П'ять способів освітлення темних приміщень без електрики

Потреба в економії енергії посилилася в останні роки. Тому варто дізнатися кілька трюків для освітлення темних приміщень без використання електрики. У цій статті ми поділимося декількома.
П'ять способів освітлення темних приміщень без електрики

Останнє оновлення: 28 вересня, 2019

Більшість будинків мають темні простори, які потребують постійного освітлення. Хоча ви можете усунути цю проблему за допомогою лампочок, багато людей шукають альтернативи, які не вимагають використання електрики. Хочете дізнатися про освітлення темних приміщень без електрики?

У цій статті ми поділимося низкою порад, які навчать вас, як прикрасити ваш будинок без використання лампочок або інших джерел штучного світла. За допомогою деяких підказок можна досягти цього ефекту, навіть якщо джерела природного світла обмежені.

Спробуйте їх сьогодні!

Секрети освітлення темних приміщень без електрики

В усіх приміщеннях вашого будинку має бути достатньо світла, щоб створити спокійне і комфортне середовище. Однак освітлення темних приміщень може бути складним і дорогим завданням.

На щастя, є деякі поради, які покращать ці місця вашого будинку, не вдаючись до електрики. Розгляньмо їх!

1. Обирайте світлі кольори

кольори для освітлення темних приміщень
Один із найкращих способів освітлення закритих просторів полягає у використанні світлих тонів, таких як білі або пастельні відтінки. Ці кольори роблять будь-який простір яскравим і великим. Навпаки, темні відтінки роблять простір меншим і темнішим.

Тому ваші стіни та меблі мають бути світлого кольору. Щоб не перестаратися, ви можете додати трохи темного кольору за допомогою невеликих меблів або дрібниць, таких як подушки, низькі столи та килими.

Ми рекомендуємо вам прочитати: Чи знаєте ви, що кольори впливають на емоції?

2. Використовуйте дзеркала для освітлення темних приміщень

Дзеркала допомагають збільшити проекцію природного світла в погано освітлених приміщеннях. Крім того, вони допомагають гармонізувати будь-який домашній декор. Тому краще вибрати великі дзеркала зі світлою рамкою.

Ви також можете пограти з різним дизайном. Наприклад, замість того, щоб повісити одне велике дзеркало, спробуйте використати кілька невеликих. Ви також можете розмістити два дзеркала в певних місцях. Найважливіше, щоб простори здавалися яскравими й великими.

3. Встановіть скляні двері

Чи думали ви про зміну дверей як спосіб освітлення темних приміщень? Хоча це трохи складно і дорого, це ідеально підходить для місць без джерел природного світла. Скляні двері дають світлу просвічувати з зовнішніх просторів.

Інакше кажучи, вони виконують функцію вікна. Є кілька альтернатив, таких як звичайні скляні або прозорі скляні двері. Оскільки останні можуть бути трохи дорожчими, ще одним чудовим рішенням є використання завіси, щоб не побачити нічого крізь скло.

4. Блискучі підлоги

способи освітлення темних приміщень
Блискучі підлоги роблять темні або закриті приміщення більш яскравими. Ви можете обрати білу, пастельну або світлу деревину.

Блискучі підлоги є модним способом освітлення темних приміщень у вашому домі. Так само, як стіни та меблі, спробуйте білі та пастельні відтінки. Крім того, рекомендуємо вибрати яскраві матеріали.

5. Освітліть темні приміщення за допомогою світлового люка

Ви прагнете подбати про довкілля і тому шукаєте рішення для мінімізації використання електроенергії?

Якщо відповідь «так», зверніть увагу на цю ідею. Щоб освітити темні приміщення у вашому домі, можна спробувати світловий простір – своєрідне вікно, який треба вмонтувати в стелю, щоб полегшити проходження природного світла.

Насправді, це дає змогу пропускати стільки світла, що не потрібно використовувати електрику протягом більшої частини дня.

Висновок

Є кілька способів освітлити закриті приміщення та зменшити потребу в електроенергії. Хоча деякі вимагають більше зусиль, ніж інші, усі вони є прекрасними способами освітлення приміщень.

Якщо ви знаєте інші секрети, не вагайтеся поділитися ними з нами!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.