Ви все життя неправильно мили волосся

Травень 12, 2019
Необхідно серйозно підходити до миття волосся. Не має значення, скільки масок ви використовуєте, тому що ви ніколи не отримуєте бажаного результату.

Ви можете мати бездоганну сукню або костюм, найгарніші туфлі в магазині та найбільш елегантні аксесуари, але якщо ваше волосся погано виглядає, то все це втрачає значення. Перевірте, чи ви виконуєте миття волосся правильно.

Якість волосся має вкрай важливе значення для вашої зовнішності.

Воно обрамляє обличчя і посилає повідомлення про нас іншим людям. Тож треба навчитися піклуватися про нього, а не просто слідувати тому, що інші роблять зі своїм волоссям. Натомість ми знайдемо правильний шлях, щоб доглядати за своїм волоссям.

Дізнатись більше: 5 натуральних інгредієнтів для лікування сухого волосся

Спочатку потрібно навчитися мити волосся.

Догляд за волоссям починається з цієї повсякденній діяльності. Якщо ви не зробите це правильно, не матиме значення, як багато вітамінів і масок ви використаєте, тому що ви будете наносити їх на пошкоджене волосся.

Отже, ви марно вкладали кошти в засоби для волосся. У кращому випадку ці засоби відновлять волосся, яке ви пошкодили. Тому ми хочемо дати вам ключові поради стосовного того, як доглядати за волоссям.

Ви миєте волосся неправильно, якщо…

Ви використовуєте шампунь щодня

жінка миє волосся
Є люди, які не можуть і дня протриматися без миття волосся. Вони бояться, що волосся виглядатиме сальним. Тож вони вирішують використовувати шампунь щодня.

Проте якщо ви продовжуєте робити це протягом тривалого періоду часу, ви постійно сушите волосся.

Ви занадто довго чекаєте, щоб вимити волосся

Оскільки ми вже знаємо, що не треба використовувати шампунь щодня, деякі люди кидаються в іншу крайність – миють голову щотижня.

У результаті їхня шкіра голови стає занадто брудною, і вони не повністю її очищають.

Ви трете шкіру голови занадто сильно

Усі ми пам’ятаємо, як батьки терли наші голови так сильно, коли ми були маленькими, що навіть робили нам боляче. Іноді вони навіть випадково дряпали нас нігтями.

Загалом, коли ми дорослішаємо, ми повторюємо ту саму процедуру. Якщо це ваш випадок, то це означає, що ви все своє життя неправильно мили волосся.

Читайте також: Як позбутися посічених кінчиків і зберегти довжину волосся

Ви помітите, що ваше волосся слабке, і що з часом воно випадає все більше і більше. Незалежно від того, які маски ви використовуєте, випадіння волосся не припиняється.

Ви використовуєте занадто багато шампуню

миття волосся
Більше не означає краще. Хімічні речовини, які містяться в продуктах гігієни, шкідливі для шкіри голови, якщо ви використовуєте їх більше, ніж необхідно.

Ви використовуєте дуже гарячу воду

Тоді як високі температури корисні для шкіри та кровообігу, вони шкідливі для нашої голови. Це відбувається тому, що гаряча вода сушить шкіру голови та пошкоджує міцність волосся.

Мийте волосся правильно

Обирайте правильні засоби для миття волосся

миття волосся
Важливо добре знати своє волосся. Сухе волосся відрізняється від жирного, а отже, за різними типами волосся потрібно доглядати по-різному.

Підготуйте волосся

Сьогодні багато людей зазвичай використовують лак, гель або мус для волосся. Якщо ви використовуєте їх, ми рекомендуємо вам розчесати волосся, щоб позбутися від накопичення цих засобів, перш ніж йти в душ.

Це допоможе вам ефективніше очистити волосся, адже буде менше перешкод.

Намочіть волосся теплою водою

жінка приймає душ
Екстремальні температури висушують волосся. Отже, тепла вода є найкращою альтернативою. Однак якщо ви не можете знайти ідеальну температуру, можна чергувати холодну і гарячу воду.

Виміряйте кількість шампуню для миття волосся

Очевидно, вона буде різною залежно від довжини волосся:

  • Коротке волосся і середній чубчик: використовуйте кількість розміром з лісовий горіх.
  • Довге волосся: ніколи не використовуйте шампуню розміром більше за монету.

Тріть шкіру голови кінчиками пальців

Після того, як ви спінили шампунь, втирайте його ніжно пальцями в шкіру голови. Якщо ви помітили, що нігті торкаються шкіри голови, виправте це, торкаючись тільки кінчиками пальців.

Масажуйте коловими рухами. Потім змийте засіб і почніть все заново.

Використовуйте холодну воду для останнього полоскання

Цей крок покращує кровообіг і дуже важливий, тому що допомагає поживним речовинам, які нам потрібні, якнайкраще досягти волосся і шкіри голови.

Таким чином відпаде необхідність використовувати так багато інших засобів, тому що наш організм візьме на себе завдання надати волоссю вітаміни й підживити його.

Отже, тепер, коли ви знаєте, що мили волосся неправильно, ви можете вирішити цю проблему.

Ви будете дотримуватися наших порад і повідомите нам, чи це спрацювало?

  • М.Б. Демчук, Ю.І. Івашків, Т.А. Грошовий. (2012). Дослідження вітчизняного ринку лікарських препаратів і засобів лікувальної косметики, що використовуються при зовнішній корекції алопеції. Запорожский медецинский журнал.
  • Л.Д. Калюжна. (2009). Варіанти дифузних алопецій. Естетична медицина.