Що таке "кришталева дитина"?

Не варто розцінювати слова "дитина індиго" та "кришталева дитина" як образливі ярлики. Ці терміни використовують на позначення дітей з винятковими особливостями та певним рівнем розумових здібностей. Чи знаєте ви, що таке "дитина індиго" та "кришталева дитина" і у чому полягає основна різниця між ними?
Що таке "кришталева дитина"?

Останнє оновлення: 12 листопада, 2018

Кришталева дитина – це частина того нового покоління дітей, які за обіцянками оточення мають потрапляти у цей світ винятково через любов, мир та гармонію. У цій статті ми розповімо про те, як навчитися розпізнавати кришталевих дітей у своєму оточенні. Можливо, навіть поруч з вами живе одна така особлива дитина?

Діти третього тисячоліття

кришталева дитина - діти майбутнього

Люди завжди вважали, що основний інструмент для змін у цьому світі – це діти. Упродовж багатьох років існувала теорія, яка припускає, що людство поступово змінюватиметься на краще завдяки генетичним змінам з покоління у покоління. Послідовники цієї теорії – це зазвичай люди з високими духовними цінностями.

Ця теорія поділяє дітей за психологічними особливостями та різними моделями поведінки. Деякі люди досі вірять у те, що перше покоління дітей з тонкою організацією душі з’явилося ще у 50-60-х роках. Утім, їхні спроби покращити світ довкола виявились безуспішними.

Між 1970 та 1990-ми роками народилося нове покоління особливих дітей. У народі їм дали назву “діти індиго”. Цих дітей із загартованою особистістю назвали руйнівниками системи та бунтарями. Їхньою основною місією була боротьба з тими діями та моделями поведінки, які не виникають з любові.

Діти індиго завжди вимагають поваги від оточення до людських чеснот та щирості. Утім, нещодавно обговорення поведінки таких дітей відійшло на другий план, оскільки у науці з’явився новий термін – “кришталева дитина”. Вперше дослідженням цього нового покоління дітей зайнявся Стів Ротер у 1999 році.

У 2002 році Ротер офіційно представив результати своїх досліджень в одній із частин своєї книги “Пригадай! Посібник з еволюції людини”. З того часу було проведено цілу низку різноманітних досліджень для того, щоб точно визначити всі особливості та характеристики кришталевих дітей.

Хто така “кришталева дитина”?

Насправді кришталеві діти – це мирні створіння, які завжди прагнуть до правди та намагаються знайти баланс між інтуїтивним та нераціональним. На противагу до дітей індиго, які щосили намагаються зосередити увагу людства на добробуті з-поміж решти позитивних змін, кришталева дитина завжди ставить собі за головну мету загоєння душевних ран інших людей.

Кришталеві діти володіють дуже красивою, чистою та незвичайною аурою. Зазвичай вони мають дуже гарну зовнішність та великі виразні очі. Такі діти мають дві особливості: вони мають незвичайні здібності, які іншим людям здаються магічними, а ще вони є неймовірно чутливими до енергії низьких вібрацій.

Що означає термін “кришталева дитина”?

Не варто вважати визначення “дитина індиго” та “кришталева дитина” образливими ярликами. Ці терміни просто використовують для позначення дітей з певними особливостями та здібностями.

Це молоде покоління зазвичай асоціюється з певними кришталевими вібраціями, тобто енергії, яка вібрує всередині всіх живих істот. Коли людина переміщується з одного рівня свідомості до іншого, вібрації в її організмі також змінюються.

Частота кришталевих вібрацій є одним з найчистіших способів виявлення будь-якої матерії. Власне, кришталева вібрація – це точний баланс між енергетичною полярністю (чоловік-жінка, думка-відчуття). Саме цей тип вібрації зазвичай вирізняє кришталевих дітей з-поміж інших.

Якими є кришталеві діти?

особливості кришталевої дитини

Покоління дітей, основною місією яких є загоєння душевних ран інших людей, зазвичай вирізняється особливою мирною, тихою, співчутливою, люблячою та примирливою моделлю поведінки. Автор книги “Діти індиго та кришталеві діти: запитання та відповіді” стверджує, що батьки кришталевих дітей зазвичай називають їх “маленькими янголами”.

Пояснити цей феномен досить просто: особливі діти відрізняються врівноваженим темпераментом. Для прикладу, вони люблять залагоджувати конфлікти, дарувати всім обійми та поцілунки, а також демонструвати свою любов ще до того, як вони вміють говорити.

Кришталеві діти є досить стриманими та розсудливими. Вони не люблять виділятися з натовпу та намагаються не перебувати у центрі уваги, хоч і привертають при цьому дуже багато уваги як до себе, так і до свого оточення.

На жаль, традиційна медицина досі вважає, що кришталеві діти мають певні відхилення у розвитку. Серед них варто виділити гіперактивність та синдром дефіциту уваги, синдром Аспергера та розлади аутистичного спектра. Утім, ці синдроми не мають нічого спільного з поведінкою кришталевих дітей, адже вони мають своє важливе призначення у житті.

Особливості кришталевих дітей

У статті “Намагаючись розбудити кришталеву дитину” Стів Ротер чітко визначає типові особливості кришталевих дітей. За допомогою своїх публікацій та досліджень він сподівався краще пояснити поведінку особливої дитини.

Для прикладу, кришталева дитина володіє психокінетичними здібностями, вібраційною гіперчутливістю та неймовірним зв’язком із землею. Ці діти є неймовірно співчутливими та емоційно вразливими, а ще вони буквально страждають на сильну “алергію” на відчуття страху.

На жаль, досі достеменних наукових підтверджень цієї теорії не було знайдено. Власне, більшість спеціалістів сходиться на думці, що ці позитивні означення можна використати для опису будь-якої дитини, у будь-який час та будь-якому місці. Не варто забувати, що кожна людина, як дитина, так і доросла, є унікальною та особливою.

Індиго або кришталева дитина – це лише терміни, які використовують для опису психоенергетичних характеристик особистості. Головна мета цієї класифікації полягає у тому, щоб навчити людей не тільки розпізнавати таких особливих дітей, але й розуміти їхнє призначення.  • Aisenberg, S., & Melamud, E. (2004). Niños cristal: un puente al corazón. Editorial Kier.
  • Cañete, I. (2022). Crianças Cristal: A transformação do ser humano. Digitaliza Conteudo.
  • Rother, Steve. (2011). Re-member (A Handbook for Human Evolution). Lightworker Publication.
  • Virtue, D. (2003). Los niños de cristal. Obelisco. https://www.academia.edu/22819764/LOS_NI%C3%91OS_DE_CRISTAL

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.