Використовуйте аспірин для відбілювання одягу

Щоб ефективніше відбілювати одяг, зверніть увагу на тип тканини й, відповідно, періть в гарячій або холодній воді.
Використовуйте аспірин для відбілювання одягу

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

У кожної людини в гардеробі можна знайти одну або кілька білих речей. Більшість носить біле тому, що це відповідає дрес-коду на роботі, або просто тому, що світлий одяг чудово доповнює будь-який стиль. І ви будете здивовані, але аспірин для відбілювання підходить, як один із найкращих засобів.

Ми намагаємося не носити білий одяг занадто часто, щоб на ньому не залишалися плями від поту, які можуть із часом стати непривабливого жовтого кольору.

Хоча пральна машина може допомогти позбутися бруду, який потрапив на речі з навколишнього середовища, вона не відновлює втрачену через регулярне прання білизну тканини.

Хороша новина в тому, що більше не варто себе обмежувати у виборі кольору одягу. Адде тепер вам не потрібно використовувати хімічні засоби, щоб зберігати його в хорошому стані.

Завдяки властивостям аспірину можна натуральним способом відбілити речі і не псувати делікатну тканину агресивними складниками.

Сьогодні ми розповімо вам секрет як ефективно використовувати аспірин для відбілювання та навчимо як правильно додавати його під час звичайного прання.

Ви неодмінно маєте спробувати!

Чому аспірин допомагає відбілювати одяг і виводити плями?

аспірин для відбілювання

Протягом останніх кількох років люди відкрили різноманітні способи використання аспірину для хатніх справ, крім до того, що це чудове знеболювальне й антикоагулянт.

Всім добре відомо, що аспірин – це одні з найкращих ліків для зняття болю та загального нездужання. Саме тому деяким людям важко уявити, що його також можна використовувати в хатніх справах.

Його лікувальні властивості й основне призначення пояснюють високим вмістом саліцилової кислоти, органічної сполуки, яка може вступати в численні реакції.

У цьому випадку вона проникає глибоко у волокна білої тканини або плям і виводить їх, щоб одяг знову виглядав, як новий.

Аспірин особливо рекомендують використовувати для футболок зі слідами поту, адже він допомагає позбутися жахливого жовтого кольору в ділянці пахв.

Як використовувати аспірин для відбілювання та видалення плям?

Відбілювання

Можливо, ви ніколи не використовували такий метод, утім найкращий засіб для прання та відбілювання завжди лежав у вашій коробці з ліками.

Цей засіб з аспірином є чудовим способом відновити яскравість кольорів тканини або видалити темні плями з кольорового одягу.

Складники

  • 5 таблеток аспірину (325 мг)
  • 2 літри води

Як його використовувати?

  • Щойно ви помітили, що одяг стає сірим або жовтуватим, розчиніть 325 мг аспірину в двох літрах гарячої води і замочіть у ній речі.
  • Радимо подрібнити таблетки перед тим, як кидати їх у гарячу воду.
  • Неодмінно залиште одяг у розчині принаймні на вісім годин або на ніч.
  • Одяг потрібно повністю занурити у розчин, а якщо частина речей не влазить, можете долити води та додати аспірину.
  • Ще один спосіб відбілити одяг: додайте таблетки аспірину в пральну машину перед тим, як її вмикати. Утім спочатку розчиніть їх у воді.
  • Після того, як зазначений час минув, витягніть прання та прополощіть у пральній машині, перш ніж вивішувати сушитися на сонце.

Якщо потрібно вивести плями крові…

Плями на одязі

Зверніть увагу! Якщо потрібно відіпрати плями крові, розчиніть аспірин у холодній воді, а потім замочіть одяг.

У жодному разі не використовуйте гарячу воду, адже так білок крові ще глибше проникне у волокна тканини, і буде значно важче вивести всю пляму.

Неодмінно намочіть річ у холодній воді, а якщо пляма вже засохла, увітріть у неї подрібнену таблетку аспірину.

Залиште одяг на кілька годин, щоб засіб подіяв, а потім виперіть його як зазвичай.

Цілком можливо, що вам не вдасться повністю позбутися від червонявої або коричневої плями. Проте при регулярному використанні вона ставатиме все бліднішою, аж доки зовсім не зникне.

Не використовуйте кілька засобів для прання відразу, адже це може послабити тканину й завдати їй незворотної шкоди.

Наберіться терпіння та повторюйте обраний метод кілька разів, доки не досягнете бажаних результатів.

Ви вже використовувати аспірин для прання одягу? Тепер, коли ви знаєте про цей чудовий секрет для освітлення улюблених речей, можете його застосовувати для видалення плям під час кожного прання.

Дотримуйтеся рекомендацій, які ми дали вам у сьогоднішній статті, і ви побачите, що використовувати аспірин для відбілювання це чудова альтернатива іншим значно складнішим і дорожчим методам.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.