Три процедури для очищення пор

Коли ваші пори засмічуються, вони стають більшими через речовини, що в них накопичуються. Це може призвести до появи вугрів. Спробуйте ці процедури для очищення пор.
Три процедури для очищення пор

Останнє оновлення: 16 вересня, 2019

Як правило, пори засмічуються через неправильне очищення, яке призводить до накопичення жиру, поту і бруду. У цій статті ви дізнаєтеся про процедури для очищення пор, які є природними та ефективними.

Що відбувається, коли пори забиваються?

Коли пори розширені, вони набагато помітніші. Це дуже непривабливо і вимагає цілої низки процедур, щоб ретельно очистити шкіру і пори. У цих випадках звичайних засобів для шкіри недостатньо.

Ефективні процедури для очищення пор

ефективні процедури для очищення пор
Пілінг допомагає видалити старі клітини шкіри та домішки.

Люди часто намагаються очистити пори за допомогою мила або щіточки для обличчя. Однак вони не дадуть бажаних результатів.

Є багато ефективніших рішень, які допоможуть вам очистити пори й видалити будь-який накопичений бруд, не дратуючи шкіру. Ось три природні засоби, які варто спробувати на практиці, щоб отримати бажані результати.

Ця стаття може вас зацікавити: Найкращі скраби для вашого типу шкіри

1. Трав’яні пари для обличчя

Це один із найкращих способів очистити пори. Це важливий крок, який допоможе розкрити пори, що полегшить їх очищення. Якщо ви пропустите цей крок, вам буде дуже важко ретельно очистити пори та вивільнити весь накопичений бруд.

Як доводить іспанське дослідження впливу технік для обличчя на вивчення косметології, пара відкриває ваші пори.

  • Пару на обличчі варто застосовувати лише 5 хвилин.
  • Ви можете додати ромашку, мелісу або навіть лаванду до води, яку ви використовуєте, щоб пропарити обличчя.

2. Гарячі компреси

гарячі компреси для очищення обличчя
Тепло допомагає відкрити пори, щоб ви могли їх очистити.

Після 5 хвилин розпарювання обличчя, ви повинні ретельно очистити пори. Якщо пори на певній ділянці (наприклад, на носі) недостатньо відкриті, можна використовувати гарячий компрес.

Намочіть компрес у воді, яку ви використовували, щоб зробити пару для обличчя, і нанесіть його на уражену ділянку на декілька хвилин. Потім повторіть процедуру, щоб остаточно видалити будь-які вугри.

3. Глиняна маска для очищення пор

Це останній крок після перших двох. Глиняні маски роблять шкіру дуже гладкою, чистою і відновленою. Однак важливо не залишати маску на обличчі занадто довго, тому що вона може дратувати та пошкодити його, якщо у вас чутлива шкіра.

Хоча в будь-якому супермаркеті можна знайти багато різних масок з глини, ви також можете зробити свою власну вдома. Ми рекомендуємо не застосовувати маску більше ніж один раз на кожні 15 днів.

Ця стаття може вас зацікавити: Домашня йогуртова маска проти вугрів

Важливість очищення обличчя

навіщо потрібні процедури для очищення пор
Щоденне очищення обличчя запобігає засміченню пір, сприяє відновленню шкіри та мінімізує такі розлади, як акне.

Окрім вищезгаданих рішень, пам’ятайте дві основні поради:

  1. Щовечора очищайте шкіру. Краще очищати її в цей час доби, а не вранці, тому що шкіра регенерується вночі.
  2. Ще одна порада, яку ми хочемо поділитися з вами: дуже важливо видаляти весь макіяж. Якщо ви не чистите шкіру належним чином, ви можете залишити на обличчі сліди макіяжу. Це дуже шкідливо, оскільки забиває пори і не дає шкірі дихати.

Вироблення цих хороших звичок запобігає появі на шкірі непривабливих вугрів. Крім того, хороші процедури для очищення пор допоможуть запобігти передчасному старінню шкіри та появі передчасних зморшок через поганий догляд.

А як ви дбаєте про свою шкіру? Чи правильно ви її чистите?  • Mora Ochoa, M., Savigñon, O., Rosa, A., González Gross, T. M., & Castro Mela, I. (2010). El sol:¿ enemigo de nuestra piel?. Medisan14(6), 0-0.
  • Pérez, J. P., Comas, L. V., & Ramos, P. P. (2011). Diseño y desarrollo de dos mascarillas faciales para el acné con quitina como sustancia bioactiva. Revista Cubana de Farmacia45(2), 251-263.
  • Vila, M. A. B. (2014). Técnicas de higiene facial y corporal. Ediciones Paraninfo, SA.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.