Чому корисно регулярно пити теплу воду?

Усі говорять, що надзвичайно важливо пити воду в достатній кількості щодня. Ми розповімо чи справді це так та що насправді буде, якщо ми питемемо воду.
Чому корисно регулярно пити теплу воду?

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Достатня кількість води надзвичайно важлива для нашого здоров’я і має незліченну кількість переваг для життя. Втім, важливо знати, якої саме температури воду потрібно пити.

Не рекомендовано пити дуже холодну воду, тому що вона може призвести до певних розладів зі здоров’ям та спричинити захворювання,  особливо, якщо ви п’єте її під час занять спортом або спортивних ігор. Тому потрібно пити теплу або не занадто холодну воду (вода кімнатної температури – ідеальний варіант), адже тіло має досить високу температуру, а перетравлювання холодної води може спричинити спазм, особливо у шлунку та тонкому кишечнику.

жінка п'є воду

Можливо, ви не знали, але тепла вода має набагато більше корисних властивостей, ніж можна уявити. Наприклад, якщо ви привчите себе пити по склянці теплої води на голодний шлунок кожного ранку, зачекаєте якийсь час, а потім вип’єте ще одну склянку води з невеликою кількістю лимонного соку та ложкою меду, ви побачите, як у вашому тілі виникає відчуття очищення та детоксифікації. Ви відчуватимете свіжість та легкість. Також вживання теплої води допомагає знизити бажання їсти, а це допоможе споживати менше їжі, лише рівно стільки, скільки потрібно, щоб наїстися.

Але зачекайте! Це далеко не всі корисні властивості теплої води. Далі ми розповімо ще декілька найцікавіших фактів про теплу воду.

Виводить токсини

Тепла вода дуже корисна під час лікувального голодування, адже вона виводить відходи, які просто холодна вода не може розчинити. Також вона допомагає виводити відходи через нирки, пори та інші органи, які виконують функції виведення у тілі.

Крім того, майте на увазі, що регулярне вживання теплої води допоможе очистити усі ваші тканини. Пити воду лише один раз на день – недостатньо, її потрібно вживати регулярно.

Полегшує симптоми захворювань

жінціболить голова

На додачу до всіх попередніх корисних властивостей, вода ще й лікує та полегшує протікання деяких захворювань, як от ревматизм, атеросклероз та багато інших.

Також важливо знати, що тепла вода дуже корисна для людей у яких гарячка, адже якщо людина швидко вип’є воду, вона одразу допоможе знизити температуру тіла. Така властивість води пояснюється тим, що вона розширює судини і кров може легше циркулювати тілом, таким чином, по дорозі забираючи всі відходи, які там накопичились.

 Допомагає скинути вагу

жінка важиться

Це те, що, безумовно, вас зацікавить! Ви знали, що для людей із зайвою вагою тепла вода може стати чудовим помічником? Потрібно лише постійно вживати теплу воду і зробити її невід’ємним елементом свого раціону харчування. Це допоможе втратити необхідну кількість ваги (у поєднанні з фізичними вправами та добавками для втрати ваги), але дуже важливо дотримуватися правильного режиму харчування, щоб не створювати загрозу для здоров’я.

Збалансовує рівень PH

Регулярне вживання теплої води також допомагає збалансувати рівень PH, завдяки зменшенню кислотності у тілі. А це, у свою чергу, допоможе вам почуватися біль привабливою, здоровою та природною.

Як пити воду?

80 відсотків тіла складається з води, саме тому недостатня кількість випитої рідини може спричинити дисбаланс у тілі. Вода – це рідина, яку найкраще вживати, адже вода натуральна і при регулярному вживанні принесе багато користі вашому організму. Втім, пам’ятайте, що не варто пити більше ніж 1.5-2 літри води на день.

На останок, ми сподіваємось, що ви впровадите у життя всі поради, згадані у цій статті, та навчитесь використовувати усі найкращі цілющі та детоксифікуючі властивості води – ресурсу, без якого життя було б неможливим.  • Jeong JN. Effect of Pre-meal Water Consumption on Energy Intake and Satiety in Non-obese Young Adults. Clin Nutr Res. 2018 Oct;7(4):291-296. doi: 10.7762/cnr.2018.7.4.291. Epub 2018 Oct 31. PMID: 30406058; PMCID: PMC6209729.
  • Santillanes G, Rose E. Evaluation and Management of Dehydration in Children. Emerg Med Clin North Am. 2018 May;36(2):259-273. doi: 10.1016/j.emc.2017.12.004. Epub 2018 Feb 10. PMID: 29622321.
  • OMS. Agua. WHO. 2017.
  • Sánchez SC. Beneficios de tomar agua Bebidas Saludables. Benef Tomar agua Bebidas Saludab. 2010.
  • UNESCO. Agua para todos, Agua para la vida. Informe de las Naciones Unidas sobre el Desarrollo de los Recursos Hidricos en el Mundo. 2003.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.