Тіло людини

Людське тіло неймовірне і загадкове. У “Кроці до здоров’я” ми розповідаємо вам, як воно працює, як працює кожен орган, система та тканина вашого тіла. М’язи, кістки, суглоби… дізнайтесь про все це, про хвороби, які їх вражають, і як доглядати за своїм тілом.

Наркотичні речовини та еректильна дисфункція

Різні розлади можуть впливати на сексуальну функцію і перешкоджати насолоді від сексу. Одним із таких розладів є еректильна дисфункція. Однак, враховуючи багато різних чинників, які можуть впливати на організм, ви можете запитати себе, чи пов’язані певні препарати та еректильна дисфункція.

Що таке антитіла?

Антитіла є особливою групою молекул, які захищають ваше тіло від вторгнення інших організмів, які вони визнають сторонніми, наприклад, вірусів і бактерій.

Відновлення коліна після операції меніска

Відновлення коліна після операції меніска – це процес, який може тривати протягом декількох тижнів залежно від здоров’я пацієнта та типу травми. Його основна мета – допомогти відновити функціональність суглоба, оскільки суглобовий хрящ має пристосовуватися до життя без меніска.

4 поширені ознаки нерегулярних місячних

З моменту першої менструації кожна жінка повинна стежити за своїм менструальним циклом і записувати інформацію про кожні місячні. Знання того, як почувається ваше тіло під час менструації, допоможе вам виявити ознаки нерегулярних місячних.

Точки тиску, які допоможуть вам полегшити біль

Сьогодні ми набагато більше цікавимося нашим фізичним і психічним здоров’ям, ніж раніше. Проте є випадки, коли ви почуваєтеся погано як фізично, так і психологічно з тієї чи іншої причини. Точки тиску можуть допомогти почуватися краще.

Шишкоподібне тіло як регулятор циклів та третє око

Шишкоподібне тіло (також епіфіз або пінеальна залоза) за своєю формою дуже нагадує ананас. Саме через цю особливість пінеальна залоза й отримала свою назву (англійською “pineapple” – ананас). Цей орган відіграє неймовірно важливу роль у процесі регулювання сну, а також контролює…

Наслідки пропуску сніданку для організму людини

Багато людей не знають про наслідки пропуску сніданку і продовжують пропускати його. Хоча останнім часом сніданку стали приділяти більше уваги під час розроблення дієт, деякі люди все ще недооцінюють його неймовірні властивості.