Що можуть розповісти вугрі про ваше здоров'я

Що можуть розповісти вугрі про ваше здоров'я
Що можуть розповісти вугрі про ваше здоров'я

Останнє оновлення: 23 листопада, 2018

Хоча вугрі мають різні причини виникнення і пов’язані з гормональними змінами, ця проблема також може бути симптомом різних внутрішніх проблем зі здоров’ям. Часто акне з’являється через недостатній догляд за шкірою або її надмірну сальність.

Тим не менш, цей  висип  може також вказувати на хворобливі зміни, що відбува ю ться в нашому організм і. Дізнайтеся, що можуть розповісти вугрі про стан здоров’я у цій статті !

Для того, щоб зрозуміти на які зміни здоров’я може вказувати поява акне, дуже важливо визначити, в якій зоні обличчя і при яких умовах воно з’являється. Говорячи про умови, ми маємо на увазі такі чинники, як гормональні зміни, наприклад, під час менструації, стресу або сильного напруження.

Чи х очете ви ді знати ся , про що ще може свідчити а кне?

Прищі на підборідді, у ділянці щелеп або на шиї

прищ

Прищі на підборідді, шиї або у ділянці щелеп мож уть означати наближення менструації . Це пояснюється тим, що під час гормонального циклу менструального періоду залози виробляють більше жиру, а це може засмічувати пори.

Який вихід? Кращий спосіб лікування – це наносити засоби проти акне на ці ділянки, бажано ще до початку менструації. Якщо проблема стає хронічною, то рекомендовано  зверн ути ся до дерматолога для призначення відповідн ого лікування.

Вугрі на лінії росту волосся

Якщо ви помітили, що у вас з’явилися вугри або прищі на лінії росту волосся, переконайтеся чи не застосовуєте ви засоби для догляду за волоссям таким чином, що вони потрапляють на шкіру обличчя і чи не торк аєтеся ви цієї зони брудними руками. Продукти для волосся містять інгредієнти, що засмічують пори і викликають появу прищів.

Яке рішення проблеми? Намагайтеся менше використовувати подібні засоби, а якщо не можете без них обійтися, уникайте прямого контакту зі шкірою.

Вугрі або прищі на щоках

 

вугрі на щоках

У більшості випадків вони викликані різними видами бактерій або брудом. Подібні бактерії чи  бруд мож уть потрапляти на шкіру з рук або навіть з телефону. Яке рішення? Мийте руки часто або користуйтеся антибактеріальним гелем, щоб вони довше залишалися чистими.

Важливо також тримати в чистоті телефон, адже повірите ви в це чи ні, але дослідження показують, що на ньому може міститися більше мікроорганізмів, ніж у громадському туалеті.

Вугрі навколо рота

Можливо, ви споживаєте багато жирної або кислої їжі. Цей тип акне виникає через те, що залишки кислих продуктів виклика ють подразне ння . Це стосується наприклад, продуктів з лимоном або оцтом.

Подібний ефект спостерігається при  вживанні дуже жирних продуктів, таких як картопляні чіпси, картопля фрі, гамбургери або тістечка. У результаті харчування такими продуктами закупорюються пори, створюючи проблему акне.

Яке рішення? Необхідно повністю видаляти залишки продуктів навколо рота після їжі. Для цього ми рекомендуємо використовувати вологу серветку з тканини.

Прищі в “Т” зоні

прищі на носі

Прищі й вугрі, які з’являються в “Т-зоні» (лоб і ніс), мож уть бути результатом боротьби організму із стресом. Коли ми в стані стресу або відчуваємо напруження, в організмі відбувається викид адреналіну для збільшення утворення жиру, що в свою чергу викликає появу гнійничків, прищів і вугрів.

Яке рішення? Уникайте стресових ситуацій і знаходьте час для відпочинку.

Прищі на спині або на грудях

У цьому випадку акне не відображає стану здоров’я внутрішніх органів, але його поява може означати, що ми використовуємо невідповідну сорочку або бюстгальтер. На думку деяких експертів, акне на спині чи груд ях може спричинятися використанням бавовняних тканин , які поглинають піт і створюють ідеальне середовище для росту бактерій.

Яке рішення? Уникайте використання дуже тісних сорочок і блузок, особливо якщо вони зроблені з бавовни. Крім того, уникайте щільних бюстгальтерів. Рекомендовано використовувати синтетичні тканини, як спандекс (лайкра) або мікрофібра.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.