Темна смужка: прекрасна ознака вашої вагітності

Вагітні жінки переживають різні біологічні зміни, які готують їхні тіла до вагітності. Ці внутрішні зміни проявляються по-різному, і темна смужка є лише одним із прикладів.
Темна смужка: прекрасна ознака вашої вагітності

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Темна смужка – це лінія, яка зазвичай з’являється під час вагітності. Вона простягається вертикально від лобкової кістки аж до пупка. У деяких жінок лінія може бути навіть покрита волоссям. Лінія часто сильно виражена у жінок із темними відтінками шкіри.

Поява цієї лінії пов’язана з гормональними змінами, які відбуваються в організмі жінки протягом всієї вагітності. У результаті лінія стає помітнішою на четвертому або п’ятому місяці вагітності. Ця невелика зовнішня зміна ніяк не є шкідливою для вагітних жінок.

Оскільки вона є нешкідливою, ви повинні уникати використання продуктів для відбілювання шкіри. Також не можна виходити на вулицю без крему від сонця, оскільки обидві дії можуть лише збільшити лінію.

Темна смужка: різні думки про неї

темна смужка: думки про неї

Чому є так багато упереджень щодо появи темної смужки? Є багато людей, які досі вірять у певний міф, який говорить, що темна смужка може вказувати на стать дитини.

Традиційно люди казали, що якщо лінія темніша над пупком, буде дівчинка. У протилежному випадку дитина буде хлопчиком.

Однак ми хочемо сказати, що, хоча є і деякі випадки, коли показання виявилися правдиві, немає абсолютно ніяких наукових доказів, які б доводили зв’язок між темною смужкою та статтю дитини. Це просто чутки, що поширилися багато років тому.

Як зменшити вигляд темної смужки

як зменшити зовнішній вигляд темної смужки

Для початку варто зазначити, що ви не можете повністю запобігти появі цієї лінії. Проте ви можете дотримуватися всіх зазначених кроків, щоб подбати про свою шкіру під час вагітності, що дозволить мінімізувати розтяжки.

Ці стратегії допоможуть шкірі бути здоровою протягом дев’яти місяців вагітності:

  • Зберігайте груди та зону живота зволоженими протягом всієї вагітності.
  • Шукайте лосьйони, які збагачені вітаміном Е.
  • Нанесіть лосьйон двічі на день, масажуючи шкіру коловими рухами. Ви також можете попросити свого партнера допомогти вам в масажі. Це повністю розслабить вас.
  • Ваша шкіра повинна залишатися зволоженою належним чином протягом усього дня. Посипайте водою кожні півгодини. Якщо вам потрібно йти в ванну, не тримайте його.
  • Їжте продукти, багаті на вітаміни А, С і Е. Вони додадуть еластичності вашій шкірі та здатність до регенерації.

Лінія вагітності зазвичай самостійно з никає протягом 3 місяців після народження дитини. Якщо лінія не зникає, і якщо ви також помітите темні плями на обличчі, зверніться до свого дерматолога.

Чому варто цінувати свою темну смужку?

варто цінувати темну смужку

Ви можете запитати себе: чому варто цінувати цю темну лінію на своєму тілі? Насправді є багато причин. Ця смужка є ознакою вагітності, яка відзначає особливий час у житті кожної жінки. Крім того, хоча ви і зовсім не згодні, багато людей думають, що ця лінія прекрасна.

Темна смужка – це життя, це генезис, це початок. Не соромтеся показувати її. Фактично, ви повинні пишатися тим, що вона є. Вона чудово виглядає на вашому животі. Сьогодні на цифрових платформах ви можете легко знайти креативні ідеї, які допоможуть вам розважитися з цією містичною лінією.

Деякі матері розмальовують свій живіт, починаючи від лінії. І нші показують, наскільки вона довга. Ця лінія ідеально підходить для написання чогось зверху! Якщо ви це зробите, не забудьте сфотографувати. Ваша дитина, коли він або вона виросте, буде сміятися над своєю грайливою мамою під час вагітності.

З іншого боку, ця лінія не буде єдиною ознакою вашої вагітності. Ваші соски стануть темнішими. Ви навіть зможете помітити, що на вашому обличчі з’явиться ще одна темна пляма. Вона, як правило, зникає протягом декількох місяців після народження дитини.

Після пояснення нашим читачам, що таке темна смужка, ми сподіваємось, що всі ви будете пишатись тим, що маєте цю значущу лінію. Пам’ятайте, що це лише зображення вашого репродуктивного стану. Будьте вдячні за свою вагітність і цінуйте свою лінію, якщо вона з’явиться.

Тепер ви знаєте, що таке темна смужка? Розкажіть про те, що ви дізналися, своєму партнеру, членам сім’ї або іншим друзям, які очікують дитину.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.