне, а весільна сукня та сукні подружок нареченої довжиною до підлоги, мами нареченого і нареченої повинні вибрати сукню такої ж довжини, що є більш формальною.

4. Нехай все буде просто.

Весілля – це подія для нареченого і нареченої. Наречена повинна виділятися серед усіх.

З цієї причини найкраще, якщо мами нареченого і нареченої оберуть сукні, які не виділяються, і утримаються від занадто великої кількості ювелірних виробів або кричущих аксесуарів.

5. Стиль має бути елегантним і простим.

Стиль сукні має бути простим.

Якщо весілля відбувається в церкві, сукня має бути більш скромною і відповідати релігійним традиціям. Наприклад, було б недоречно, якби мати нареченої чи нареченого вдягнула сукню з великим декольте.

6. Чи потрібно вдягати вуаль?

У деяких культурах та повір’ях мати нареченої чи нареченого має вдягнути вуаль. Якщо ви хочете бажаєте вдягнути вуаль, вона може бути будь-якого кольору. Однак найкраще спочатку отримати дозвіл нареченої. З іншого боку, у багатьох культурах матері нареченого і нареченої не носять жодної спеціальної фати або головного вбрання.

Нарешті, пам’ятайте, що на маму нареченого чи нареченої покладено багато обов’язків. Ви повинні мати елегантний, скромний і приємний зовнішній вигляд зі стриманими кольорами в день весілля. Це дасть вам змогу не затьмарити молодят.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.