Як правильно вибирати одяг та стильно виглядати

Нижче ми допоможемо визначити помилки, які ви можете робити, коли треба вибираєте одяг, і розповімо, як їм запобігти. Не пропустіть!
Як правильно вибирати одяг та стильно виглядати

Останнє оновлення: 27 січня, 2019

Є різні типи помилок, які ви могли б зробити, коли треба вибирати одяг, і вони тільки погіршують вашу зовнішність.

Ми не говоримо про те, щоб дотримуватись останніх модних тенденціяй, а лише про те, що треба зберігати золоте правило: баланс і гармонія.

Власно кажучи, ці помилки у виборі одягу пов’язані з незнанням власного тіла – і цю проблему завжди можна вирішити.

Проведіть час перед дзеркалом і вирішіть, що вам найбільше подобається в собі, щоб ви могли виділити ці переваги. Водночас визначте частини тіла, які вам не подобаються, щоб спробувати сховати їх або навчитися маскувати їх одягом.

Далі ми розповімо вам, які помилки ви могли б зробити, коли прийде час вибирати одяг, і як ви можете їх запобігти.

4 поширені помилки, коли потрібно вибирати одяг

1. Дуже критичне ставлення до себе

Це перша і найпоширеніша помилка, яку люди роблять. Ми завжди критикуємо і сваримо себе за те, що не виглядаємо як моделі в Instagram. Кажуть, що ми і є своїми найжорсткішими критиками.

Насправді такий настрій може досягти такого рівня, що ви постійно будете погано ставитеся до себе і ніколи не придумуєте ніяких конструктивних ідей щодо одягу.

Щоб це не відбулося, дуже важливо визначити, що вам подобається в собі. (І якщо ви все ще не знаєте, що це може бути, приділіть час, щоб дізнатися.)

Створення позитивного, реалістичного образу самого себе не відбудеться за один день. Це також не буде простим завданням, але це безумовно варто результату. Зрештою, урешті-решт ваш образ буде сповнений щастям і гарним смаком.

стильно вдягатися

2. Надання думкам інших більшого значення, ніж власним

Інша помилка, яку ви можете зробити, вибираючи свій наряд, полягає в тому, що ви прислуховуєтесь до чужих думок більше, ніж до своїх.

Будьте обережними! Одна річ – слухати все, що говорять про вас інші люди. Однак інша справа ніколи не дозволяти нікому давати вам поради. Нема потреби вдаватися до крайнощів.

Тим не менш, ви повинні встановити здорові межі, дозволити конструктивну критику і навчитися аналізувати її таким чином, щоб вносити лише ті зміни, які ви вважаєте необхідними.

Суть у тому, щоб не відкидати власні думки, прислуховуючись лише до чужих. Наприкінці, найголовніше бути щасливими з самим собою.

слухати себе

3. Усі тенденції відразу

Інша поширена помилка – бути жертвою моди. Ви можете думати, що потрібно бути в курсі всіх модних тенденцій, щоб мати схвалення інших людей.

Утакому випадку ви не зможете втілити нові тенденції на собі, щоб вони відповідали вашому стилю і тілу. Можна перестаратися з модою, і це, звичайно, не зробить з вас модель.

Щоб не потрапити в цю пастку, нехай деякі тенденції проходять повз вас. Не всі вони вам підходять. Дізнайтеся, як розрізняти ті, які змушують вас виглядати і відчувати себе добре, а які – ні.

Як ми сказали вище, це спроби та помилки, і це вимагає терпіння.

улюблений одяг

4. “Збереження” улюблених предметів одягу для особливих випадків

Немає сенсу зберігати свої улюблені предмети одягу та аксесуари – ті, які змушують вас виглядати і відчувати себе дивовижно – для «особливих випадків». Часто час минає, і ви вже ніколи не зможете їх вдягнути.

Одягайтеся для себе. Одягайтеся так, щоб ви раділи щодня, а не лише в певні, особливі дні.

красиво виглядати

Інші помилки, яких варто уникати

Деякі інші поширені помилки, яких варто уникнути, такі:

  • Носити неправильний розмір.
  • Перестаратися з кольорами, візерунками та аксесуарами.
  • Одягатися надто відверто.

Зрештою, треба дотримуватися балансу і насолоджуватися модою, а не бути її жертвою.

Це може вас зацікавити ...
Все, що потрібно знати про менструальну чашку
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Все, що потрібно знати про менструальну чашку

Чи знаєте ви, що таке менструальна чашка? Якщо ви досі не чули про цей чудовий винахід для жінок, дізнайтеся більше з нашої статті!