Найкращі скраби для вашого типу шкіри

5 Березня, 2019
Наш тип шкіри визначає найкращі скраби, які ми повинні використовувати. Але завжди варто триматися якомога далі від тих, що мають хімічні речовини, і натомість обирати природні альтернативи.

Правильно використовуючи тільки найкращі скраби, ми можемо значною мірою допомогти своїй шкірі. Це проста звичка, яка покращує регенерацію шкіри, роблячи її міцною і світлою, водночас усуваючи недоліки.

У цій статті ви дізнаєтеся, який найкращий домашній пілінг для обличчя з натуральних інгредієнтів відповідно до типу шкіри.

Найкращі скраби для обличчя

Варто розрізняти два типи скрабів:

 • Гомаж: ці скраби мають гранульовану текстуру, яка під час масажу сприяє усуненню мертвих клітин.

Ви можете використовувати їх окремо або ви можете змішати їх з іншими кремовими інгредієнтами, наприклад, гелем алое вера або рослинними оліями.

 • Хімічна речовина: хімічні скраби діють через кислоти. У цій категорії найбільш гладкі та натуральні, ті, які виготовляють з фруктових і овочевих ферментів.

Щоб їх застосувати, нанесіть інгредієнт на шкіру, почекайте, поки він не висохне, а потім змийте водою.

Обидва різновиди є ефективними і пропонують різні варіанти для різних типів шкіри.

Ми рекомендуємо вам уникати неприродних хімічних скрабів, які можна придбати в магазині.

Це пояснюється тим, що ці косметичні засоби можуть бути небезпечними для нашої шкіри в довгостроковій перспективі. Крім того, вони можуть бути шкідливими для довкілля, оскільки багато хто з них не розкладаються.

Найкращі скраби для кожного типу шкіри

Знайдіть найкращі скраби для вашої шкіри. Ви можете робити пілінг щотижня або через тиждень, якщо ваша шкіра суха або чутлива.

Суха шкіра

найкращі скраби для сухої шкіри
Суха шкіра потребує глибокого зволоження щодня, вранці і вночі, щоб уникнути надмірного висихання і появи ранніх зморщок. Як правило, це дуже красива шкіра, але ви повинні піклуватися про неї так, щоб вона не пошкодилася.

Дуже важливо вибрати правильний пілінг для обличчя, оскільки більшість з них призведе до ще більшого висихання цього типу шкіри.

Ми рекомендуємо використовувати фермент, який не дуже агресивний, як от ананас.

 • Після зняття шкірки можна використовувати шматочок або навіть внутрішню частину шкірки.
 • Можливо, ви відчуєте свербіння, якщо у вас є якісь порізи або відкриті пори.

Жирна шкіра

Тим, хто має жирну шкіру, дуже корисно використовувати найкращі скраби раз на тиждень, навіть якщо ви відразу помітили ефективність. Це зробить вашу шкіру м’якою і усуне жирний блиск.

 • Найкращим скрабом для усунення жирності є морська сіль. Ми рекомендуємо використовувати дрібну сіль.
 • Сіль глибоко очищає, а також надає шкірі мінерали та мікроелементи.

Змішаний тип шкіри

найкращі скраби для змішаної шкіри
Змішані типи шкіри, що характеризуються наявністю сухих і жирних ділянок, вимагають нейтрального очищення обличчя, яке допоможе збалансувати жири без висушування шкіри.

 • Найкращим засобом для цього є цукор. Ви можете використовувати тростинний цукор і поєднати його, якщо хочете, з кількома краплями кокосової олії прямого віджиму.

Чутлива шкіра

Чутлива шкіра така сама, як і суха. Не варто робити пілінг надто часто, але з правильними інгредієнтами, які пропонують найкращі скраби.

 • У цьому випадку ми виберемо інший варіант – помідори, які мають неймовірні властивості для шкіри.
 • Вони також дуже корисні, якщо у вас сонячні опіки.

Зріла шкіра

найкращі скраби для зрілої шкіри
Зріла шкіра зазвичай страждає від появи зморщок і темних плям. З ними можна боротися за допомогою пілінгу, що сприяє регенерації зовнішніх шарів шкіри.

Завдяки цьому ми можемо мати більш пружну, рівномірну і променисту шкіру.

 • Для пілінгу зрілої шкіри ми рекомендуємо виноградні кісточки, які багаті на резвератрол– один із найпотужніших антиоксидантів.
 • Ви навіть можете залишити насіння на шкірі на кілька хвилин, щоб воно діяло як омолоджувальна маска-скраб.

Шкіра з акне

Шкіра з акне вимагає пілінгу, який допомагає підлужити рН шкіри та боротися з інфекціями. Таким засобом може бути харчова сода.

Ви можете додати кілька крапель олії ефірного дерева, щоб помножити її переваги.