Три засоби для шкіри з куркумою

Не забувайте, що куркума має незліченну кількість переваг для шкіри людини. Ба більше, цю спецію можна використовувати як основу натуральних засобів для профілактики та усунення певних неприємних дерматологічних розладів, зокрема для лікування акне, фотостаріння та алопеції.
Три засоби для шкіри з куркумою

Останнє оновлення: 27 червня, 2020

Чи здогадувалися ви про те, наскільки ефективними є натуральні засоби для шкіри з куркумою? Ця неймовірно корисна спеція володіє лікувальними властивостями, завдяки яким куркуму заслужено вважають незамінним помічником у боротьбі з різноманітними захворюваннями.

Ці засоби для шкіри з куркумою є напрочуд простим та абсолютно безпечним способом лікування акне, фотостаріння шкіри обличчя та навіть алопеції.

Дізнайтеся, як правильно готувати ці засоби та неодмінно переконайтеся в їхній ефективності на власному досвіді.

Натуральні засоби для шкіри на основі куркуми

Куркума (лат. Curcuma longa) – це спеція, яка є досить популярним інгредієнтом у багатьох кухнях світу. З-поміж інших спецій куркума вирізняється не лише яскравим жовтогарячим кольором, що надає усім стравам приємного золотавого відтінку, але й потужними антиоксидантними, протизапальними та протимікробними властивостями. До того ж за умови регулярного вживання куркуми можна суттєво знизити ризик розростання злоякісних клітин.

Завдяки своїм численним неймовірним перевагам деякі натуральні засоби з куркумою є напрочуд ефективним та безпечним методом боротьби з дерматологічними розладами. Найважливішим та найкориснішим інгредієнтом цієї спеції є куркумін. Варто зауважити, що ця речовинає напрочуд ефективною і при зовнішньому, і при внутрішньому застосуванні засобів з куркумою.

Не забувайте, що куркума чудово допомагає при таких розповсюджених захворюваннях:

1. Акне

засоби для шкіри з куркумою від акне

Завдяки своїм потужним протимікробним властивостям куркума є незамінним помічником у боротьбі з акне.

Натуральні засоби для шкіри з куркумою є ефективними від акне саме завдяки потужним протизапальним та антибактеріальним властивостям цієї спеції.

Численні дослідження вже неодноразово доводили ефективність натурального крему на основі кореня куркуми. Зокрема засоби для шкіри з куркумою допомагають регулювати кількість шкірного сала, яке продукують залози. Саме тому куркуму заслужено називають незамінним помічником для хворих на акне та інші схожі дерматологічні розлади.

Інгредієнти:

 • 1 чайна ложка екстракту куркуми (5 мл)
 • 1/2 склянки гелю алое вера (100 г)

Спосіб приготування:

Для того, щоб приготувати натуральний засіб на основі алое вера, необхідно ретельно перемішати обидва інгредієнти. Куркума має повністю розчинитися в гелі алое вера.

Спосіб застосування:

 1. Готовий засіб ми рекомендуємо зберігати у холодильнику. Якщо температура готового засобу буде низькою, це підсилить його заспокійливу та протизапальну дії.
 2. Наносити засіб з куркумою краще вранці. Найкраще це робити після вмивання та глибокого очищення шкіри обличчя.
 3. На бажання ви також можете користуватися цим засобом перед сном.
 4. Якщо вам не подобається вигляд або стан шкіри одразу після застосування крему, радимо наносити засіб лише ввечері.

2. Фотостаріння шкіри

Чи знаєте ви, що фотостаріння шкіри обличчя – це процес окислення шкіри, яке виникає в результаті тривалого перебування людини під дією прямих сонячних променів.

Для профілактики та боротьби з передчасним старінням необхідно скористатися неймовірними перевагами антиоксидантів. Ми рекомендуємо використовувати засоби для шкіри з куркумою як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування.

Ви також можете використовувати засоби з куркумою для зовнішнього застосування, а поживні речовини отримувати зі свіжих овочів та фруктів. Не забувайте про вітамін Е у формі пігулок, адже він є потужним антиоксидантом.

Інгредієнти:

 • 1 чайна ложка екстракту куркуми (5 мл)
 • 1/2 склянки вітаміну Е (100 мл)

Спосіб приготування:

 • Перш за все змішайте екстракт куркуми з вітаміном Е.
 • Готовий засіб необхідно тримати в темному контейнері у холодильнику, щоб запобігти його окисленню.

Спосіб застосування:

 • Спочатку нанесіть готовий засіб з куркумою на обличчя обережними масажними рухами.
 • Залиште засіб на всю ніч, а вранці змийте його залишки під великою кількістю води.

3. Алопеція

засоби для шкіри з куркумою від алопеції

Алопеція, або різка втрата волосся – це серйозне порушення, яке сильно знижує самооцінку як жінок, так і чоловіків. Попри те, що в більшості випадків процес випадіння волосся складно зупинити, засоби для шкіри з куркумою та іншими корисними інгредієнтами здатні запобігти розвитку алопеції або щонайменше сповільнити процес випадіння волосся.

Інгредієнти:

 • 2 чайні ложки екстракту куркуми (10 мл)
 • 1/2 склянки гелю алое вера (100 г)
 • 1/4 склянки морквяного соку (62 мл)
 • 1/4 склянки мигдальної олії (60 мл)

Спосіб приготування:

 • Перш за все змішайте екстракт куркуми з гелем алое вера.
 • Додайте мигдальну олію та продовжіть збивати суміш.
 • Додайте морквяний сік та ще раз перемішайте всі інгредієнти, щоб отримати засіб з однорідною текстурою.
 • Зберігати готовий засіб можна в холодильнику до тижня.

Спосіб застосування:

 • Спочатку нанесіть готовий засіб на всю шкіру голови масажними рухами. Втирайте засіб, допоки він повністю не всотається у шкіру.
 • Залиште засіб на основі куркуми на голові щонайменше на одну годину. Звісно, для кращого ефекту можна залишити його на всю ніч. Для того, щоб не забруднити постільну білизну, одягніть на голову шапочку для душу або рушник.
 • Якщо ви хочете мати гарне та густе волосся, рекомендуємо повторювати процедуру щонайменше 2-3 рази на тиждень.

Після прочитання цієї статті ви будете вміти власноруч готувати напрочуд ефективні натуральні засоби для шкіри з куркумою. З допомогою цих засобів ви зможете забути про неприємні симптоми дерматологічних захворювань, які вас турбували досі. Звісно, якщо у вас виникли певні сумніви щодо застосування цих засобів, краще попередньо порадитися з лікарем-дерматологом. • Vaughn, A. R., Branum, A., & Sivamani, R. K. (2016). Effects of Turmeric (Curcuma longa) on Skin Health: A Systematic Review of the Clinical Evidence. Phytotherapy Research. https://doi.org/10.1002/ptr.5640
 • Zaman, S. U., & Akhtar, N. (2013). Effect of turmeric (Curcuma longa Zingiberaceae) extract cream on human skin sebum secretion. Tropical Journal of Pharmaceutical Research. https://doi.org/10.4314/tjpr.v12i5.1
 • Sahu, P. K., Giri, D. D., Singh, R., Pandey, P., & Gupta, S. (2013). Therapeutic and Medicinal Uses of Aloe vera : A Review. Scientific Research.
 • Kaushik, R., Gupta, D., & Yadav, R. (2011). Alopecia: Herbal Remedies. International Journal of Pharmaceutical Science and Research. https://doi.org/10.13040/IJPSR.0975-8232.2(7).1631-37

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.