Прокладки і тампони: незручні та небезпечні

· Вересень 26, 2015
Гігієнічні прокладки і тампони можуть викликати сильне подразнення. Але чи є альтернатива? Дізнайтесь з нашої статті!

Прокладки і тампони вже давно стали невід’ємною частиною життя жінок. Чи знаєте ви, що протягом свого життя, жінка використовує близько 12000 тампонів або прокладок? Винахід гігієнічних прокладок став справжньою революцією, оскільки прання тканинних прокладок було справжнім головним болем.

А згодом винайшли тампони, які виявилися набагато зручнішими, ніж прокладки, хоча і досі деякі жінки відмовляються їх використовувати.

Втім, важливо знати, як вони впливають на наше здоров’я.

Чи безпечні прокладки і тампони для здоров’я?

Гігієнічні прокладки і тампони можуть викликати сильне подразнення. За останні кілька років їх дуже удосконалили, зараз вони бувають і парфумовані, і дихаючі, до того ж вони складаються з матеріалів, які мають здатність нейтралізувати неприємний запах. Деякі навіть містять гель, який при виділеннях твердне, запобігаючи протіканню.

Тампони також містять хімічні речовини. При цьому, вам також слід знати, що ці два вироби виготовляються з целюлози, яка міститься у деревині. Враховуючи натуральне походження, целюлоза не білого кольору. Отже, щоб виглядати як бавовна, ці засоби гігієни повинні пройти процедуру обробки хлором.

Всі ці сполуки спричинюють алергічні реакції, викликаючи сильне подразнення в цій делікатній зоні. Тампони також викликають сухість піхви, тим самим створюючи сприятливе середовище для інфекцій.

Чим ж тоді користуватися?

В ідеалі ви повинні використовувати не ароматизовані засоби, а ті, які містять 100% бавовни. Однак, їх важко знайти через те, що органічні прокладки і тампони не надто прибуткові. Але існує ще одна альтернатива для рішення цієї проблеми: менструальна чаша. Вона є органічною, гігієнічною і доступною.

Що таке “менструальна чаша”?

менструальна чаша

Вагінальна або менструальна чаша – це не надто новий засіб (вона існує з 1930 року), але зараз її дизайн покращили і це зробило її популярнішою. Менструальна чаша ідеально входить у піхву, а це дуже зручно і не дає витекти жодній краплині, що робить її дуже надійною. Ви навіть можете безперервно носити її протягом 12 годин, і вона не викличе жодної алергічної реакції, і тому ідеально підходить для чутливої шкіри.

Менструальну чашу використовують для внутрішнього застосування. Жінки, які користувалися нею, запевняють, що чаша настільки зручна , що вони не захотіли б змінити її на будь-який інший засіб, незалежно від того, наскільки він органічний.