Як зробити віск для видалення волосся в домашніх умовах

Перевагою цукру є той факт, що він не викликає ніяких алергічних реакцій та подразнень, а цукровий віск для видалення волосся є натуральним продуктом.
Як зробити віск для видалення волосся в домашніх умовах

Останнє оновлення: 12 листопада, 2018

Існує безліч методів депіляції, які дозволяють позбутися від небажанного волосся на вашому тілі. Креми для депіляції, віск для видалення волосся, бритви, лазерна епіляція та багато інших альтернатив стали популярними в останній час.

Однак ці процедури, як правило, коштують досить дорого та інколи можуть викликати подразнення та почервоніння шкіри, тому багато людей віддають перевагу іншим способам видалення волосся. Хорошою альтернативою може бути приготування домашнього воску для депіляції.

Природний віск для видалення волосся з цукром

Видалення волосся цукром є досить відомою процедурою, яка стала дуже популярною в останні роки. Ця техніка використовувалася з давніх часів на Близькому Сході й стала добре відома в усьому світі завдяки своїй ефективності.

Видалення волосся на ногах

Однією з головних причин, чому цукровий віск став настільки популярним є те, що до його складу входять натуральні інгредієнти без жодних добавок і, крім того, він допомагає вам позбутися від волосся, зовсім не пошкоджуючи шкіру та не викликаючи больових відчуттів.

Кожен, хто хоча б раз спробував цей метод, може з упевненістю сказати, що це найменш болісний та найбільш ефективний спосіб депіляції у порівнянні з іншими засобами видалення волосся, і до того ж, він є цілком доступним.

Цукровий віск для видалення волосся в домашніх умовах

Цукор для депіляції

Хочете дізнатися більше? Читайте: Два засоби для видалення небажаного волосся.

Приготування цукрового воску в домашніх умовах – це досить простий процес, і найкраще в ньому те, що він не займе у вас багато часу. Отриманий віск ви можете використовувати для видалення волосся з ніг, пахв, брів і навіть у найбільш делікатній області – бікіні, яка потребує особливого догляду, враховуючи її чутливість ​​.

Інгредієнти

  • 2 чашки цукру.
  • 3 столові ложки лимонного соку.
  • 3 столові ложки води.

Приготування

Приготування цукрового воску для видалення волосся дуже схоже на приготування сиропу для десертів; єдина різниця полягає в тому, що він не повинен бути занадто густим. Змішайте всі три інгредієнти в каструлі та підігрівайте їх на середньому вогні, поки суміш не закипить, постійно помішуючи. Як тільки вона починає кипіти, зменште вогонь та залиште суміш на декілька хвилин, поки вона не досягне пастоподібної консистенції.

Для того, що дізнатися, чи готовий ваш віск, зверніть особливу увагу на колір воску; він повен бути золотистого кольору і, в жодному разі, не темного. Якщо ви будете кип’ятити його занадто довго, цукор може пригоріти. Впевнившись, що паста готова, залиште її в прохолодному місці на деякий час, але не занадто довго, оскільки вона може затвердіти.

Паста повинна бути липкою, це означає, що вона готова до використання.

Як наносити цукровий віск?

Нанесення воску

Перед застосуванням воску для видалення волосся, дуже важливо очистити та знежирити область, на якій ви будете видаляти волосся. Коли ви будете готові, нанесіть віск рівним і тонким шаром у напрямку росту волосся та видаліть смужкою одним швидким рухом в протилежному напрямку, щоб видалити волосся.

В результаті ви отримаєте гладку, приємну на дотик шкіру без жодних подразнень та почервонінь. Чим частіше ви будете це робити, тим краще результати ви будете отримувати.

Переваги приготування воску для видалення волосся в домашніх умовах

Хоча видалення волосся бджолиним воском є ​​досить відомою та ефективною технікою, віск на основі цукру має ряд переваг, які ви не отримаєте, використовуючи бджолиний віск для видалення волосся.

  • Враховуючи той факт, що цукровий віск наноситься винятково кімнатної температури, ви не ризикуєте отримати опіки.
  • Він не викликає алергічних реакцій та подразнень.
  • Цукровий віск зменшує ризик вростання волосся, що є однією з причин запалень на шкірі після депіляції.
  • Цукровий віск особливо рекомендується жінкам з сухою шкірою, тому що він робить шкіру дуже гладкою та ніжною.
  • Він практично не прилипає до шкіри та легко видаляється водою.
  • Інгредієнти, необхідні для приготування воску, можна з легкістю знайти в будь-якому магазин  і, до того ж, вони недорогі.
  • До його складу не входять хімічні речовини та сполуки, які подразнюють шкіру та викликають неприємні реакції.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.