Щоденні гігієнічні прокладки: корисні чи шкідливі для жіночого здоров’я?

Гігієнічні прокладки так щільно увійшли у повсякдене життя кожної сучасної жінки, що вже досить тяжко уявити, як раніше можна було обходитися без них. Тому що це надзвичайно зручно. Щоденні прокладки допомагають підтримувати чистоту та сухість нижньої білизни, надають відчуття комфотру, а також запобігають виникненню запахів. Неможливо з цим не погодитися, чи не так?

Та чи не замислювалися ви, як гігієнічні прокладки впливать на ваше здоров’я? Чи вони достатньо безпечні для жіночіх чутливих організмів?

Ми відповімо вам на всі ці питання та дамо корисні поради, як правильно дотримуватись інтимної гігієни та зарадити виникненню досить дратівливих та неприємних інфекцій.

Також ви дізнаєтесь, як не загубитися в величезному розмаїтті гігієнічних прокладок та вибрати ті, що найбільш підходять для того чи іншого стилю білизни. Найнеприємніше, ви відкриєте для себе те, що гігієнічні прокладки є не такими корисними, як це може здатися на перший погляд.

Не дотримуючись деяких правил по догляду за вашою інтимною зоною, ви ризикуєте спровокувати появу алергії, що може проявлятися свербінням та роздратуванням шкіри в області статевих органів.

Тому, якщо ви не можете повністю відмовитися від використання щоденних прокладкок, ви вам розповімо про важливі моменти, на які, в першу чергу, слід звернути увагу при їх застосуванні, аби максимально убезпечити себе від неприємних наслідків у майбутньому.

Поради для здорової мікрофлори

Кожна жінка – індивідуальна. Це означає, що деякі з нас отримують велику користить від того, що може завдати значної шкоди іншій, та навпаки. Та все ж, є загальні поради, які стануть у пригоді кожній жінці, тому зверніть увагу на:

По-перше, перш ніж купувати щоденні прокладки, переконайтеся, що вони “дихають” та вироблені із сітчастого матеріалу, який пропускає вологу всередину та не створює сприятливе середовище для розмноження бактерій.

Міняйте прокладки кілька разів день, кожні 4-6 годин максимум.

Також дуже важливо правильно мити руки до і після прийняття ванни та коли торкаєтесь гігієнічних прокладкок.

Поради щодо запобігання інфекцій:

  1. Вагінальна область не повинна бути зовсім без волосся, оскільки лобкове волосся захищає вашу інтимну зону.
  2. Належна гігієна також дуже важлива, особливо під час менструації.
  3. Уникайте вживання мила для рук, оскільки воно може знизити ваш рН баланс. Слід надавати перевагу звичайному милу або засобам, спеціально призначених для інтимної гігієни, щоб утримати природню чистоту та оптимальне значення pH.
  4. Носіть бавовняну білизну, оскільки вона дозволяє вашій інтимній зоні дихати.
  5. Намагайтеся якнайменше носити вузькі штани, оскільки вони можуть підвищити температуру та вологість в області інтимних органів, а також створюють сприятливе середовище для розмноження бактерій
  6. Не носіть одяг із синтетичних матеріалів.
  7. Спіть у вільному одязі.
  8. Намагайтеся не перебувати у сидячому положені протягом тривалого часу.
  9. Не використовуйте інтимні дезодоранти. Аромати замаскують запах, але можуть викликати досить неприємне роздратування.
  10. Намагайтесь зберігати відчуття сухісті вашої інтимної зони якомога довше.

Фактори, що можуть спровокувати інфекцію

Тривале застосування антибіотиків, вагітність та цукровий діабет – основні фактори, що провокують виникнення інфекції. Ви повинні бути обачними та обережними.

Будьте обережні, якщо ви спостерігаєте такі симптоми

  • Збільшення кількості вагінальних виділень
  • Зміни в кольорі секреції
  • Неприємний запах
  • Біль та печіння при сечовипусканні
  • Біль під час сексуальних стосунків

Не займайтеся самолікуванням

Виявивши симптоми, які можуть сигналізувати про наявність інфекції, більшість жінок мають тенденцію затягувати з візитом до лікаря, виправдовуючи це браком часу або коштів, та вдаються до народної медицини та самолікування. Цього робити категорично не можна!

Як тільки ви запідозрили погіршення у вашій інтимній зоні, негайно зверніться до лікаря. Самолікування вам не допоможе, а навпаки зробить ситуацію ще гірше.

Дуже велике значення має той факт, що лікар підійде до вашої ситуації індивідуально та підбере правильне лікування, спичаючись на ваші фізіологічно особливості.

Якщо ви виявили симптоми, характерні вагінальній інфекції, припиніть користуватися гігієнічними прокладками.

Якщо вчасно не відреагувати та не взятися за лікування вагінальних інфекцій, ви ризикуєте викликати проблеми з сечовивідними шляхами, які є небезпечними для вашого здоров’я.

Тому, ми радимо вам прислуховуватися та слідувати всім нашим порадам, аби уникнути неприємних захворюваннь та сповна насолоджуватися гарним станом вашого жіночого здоров’я.

Категорії: Краса Теги:
Вас також можуть зацікавити