Популярні способи видалення небажаного волосся

Звісно, всім хочеться, щоб ефект після видалення небажаного волосся тривав якомога довше. Важко заперечити, що більшість методів боротьби з волоссям у небажаних місцях є неймовірно болісними. Утім, в цій статті ми детальніше поговоримо про ті методи видалення волосся, які є відносно безболісними та найбільш ефективними.
Популярні способи видалення небажаного волосся

Останнє оновлення: 20 червня, 2020

Погодьтеся, що люди постійно перебувають у пошуку найбільш дієвих та безболісних методів видалення небажаного волосся на різних ділянках тіла.

Йдеться не лише про вищипування брів чи гоління бороди. Нові методи боротьби із зайвим волоссям передбачають настільки ефективну боротьбу з волосяним покровом у небажаних місцях, наче його ніколи там і не було.

Нині методів боротьби із зайвим волоссям незліченна кількість, проте більшість з них є дуже болісними та неприємними. У будь-якому випадку кожна людина, яка бореться із волоссям у небажаних місцях, хоче, щоб її шкіра якомога довше залишалася гладенькою.

Важко повірити в те, що попри шалений розвиток технологій більшість методів видалення небажаного волосся досі більше нагадують не приємну косметичну процедуру, а справжні тортури. Саме тому в цій статті ми хочемо запропонувати вашій увазі ті методи боротьби з волоссям у небажаних місцях, які є набагато простішими, ефективнішими та менш болючими.

Найефективніші методи видалення небажаного волосся

1. Гарячий віск

гарячий віск для видалення небажаного волосся

Насправді цей метод є найбільш неприємним у нашому переліку. Утім, ефект від цієї процедури є довготривалим, адже гарячий віск повністю видаляє волосяні фолікули.

Варто зауважити, що цей метод боротьби з волоссям у небажаних місцях досі є одним з найпопулярніших. За умови дотримання кількох простих інструкцій ви зможете легко провести цю процедуру в домашніх умовах самостійно. У порівнянні з іншими методами депіляція з допомогою гарячого воску є однією з найефективніших.

Найважливіше, про що потрібно пам’ятати під час процедури – це те, що ви наносите на шкіру гарячий віск. Засіб високої температури, а також процедура видалення волосяного фолікула можуть спровокувати подразнення чутливої шкіри. Саме тому спеціалісти не рекомендують використовувати гарячий віск для видалення небажаного волосся на чутливих ділянках шкіри (обличчі, під пахвами, в інтимній зоні, тощо).

2. Холодний віск

Безумовно, шанси отримати опіки під час цієї процедури майже відсутні, проте й холодний віск має суттєві недоліки.

Перш за все варто зауважити, що для видалення небажаного волосся з допомогою холодного воску необхідно докласти більше зусиль, аніж за умови використання гарячого воску. Відповідно, ризик травмувати чутливу шкіру значно зростає.

Зверніть увагу, що для депіляції з допомогою холодного воску вам знадобляться спеціальні смужки.

3. Крем для знебарвлення небажаного волосся

Ця процедура є досить популярною серед тим людей, які мають досить рідкий волосяний покрив.

Якщо в людини немає великої кількості волосся, їй простіше приховати його з допомогою спеціального крему, який знебарвлює волосини та робить їх менш помітними.

4. Крем для видалення небажаного волосся

крем для видалення небажаного волосся

Варто зауважити, що цей метод боротьби з небажаним волоссям є менш агресивним за всі попередні. Утім, ефект від цієї процедури є недовготривалим, тож вам доведеться користуватися цим кремом доволі часто.

Видалення небажаного волосся з допомогою крему є одним з найдешевших методів. До того ж ця процедура є досить практичною та безболісною. Такий крем чудово підійде як експрес-метод для усунення зайвого волосся в літню пору.

Важко назвати цей метод епіляції ефективним на постійній основі. Головний недолік такого крему полягає в тому, що він не видаляє волосяні фолікули, тобто процедура більше нагадує звичайне гоління. Якщо ви оберете крем для видалення небажаного волосся, вам доведеться користуватися ним дуже часто.

5. Гоління з допомогою бритви

Цей метод боротьби із зайвим волоссям завжди був популярним. Уявіть, що вас несподівано запросили на вечірку біля басейна. Погодьтеся, що бритва допоможе позбутися волосся за лічені хвилини.

  • Рекомендуємо кожного разу використовувати нове лезо. Не забувайте попередньо наносити на шкіру спеціальний крем для гоління, щоб уникнути порізів та подразнення шкіри.

Чи знали ви, що волосся на ногах росте зі швидкістю 0,63 сантиметра на місяць? Водночас під пахвами волосся росте майже вдвічі швидше.

6. Електробритва для видалення волосся

Цей прилад чудово підійде для гоління бороди, а також для надання їй гарної форми. Варто зауважити, що електробритви є дуже простими у використанні та практичними.

Утім, не кожному до вподоби користуватися електробритвами для видалення небажаного волосся. Люди, які хоча б раз скористалися електробритвою, запевняють, що цей метод є незручним та дуже болісним.

Перш за все не потрібно забувати про ретельне очищення електробритви після кожного використання. Якщо нехтувати цим правилом, ризики розвитку фолікуліту суттєво зростуть.

7. Видалення небажаного волосся з допомогою ниток

Цей метод боротьби із зайвим волоссям використовували ще багато століть тому. Для процедури знадобиться бавовняна або шовкова нитка. Насправді нитка є досить ефективним засобом для видалення небажаного волосся, проте водночас цю процедуру важко назвати приємною та безболісною.

Спеціалісти рекомендують використовувати цей метод для вищипування брів та іншого волосся на обличчі.

8. Новий метод боротьби із зайвим волоссям: лазерна епіляція

лазерна епіляція

Лазерна епіляція є чудовим методом видалення зайвого волосся. Утім, перш ніж вдаватися до цієї процедури, рекомендуємо добре подумати. Чи справді ви готові залишити ці ділянки без волосся назавжди?

Лазерна епіляція чудово підійде людям із густим волосяним покривом, незалежно від того, що саме стало причиною росту густого волосся у небажаних місцях – генетична схильність чи гормональний дисбаланс в організмі.

Під час видалення волосся лазером людина відчуває лише слабке тепло, тож сама процедура є досить стерпною. Лазер видаляє волосяні фолікули з допомогою тепла, яке проникає через пігменти, що містяться у волосинах.

Оберіть той метод видалення волосся, який найкраще підійде саме вам

Варто зауважити, що попри сильні больові відчуття видалення небажаного волосся з допомогою воску залишається однією з найпопулярніших процедур завдяки своїй низькій вартості. Ба більше, у багатьох салонах цю процедуру рекомендують клієнтам як найефективніший та найпростіший метод боротьби з волоссям на небажаних ділянках тіла.

Утім, ми рекомендуємо обрати той метод, який підійде саме вам, попри його вартість. Як бачите, нині досить легко знайти неагресивні методи видалення зайвого волосся залежно від власних потреб та особливостей організму.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.