Огірковий сік: 6 переваг для організму людини

Огірковий сік насичує нас вітамінами і мінералами, що робить його ідеальним для догляду за тілом. Він надає поживні речовини без перевищення щоденної кількості калорій. Це лише одна з багатьох переваг огіркового соку.
Огірковий сік: 6 переваг для організму людини

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

У цій статті ми розкажемо про 6 основних переваг, які огірковий сік забезпечує вашому тілу. Огірок має корисні властивості для активізації всіх функцій організму. Крім того, це надзвичайно смачно.

Кожна склянка огіркового соку має стільки ж вітамінів і мінералів, скільки склянка овочів. Отже, він є чудовим варіантом, щоб зберегти своє здоров’я у хорошому стані.

Огірковий сік: переваги

1. Чудовий для схуднення

огірковий сік для схуднення

Кожна склянка огіркового соку містить досить малу кількість калорій, тобто його можна пити після кожного приймання їжі, на відміну від яблучного, ананасового і апельсинового соків, які перетинають межу.

Якщо ви хочете схуднути або просто бути у хорошій формі, пити огірковий сік щодня – це найкращий варіант.

Огірковий сік допомагає контролювати калорії, які ви споживаєте за день, а також залишає вас насиченими. Завдяки його впливу, ви зможете не переїдати, а будете їсти лише стільки, скільки потребує ваше тіло.

2. Допомагає боротися з грипом

Вам не потрібно постійно їсти цитрусові фрукти, щоб зупинити симптоми грипу. Є також інші засоби захисту, наприклад, огірок.

  • Споживання огіркового соку – це найкращий спосіб отримати його високий вміст вітаміну С.
  • Він покращує здоров’я, допомагає боротися з грипом, водночас зміцнює імунну систему та розвиває клітини головного мозку.

Таким чином, огірковий сік водночас оптимізує кілька процесів в організмі людини.

3. Огірковий сік поліпшує стан шкіри

огірковий сік для шкіри

Огірковий сік є одним із найкращих варіантів для того, щоб ваша шкіра була здорової та молодою.

  • Огірок багатий на колаген, тому він не тільки покращує еластичність дерми, але і її твердість, що дає вам молодший вигляд, попри пройдений час.
  • Щодня споживаючи огірковий сік, ви дбаєте про красу своєї шкіри, зберігаючи її завжди гладкою і зволоженою.

4. Володіє антигеморагічними властивостями

Високий вміст вітаміну К в огірках разом з тромбоцитами крові допомагають, коли організм потребує відновлення пошкодженої тканини.

  • Завдяки цим властивостям він контролює кровотечі і допомагає зупинити їх, одночасно запобігаючи утворенню тромбів.
  • Щоденне споживання огіркового соку покращує судинні захворювання, особливо у людей, у яких часто виникають кровотечі і тромби.

5. Забезпечує максимальний блиск волосся

огірковий сік для волосся
Ідеться не лише про те, що волосся росте швидше або перестає випадати. Іноді хочеться, щоб волосся виглядало більш живим і здоровим, та просто покращити його зовнішній вигляд. Ви повинні змінити його пошкоджений, неживий вигляд та сповнити блиском і шовковистістю.
  • Ви можете домогтися цих змін, які потребує ваше волосся, споживаючи огірковий сік щодня.
  • Сік дає поживні речовини і вітаміни, які реформують кожне пасмо волосся, від коренів до кінчиків, зберігаючи його завжди шовковистим і блискучим.

6. Стимулює мозкові зв’язки

Також до переваг огіркового соку належить стимуляція мозкових зв’язків.

  • Вміст в огірку вітаміну В5 та пантотенової кислоти гарантує нам швидше мислення в будь-якому виді діяльності.

Крім того, оскільки огірок – це хороше джерело вітаміну В5, це призводить до більшого синтезу гормонів. Це безпосередньо допомагає підтримувати кожний орган, а також всі клітинні системи, повністю здоровими.

Огірковий сік покращує мислення, пам’ять, не кажучи вже про інші функції мозку, які мають користь від всіх поживних речовин огірка.

Цей натуральний продукт – це те, що неможливо пропустити. Не забудьте включити огірок в свій раціон, щоб скористатися всіма його перевагами. Ваше тіло подякує вам за це!  • Arakelyan, Hayk. (2019). Cucumber (Cucumis sativus) – 1.Healthy Vegetables. –Mother Nature Healing.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.