Корисні властивості води натщесерце

Ми повинні щодня використовувати корисні властивості води для нашого організму і випивати 1-4 склянки води натщесерце. Які переваги склянки води натщесерце?
Корисні властивості води натщесерце

Останнє оновлення: 06 листопада, 2018

Сьогодні ні для кого не секрет, що людський організм складається в основному з води: 75% – м’язи, 90% – мозок, 22% – кістки і 83% нашої крові – це вода. Ця інформація нам доводить, що кожна людина повинна знати про важливість споживання води кожного дня. Ця звичка допоможе залишатись у доброму здоров’ї та захищати свій організм від багатьох захворювань, які можуть завдати йому шкоди. Ми повинні щодня використовувати корисні властивості води для нашого організму і випивати 1-4 склянки води натщесерце. Які ж переваги склянки води натщесерце?

Корисні властивості води натщесерце

Вода необхідна для життя. Її користь для доброго здоров’я незаперечна. Вода потрібна нам не просто для того, щоб банально вгамовувати спрагу. Усі органи людини потребують води для їхньої нормальної роботи та для доброго здоров’я. Якщо ви бажаєте отримувати користь від води. То вам слід скористатися цим важливим, здоровим та ефективним ресурсом, що пропонує нам природа і яким ми можемо користуватись щодня. Тобто використовувати корисні властивості води для свого здоров’я.

вода

 

П’ять причин, чому потрібно пити воду на порожній шлунок

 1. Усі обмінні процеси в організмі людини проходять за участю води. Одна або дві склянки води, яку ви випиваєте перед сніданком є ідеальним засобом для виведення токсинів і всіх речовини, яких наш організм не потребує. Завдяки цьому, вода допомагає запобігти захворюванням і підвищити метаболізм на початку кожного дня. Тобто можна використовувати корисні властивості води починаючи з самого ранку.
 2. Уночі людський організм працює – відновлює клітини, очищує себе. Отже, випивати склянку води натщесерце – дуже корисно, адже це дасть поштовх організму для виведення всіх відходів через сечу.
 3. Склянка води або більше на порожній шлунок допомагає звести до мінімуму шкідливий вплив деяких речовин на організм людини, серед таких можна назвати алкоголь, тютюн, забруднення, нездорову їжу тощо.
 4. Питна вода є великим помічником для шкіри і дуже корисна для нашого здоров’я. Якщо ви будете випивати дві склянки води натщесерце, це допоможе зберегти еластичність і тонус шкіри, запобігти передчасним зморшкам. Ви відчуєте корисні властивості води на своїй шкірі обличчя.
 5. Питна вода вранці, яку ми випиваємо натщесерце, захищає і зволожує наші життєво важливі органи, робить їх здоровими, підтримує їх функціонування.

Ще п’ять причин

 1. Питна вода (2-3 склянки води натщесерце) ідеально підходить для тих, хто бажає втратити зайві кілограми. Крім того, що вода допомагає виводити токсини з організму, вона теж є великим помічником у спалюванні жиру та калорій. Випиваючи склянку води, ми відчуваємо тамування відчуття голоду, а також уникаємо переїдання, яке шкодить нашій фігурі, а втім і нашому здоров’ю.
 2. Питна вода вранці допомагає підтримувати в цілому хороший стан здоров’я. У свою чергу, нормальне функціонування організму допомагає нам підтримувати здоровою лімфатичну систему, активізує роботу шлунково-кишкового тракту. Також контролює рівень кортизолу та захищає нас від інфекцій.
 3. Щоденне споживання склянки теплої води натщесерце – хороший спосіб зарядитися енергією на весь день. Цей спосіб допомагає прогнати сонливість чи втому,  які як правило, ми відчуваємо вранці.
 4. Питна вода перед сніданком ідеально підходить для боротьби і запобігання закрепів. Вода стимулює роботу кишківника.
 5. Якщо у вас є проблеми зі шлунком, до прикладу ви хворієте на гастрит, то вода може стати вашим кращим помічником у лікуванні цієї  хвороби. Випивайте принаймні три склянки води натщесерце. Такий ритуал допоможе знизити рівень кислотності в шлунку і спазми, що може призвести до гастриту.

Як правильно пити воду вранці

пиття води

Споживання питної води людиною вранці – хороша звичка. Піклування про своє здоров’я та тіло, повинно бути притаманно для кожної людини. Також слід наголосити на важливому моменті: ви повинні пити воду помірно та спокійно. Від того, що ви вип’єте занадто багато води за один раз,  великої користі для вашого організму не буде, натомість, велика кількість води може викликати розлади здоров’я. Професійні рекомендації лікарів допоможуть зберегти вам здоров’я. Отже, давайте розглянемо деякі рекомендації спеціалістів щодо вживання води на порожній шлунок вранці.

 • Якщо вам необхідно випити два літри або чотири склянки води, краще всього розділити цю кількість на кілька разів протягом дня і випити її за чотири рази. Ви можете почати зранку, випити склянку води на порожній шлунок, другу порцію вжити після сніданку і дві інші склянки у різні години перед кожним прийомом їжі.
 • Лікарі радять починати пити воду з прийому невеликої кількості. Коли ви звикнете до регулярного споживання води, ви можете почати пити склянку води на порожній шлунок, а, згодом, поступово збільшувати до двох або трьох.
 • Вода, яку ви п’єте, повинна бути хорошої якості. Отже, обов’язково слід перевірити, що вода, яку ви п’єте з крана, відповідає стандартам якості питної води. Якщо ж це не так, вам необхідно її очистити самотужки або придбати очищену, щоб отримати корисні властивості води для організму.
 • Якщо ви бажаєте отримати справжній еліксир життя,  додайте до склянки води трохи лимонного соку і випивайте її щоранку натщесерце. І ця хороша звичка допоможе вам почувати себе добре і бути завжди у чудовій формі.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.