Сім природних засобів для припинення блювоти

Хоча ці засоби дуже ефективні для припинення блювоти, цілком можливо, що деякі з них можуть дати кращі результати, ніж інші.
Сім природних засобів для припинення блювоти

Останнє оновлення: 01 жовтня, 2019

Блювота може бути викликана вживанням зіпсованої їжі або поганим травленням. Однак це також може бути пов’язано з вагітністю, інфекцією або іншим розладом. У всіх випадках важливо мати на руках деякі домашні розчини для припинення блювоти та зменшення ризику зневоднення.

У цій статті ми поділимося сімома природними засобами, щоб зупинити блювоту і повторно зволожити організм. Імбир, морська вода, м’ята і кориця – ось деякі інгредієнти, які можна використовувати для швидкого відновлення.

Природні засоби для припинення блювоти

1. Імбир

імбир для припинення блювоти
Одним із найбільш ефективних засобів для припинення блювоти є імбир. Цей гострий корінь також є безпечним засобом під час вагітності. Він також має багато інших властивостей для боротьби із затримкою рідини й підвищення метаболізму, які можуть допомогти вам схуднути.

Якщо ви блюєте вже деякий час, відріжте шматочок сирого імбиру і посмокчіть його, поки ваш дискомфорт мине. Якщо ви страждаєте від ранкової нудоти, ви можете випити імбирний лимонад, підсолоджений медом або стевією, одразу коли прокинетеся. Ви також можете купити зацукрований імбир і завжди мати його під рукою.

2. Морська вода і мед

Цей засіб допомагає зменшити ризик зневоднення і блювоти одночасно, оскільки він діє як сольовий розчин. Якщо ви маєте змогу дістати морську воду, придатну для споживання,  поєднайте її з медом таким чином:

  • Покладіть чайну ложку морської води з медом під язик, щоб запобігти блювоті.
  • Повторюйте так довго, поки зможете це терпіти.

3. Гінкго білоба

Гінкго білоба – це лікарська рослина, що характеризується здатністю сприяти збагаченню киснем, зокрема голови. Ось чому це дуже ефективно для лікування запаморочення і блювоти.

Ви можете пити настій гінкго білоба, коли це потрібно. Якщо ви хочете прийняти його для профілактичного лікування, не пийте його понад три місяці поспіль.

4. М’ята

М’ята є одним із найкращих засобів для припинення блювоти завдяки смаку та свіжості. Ця лікарська рослина знімає печію і врівноважує роботу шлунка. Крім того, вона також може допомогти знизити ризик запаморочення під час подорожей.

Ви можете придбати натуральну м’яту або цукерки або завжди носити пляшечку ефірної олії м’яти. Іншим варіантом зниження ризику запаморочення і блювоти є поєднання імбиру та м’яти в складі чаю.

5. Меліса

Меліса є прекрасним засобом для травлення. Вона відома тим, що, окрім запобігання шлункових захворювань, вона також заспокоює нерви, що впливають на травлення. Тому можна з її допомогою зупинити блювоту, викликану нервами або хіміотерапією.

Для цього можна пити чай з меліси. Ви також можете знайти ефірну олію, яке доповнить лікування, і насолоджуватися дійсно довготривалим ефектом розслаблення.

6. Солодка

Завдяки інтенсивному солодкому присмаку солодка є природним засобом для припинення блювоти та нудоти. Просто посмокчіть шматочок солодки. Можна також приготувати настій з солодки.

Солодка має травні та відхаркувальні властивості. Однак важливо відзначити, що солодка може підвищити кров’яний тиск. Тож, ви повинні споживати її в міру або уникати її, якщо ви страждаєте від високого кров’яного тиску.

7. Кориця

Кориця – дуже солодка і ароматична спеція, яка допомагає лікувати розлади травлення. Вона також допомагає підвищити обмін речовин, знизити рівень цукру в крові та зупинити блювоту. Крім того, вона має дуже приємний смак.

Ви можете пити її в складі настою або додавати в їжу. Проте підкреслюємо, що потрібно завжди обирати цейлонську корицю, яка має найбільш лікувальні властивості, а тому корисна для припинення блювоти.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.