Як зробити віск для видалення волосся в домашніх умовах

Вересень 25, 2015
Серед численних перевагах цукру є той факт, що будучи цілком натуральним продуктом, він не викликає ніяких алергічних реакцій, не подразнює шкіру, а навпаки робить її дивовижно гладкою та шовковистою.

На сьогоднішній день є безліч способів видалення волосся, які дозволяють позбутися від надокучливого пушку, який росте на деяких областях вашого тіла та псує вам вигляд. Креми для депіляції, віск для видалення волосся, бритви, лазерна епіляція та багато інших альтернатив стали досить популярними в останній час. Однак ці процедури, як правило, коштують досить дорого та інколи можуть викликати роздратування та почервоніння шкіри, тому багато людей віддають перевагу іншим способам видалення волосся. Хочете дізнатися, як зробити віск для видалення волосся в домашніх умовах?

Природний віск для видалення волосся з цукром

Видалення волосся з цукром є досить відомою процедурою, яка стали дуже популярною в останні роки. Ця техніка використовувалася з давніх часів на Близькому Сході і за ці роки вона стала добре відома в усьому світі завдяки своїй ефективності.

Curkulaicia-v-nogax

Однією з головних причин, чому цукровий віск став настільки популярним є те, що до його складу входять цілком натуральні інгредієнти без будь-яких добавок і, крім того, він допомогає вам позбутися від волосся, зовсім не пошкоджуючи шкіру та не викликаючи больових відчуттів. Кожен, хто хоча б раз спробував цей метод, може з упевненістю сказати, що це найменш болісний та найбільш ефективний спосіб депіляції порівняно з іншими засобами видалення волосся, і до того ж, він ж є цілком доступним.

Як я можу зробити цукровий віск для видалення волосся в домашніх умовах?

Reakcia-cykry-na-zdorovia

Приготування цукрого воску в домашніх умовах досить простий процес, і найкраще в ньому те, що він не займе у вас багато часу. Отриманий віск ви можете використовувати для видалення волосся з ніг, пахв, брів і навіть у найбільш делікатній області – бікіні, яка потребує особливого догляду, враховуючи її чутливість ​​.

Інгредієнти

  1. 2 чашки цукру.
  2. 3 столові ложки лимонного соку.
  3. 3 столові ложки води.

Приготування

Приготування цукрового воску для видалення волосся дуже схоже на приготування сиропу для десертів; єдина різниця полягає в тому, що він не повинен бути занадто густим. Змішайте всі три інгредієнти в каструлі та підігрівайте їх на середньому вогні, поки суміш не закипить, постійно помішуючи. Як тільки вона починає кипіти, зменшіть вогонь та залиште суміш на декілька хвилин, поки вона не досягне пастоподібної консистенції.

Для того, що дізнатися, чи готовий ваш віск, зверніть особливу увагу на колір воску; він повен буди трохи золотистого кольору і, в жодному разі, не темного кольору. Якщо ви будете кип’ятити його занадто довго, цукор може пригоріти. Впевнившись, що паста готова, залиште її в прохолодному місці на деякий час, але не занадто довго, оскільки вона може затвердіти.

Паста повинна бути липкою, це означає, що вона готова до використання.

Як наносити цукровий віск?

Vudalennia-volossia

Перед застосуванням воску для видалення волосся, дуже важливо очистити та знежирити область, на якій ви будете видаляти волосся. Коли ви будете готові, нанесіть віск рівним і тонким шаром у напрямку росту волосся та видаліть смужкою одним швидким рухом в протилежному напрямку, щоб видалити волосся.

В результаті ви отримаєте гладку, приємну на дотик шкіру без жодних подразненнь та почервонінь. Чим частіше ви будете це робити, тим краще результати ви будете отримувати.

Які переваги можна отримати від приготування воску для видалення волосся в домашніх умовах?

Хоча видалення волосся з бджолиним воском є ​​досить відомою та ефективною технікою, віск на основі цукру може пропонувати вам ряд переваг, які ви не отримаєте, використовуючи бджолиний віск для видалення волосся.

  • Враховуючи той факт, що цукровий віск наноситься виняткого кімнатної температури, ви не ризикуєте отримати опіки.
  • Він не викликає алергічних реакцій та подразнень.
  • Цукровий віск зменшує ризик вростання волосся, що є однією з причин запалень на шкірі після депіляції.
  • Цукровий віск особливо рекомендується жінкам з сухою шкірою, тому що він робить шкіру дуже гладкою та ніжною.
  • Він практично не прилипає до шкіри і легко видаляється водою.
  • Інгредієнти, необхідні для приготування воску, можна з легкістю знайти в будь-якому магазин  і, до того ж, вони є дуже економічні.
  • До його складу не входять хімічні речовини та сполуки, які подразнюють шкіру та викликають неприємні реакції.
Вас також можуть зацікавити