Протиракові напої: вісім рецептів

5 Січня, 2019
Рак є серйозним захворюванням, що може вразити будь-кого. Наскільки на даний момент відомо, він може бути викликаний багатьма різними факторами, починаючи з проблем генів та закінчуючи способом життя.

З плином часу технології та медицина просунулися вперед в плані ефективного лікування цього важкого захворювання. Не зважаючи на це, онкологічні захворювання, як і раніше, є одними з основних причин передчасної смерті в світі, тому кожен неабияк стурбований цією статистикою. Дізнайтесь про деякі ефективні протиракові напої у цій статті.

Багато медичних досліджень, які до цього часу були проведені в світі, визначили взаємозв’язок між дієтою та профілактикою цього захворювання. У результаті досліджень, було виявлено, що більшість продуктів, які містять антиоксиданти, такі як вітаміни А, С, D, E і т.д. – прекрасні приборкувачі онкологічних захворювань, які повинні природно і ефективно захищати організм.

Найкращі протиракові напої

У цій статті ми розповімо вам про природні протиракові напої, які ви можете вживати дуже часто, а це допоможе зменшити ризик захворювання.

Пюре з ананасу та імбиру

Ананас містить фермент з назвою бромелайн, який має властивості, що сприяють запобіганню утворення ракових клітин і допомагають зменшити негативні наслідки хіміо- та променевої терапії. Фактично складові частини бромелайну зменшують та знищують ракові клітини та, до того ж, залишають здорові клітини недоторканими.

Імбир

Імбир відомий тим, що має сильні протиракові властивості, які зменшують пухлини та їх кількість. Імбир, мабуть, навіть більш ефективний, ніж багато інших фармацевтичних засобів, які борються з раком.

Що вам слід зробити

Змішайте ананас, імбир, і молоко в блендері. Як результат, ви отримаєте протираковий лікувальний коктейль.

Апельсиновий та малиновий сік

Як ми вже говорили вище, антиоксиданти і вітаміни відіграють дуже важливу роль у профілактиці та лікуванні раку. Фрукти, такі як апельсин та малина є відмінними антиоксидантами, які дозволять вам отримати ідеальний напій для боротьби з цією хворобою.

Що вам слід зробити

Змішайте апельсиновий та малиновий сік, а потім пийте суміш вранці перед сніданком, бажано, натщесерце.

Пюре з яблук та моркви

Морква володіє стимулюючими властивостями захисних функцій вашого організму, а це величезна допомога для боротьби із захворюваннями, такими як рак. Цей овоч містить компонент, який називають фалкаринол. Ця речовина є ефективною у боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Протиракові напої з моркви

А як щодо яблук? Яблука з їхньою шкіркою містять багато вітамінів і антиоксидантів, які теж чудово підходять для запобігання цього захворювання. Саме тому поєднання обох продуктів ідеально підходять для того, щоб приготувати чудовий протираковий напій.

Як приготувати напій

Змішайте трохи води в блендері з морквою і неочищеним від шкірки яблуком. Відразу після приготування пийте отримане пюре.

Пюре з банана та манго

Обидва фрукти є багатим джерелом вітамінів, мінералів та антиоксидантів. Банани містять мінерали, які дуже важко знайти в інших продуктах харчування. Вони ефективні для запобігання онкологічних захворювань і мають дуже корисні властивості для правильного функціонування організму.

Що вам слід зробити

Покладіть обидва фрукти в блендер, додайте трохи води і підсолодіть його трохи чайною ложечкою меду.

Пюре з ожини

Протиракові напої з ожини

Дослідження, проведені професором Ванкай Янгом встановили, що дика ожина містить антиоксиданти, та володіє анти-раковими, анти-нейродегенеративними і протизапальними властивостями, які перешкоджають виникненню раку, особливо раку товстої кишки, та мають загальну позитивну дію на організм.

Що вам слід зробити

Змішайте ожину з водою або молоком в блендері і часто пийте.

Імбирний чай

Дослідження показали, що імбир може знищувати ракові клітини навіть більш ефективно, ніж багато ліків, які виготовленні спеціально для боротьби з раком.

Імбир прекрасний засіб у профілактиці та лікуванні раку та ефективно зменшує злоякісні пухлини, без будь-яких побічних ефектів для здоров’я.

Що вам слід зробити

Наріжте імбир тонкими шматочками і змішайте його з лимонним соком. Нагрійте склянку води і, коли вона закипить, додайте у неї згадані вище інгредієнти. Дайте настоятися протягом десяти хвилин, а потім випийте.

Вино

За даними Американської асоціації з досліджень раку, вживання червоного вина в помірних кількостях знижує смертність від раку на 20%. Вино містить феноли, такі як ресвератрол і кверцетин, які діють як сильний антиоксидант, і саме завдяки цим властивостям вони запобігають утворенню ракових клітин.

Солона вода

Вода

Хоча вживання солоної води може мати деякі побічні ефекти для здоров’я, як то зневоднення та певні інші зміни в організмі, багато інших її властивостей мають сильну протиракову дію і неймовірно добре відновлюють здоров’я організму людини.

Що вам слід зробити

Вам ні в якому разі не слід пити власне солону воду, тому що вона може негативно вплинути на ваш організм. Слід приготувати суміш у таких пропорціях: одну частину солоної води змішати з п’ятьма частин чистої прісної води. Ви можете додати сік одного лимона на літр цієї суміші, а якщо бажаєте, то, навіть можна підсолодити, бажано медом.

Всі ці протиракові напої слід вживати систематично та впродовж тривалого часу для того, щоб вони мали лікувальний ефект. Та найкраще  їх вживати у профілактичних цілях і тоді онкологічні захворювання вам не загрожуватимуть.

  • Fundación Española de la Nutrición. Datos actuales sobre las propiedades nutricionales de la avena. https://www.fen.org.es/storage/app/media/PUBLICACIONES%202017/INFORME%20AVENA_FEN_v2_2017__AvenaFEN2017_ok%201.pdf
  • Fundación Española de la Nutrición. Almendras. http://www.fen.org.es/mercadoFen/pdfs/almendra.pdf
  • The Journal of Nutrition, Volume 147, Issue 8, August 2017, Pages 1517–1523, Inclusion of Almonds in a Cholesterol-Lowering Diet Improves Plasma HDL Subspecies and Cholesterol Efflux to Serum in Normal-Weight Individuals with Elevated LDL Cholesterol. https://doi.org/10.3945/jn.116.245126
  • U.S. Department of Agriculture. Kale. https://fdc.nal.usda.gov/fdc-app.html#/food-details/511764/nutrients
  • U.S. Department of Agriculture. Flax Seeds. https://fdc.nal.usda.gov/fdc-app.html#/food-details/339494/nutrients
  • Fundación Española de la Nutrición. Tomate. http://www.fen.org.es/mercadoFen/pdfs/tomate.pdf