Три продукти для схуднення: лимон, овес і спіруліна

Вівсяні пластівці - це вибір на користь здоров’я, який допомагає відчувати себе задоволеними і зменшувати потяг до солодощів.
Три продукти для схуднення: лимон, овес і спіруліна

Останнє оновлення: 03 лютого, 2019

Секрет для схуднення здоровим і поступовим способом, без відчуття голоду – це додавання до щоденного раціону деяких продуктів, які завдяки своїм природним властивостям допоможуть швидко позбутися ваги. У цій статті ми пояснимо, як ви можете досягти цього за допомогою трьох цілющих продуктів: лимон а , вівса і спіруліни. Дізнайтеся як!

Лимони для схуднення

Лимони – це чудовий продукт, який допоможе втратити вагу і підтримувати хороше здоров’я. Лимон виводить токсичні речовини з організму ; він сприяє перетравленню і елімінації жирів та кращ ому поглина нню поживн их речовини, завдяки високому вмісту вітаміну С.

Крім того, незважаючи на терпкий смак, лимон має властивість нейтралізувати надлишкову кислотність, як тільки він досягає шлунка; тобто він насправді діє як лужний засіб, який допомагає гарантувати гарне здоров’я.

Як можна додати  його до раціону ?

 • Натщесерце: випийте сік половини лимона з однією або двома склянками води. Це також ідеальний засіб для боротьби з закрепами.
 • Як заправка для страв: таким чином, зменшуючи кількість солі та оцту.
 • Між прийомами їжі: протягом дня можна пити воду з лимоном, злегка підсолоджену стевією, на бажання.
лимонна вода для схуднення

Овес

Овес – високо поживн а зерно ва культура , як а також багат а на клітковину й інш і поживн і речовин и , що допомагають почуватися задоволеним и й борот ися з потягом до солод ощів . Тому вживати вівсянку на сніданок вранці  – це чудовий вибір. Ви можете приготувати її так:

 • Вівсяний напій: можна купити його або приготувати в домашніх умовах і змішати з фруктами й горіхами.
 • Приготовлені вівсяні пластівці з вівсяним напоєм: так само, як рис з молоком, але з використанням вівса. Можна приготувати таку кашу за декілька хвилин у власному напої, додавши дрібку кориці та імбиру. Це особливо рекомендують в холодні дні, оскільки це дає нам багато енергії й тепла.
 • Повний сніданок: ідеально підходить для відчуття ситості протягом декількох годин. Змішайте 2 столові ложки вівса з невеликою кількістю свіжого сиру, насінням, соком лимона, жменею горіхів і сухофруктів і столовою ложкою меду. Можна також додати свіжі фрукти. Крім того, що це – поживний сніданок, ви помітите, що всі інгредієнти – здорові. Так ваше тіло буде засвоювати все це і не набиратиме вагу, а якраз навпаки.
 • З овочевим пюре: Можете додати жменю геркулесу в овочеве пюре для надання кремоподібної консистенції замість молока чи картоплі.
кава

Спіруліна

Спіруліна – це прісноводн а водор і ст ь, яка є чудовим продуктом завдяки її  поживн им властивост ям , адже  вона багата на білки, фермент и , хлорофіл , незамінні  жирн і  кислот и , вітамін и (А, В, Е і Н) і мінерали (залізо, кальцій, фосфор, магній…).

Цей суперпродукт є ідеальним в дієтах для схуднення, тому що він забезпечує надходження багатьох поживних речовин з вживанням невеликої кількості їжі. Так ми можемо зменшити кількість споживаної нами їжі, відчуваючи себе задоволеними й ситими.

Крім забезпечення відчуття задоволеності, спіруліна також регулює рівень цукру в крові й допомагає боротися з тривогою, що часто змушує нас їсти більше, ніж потрібно.

Ми рекомендуємо вживати спіруліну у вигляді таблеток і завжди перед їжею. Якщо ви хочете набрати вагу, вживайте її відразу після їжі.

Для людей, які не люблять її смак, ми рекомендуємо спробувати оригінальні рецепти, які докладно описані в цій статті.

спіруліна для схуднення

План

Отже, план для схуднення за допомогою цих продуктів буде таким:

 • Натщесерце: вода з лимонним соком
 • Спіруліна перед сніданком
 • Сніданок на основі вівса
 • Вода з лимоном посеред ранку
 • Спіруліна перед обідом
 • Обід, який містить овес (на бажання)
 • Вода з лимоном посеред дня
 • Спіруліна перед вечерею (на бажання, оскільки в деяких випадках це може дати занадто багато енергії)


 • Kumar, Mathan. (2012).  Natural Products and their Active Compounds on Disease Prevention., Edition: First, Chapter: Oats and health benefits, Publisher: Nova Publishers, USA
 • Wani, Sajad & Shah, Tajamul & Bazaria, Bindu & Nayik, Gulzar & Amir, Gull & Muzaffar, Khalid & Kumar, Pradyuman. (2014). Oats as a functional food: A review. Universal Journal of Pharmacy. 03. 14-20.
 • Khan, Zakir & Bhadauriya, Pratiksha & Bisen, Prakash. (2005). Nutritional and Therapeutic Potential of Spirulina. Current pharmaceutical biotechnology. 6. 373-9. 10.2174/138920105774370607.
 • Murillo-Godínez G, Pérez-Escamilla LM. Los mitos alimentarios y su efecto en la salud humana. Med Int Méx. 2017 mayo;33(3):392-402
 • ONU, en línea:https://www.un.org/en/ecosoc/docs/pdfs/iimsam.pdf
 • Vásconez Lozada, M., 2020. Diseño De Un Producto Energético A Base De Avena, Avena Sativa, Harina De Quinua, Chenopodium Quinoa Willdenow, Harina De Soya, Glycine Max Y Espirulina, Spirulina Máxima. [online] Dspace.udla.edu.ec. Available at: <http://dspace.udla.edu.ec/handle/33000/730> [Accessed 15 March 2020].
 • Zhejiang Binmei Biotecnología Co., Ltd. 2020. Spirulina En La Práctica Clínica: Aplicaciones Humanas Basadas En La Evidencia. [online] Available at: <http://www.binmeibio-es.com/info/spirulina-in-clinical-practice-evidence-based-24233504.html> [Accessed 16 March 2020].

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.