Вправи для профілактики обвисання шкіри на обличчі

Дуже важливо виконувати спеціальні вправи для профілактики обвисання шкіри, якщо хочете завжди мати гарний вигляд. До того ж для виконання подібних вправ вам знадобиться лише кілька хвилин на день, а робити їх ви зможете у будь-якому зручному для вас місці.
Вправи для профілактики обвисання шкіри на обличчі

Останнє оновлення: 01 березня, 2019

Чи доводилося вам коли-небудь чути про неймовірні переваги вправ для профілактики обвисання шкіри на обличчі?

На жаль, з цією естетичною проблемою щороку стикається просто величезна кількість жінок. Причиною обвисання шкіри є зменшення кількості колагену та еластину, які виробляє організм людини. Саме ці дві речовини є незамінними для збереження пружності та молодості шкіри.

Якщо цих гормонів недостатньо, шкіра починає обвисати, а ще на ній з’являються дрібні зморшки та інші ознаки передчасного старіння.

Звісно, старіння шкіри є природним біологічним віковим процесом, проте деякі люди стикаються з цією проблемою ще у досить молодому віці через негативний вплив певних несприятливих зовнішніх факторів.

На щастя, є цілком безпечні та напрочуд ефективні методи боротьби з цією естетичною проблемою. Якщо ви хочете максимально зменшити зморшки та повернути шкірі пружність, радимо взяти на озброєння натуральні засоби від обвисання шкірі.

Окрім цих засобів рекомендуємо регулярно виконувати спеціальні вправи для обличчя, за допомогою яких ви зможете підтягнути шкіру та повернути їй привабливий вигляд.

Ефективні вправи від обвисання шкіри на обличчі

1. Вправа для розтяжки шкіри на лобі

вправа для розтяжки лоба та від обвисання шкіри

Лоб – це та ділянка, на якій найчастіше у першу чергу з’являються неприємні глибокі зморшки. Якщо ви хочете позбутися цих ліній на чолі, рекомендуємо щодня виконувати спеціальну вправу для розтягування шкіри на цій ділянці тіла.

За її допомогою ви не тільки підтягнете обвислу шкіру, але й покращите кровообіг, тим самим забезпечивши постачання кисню до клітин шкіри.

Як правильно виконувати вправу?

 • Знайдіть місце, де б ви могли повністю розслабитися.
 • Помістіть долоні на чоло. Обережно почніть розтягувати шкіру від середини чола у напрямку скронь.
 • Відпочиньте 10 секунд, після чого повторіть вправу ще 10-15 разів.

2. Вправа для області навколо очей

Якщо ви будете регулярно виконувати цю вправу для підтягування шкіри навколо очей, то зможете запобігти появі зморщок та візуально зменшити неприємні “гусячі лапки”.

Ця вправа здатна не тільки повернути шкірі пружність, але й стимулювати процес вироблення колагену та еластину.

Як правильно виконувати вправу?

 • З’єднайте великі та вказівні пальці на обох руках таким чином, наче імітуєте окуляри.
 • Прикладіть руки до очей та обережно робіть ними рухи вгору та вниз, ніби підтягуючи шкіру на цій ділянці. Не варто надто сильно тиснути, адже шкіра навколо очей є дуже чутливою.
 • Кліпніть 20 разів, після чого затримайте очі на 2-3 секунди у напруженому положенні. Перепочиньте після виконання вправи.

3. Вправа для щік

вправи для щік від обвисання шкіри

Саме на щоках втрата пружності та еластичності шкіри є найбільш помітною.

Шкіра у цій частині тіла дуже швидко обвисає і може візуально додавати вам років ще у молодому віці.

Утім, проблему можна усунути, якщо ви будете щодня виконувати вправи, при яких активно працюють м’язи щік. Тільки таким чином вам вдасться запобігти передчасному обвисанню шкіри та зберегти її пружність якомога довше.

Як правильно виконувати вправу?

 • Зробіть глибокий вдих, надувши при цьому щоки.
 • По напружених та надутих щоках необхідно легенько постукати кінчиками пальців.
 • Затримайтеся у такому положенні на 10 секунд, після чого повільно видихніть.
 • Після цього порухайте стиснутими губами спочатку вліво, а потім вправо.
 • Повторіть вправу 10 разів, після чого перепочиньте.

4. Вправа для повік

Оскільки повіки є неймовірно чутливими та тонкими, шкіра на них починає обвисати при перших ознаках дефіциту поживних речовин в організмі.

Зверніть увагу, що для підтримання пружності на цій ділянці необхідно не тільки виконувати спеціальні вправи, але й використовувати спеціальні засоби для догляду, адже тканини повік втрачають еластичність значно швидше за інші частини тіла.

Як правильно виконувати вправу?

 • Розмістіть вказівний палець між нижньою частиною ока та носом.
 • Намагаючись не відкривати при цьому рота, почніть швидко кліпати. Під час виконання вправи спробуйте дивитися вгору (наприклад, на стелю).
 • Кліпайте впродовж 20-30 секунд, після чого перепочиньте. Необхідно повторити вправу тричі.

5. Вправа для шкіри навколо рота

вправа від обвисання шкіри навколо рота

Зверніть увагу, що шкіра навколо рота дуже часто потерпає від негативного впливу прямих сонячних променів, токсинів та деяких шкідливих продуктів.

Пояснити вразливість цієї частини тіла дуже легко. Шкіра навколо рота є дуже чутливою, проте під час догляду за собою ми чомусь зазвичай приділяємо цій ділянці дуже мало уваги.

На щастя, запобігти обвисанню шкіри навколо рота можна дуже легко за допомогою кількох вправ. Вони є настільки простими у виконанні, що ви зможете робити їх по кілька разів на день.

Як правильно виконувати вправу?

 • Перш за все максимально широко відкрийте рот. Затримайтеся у такому положенні на кілька секунд, після чого можете його закрити.
 • Зробіть 2-3 підходи по 10 повторень вправи.
 • Станьте перед дзеркалом та почніть почергово вголос вимовляти всі голосні звуки, при цьому широко розтуляючи рот.
 • Виконайте 10 повторень вправи, після чого перепочиньте.

6. Вправа для шиї та підборіддя

Якщо ви будете щодня виконувати спеціальні вправи для підборіддя та шиї, то зможете запобігти передчасному обвисанню шкіри, повернете їй пружність та усунете ознаки будь-яких запальних процесів в організмі.

Як правильно виконувати вправу?

 • Станьте або сядьте таким чином, щоб спина була максимально прямою. Голову тримайте рівно.
 • Повільно нахиліть голову назад, спрямовуючи погляд у стелю. При цьому робіть ротом такі рухи, наче намагаєтеся імітувати процес пережовування їжі.
 • Затримайте голову у такому положенні на кілька секунд, після чого поверніться у вихідну позицію. Виконайте 10-15 повторень вправи.

Чи хотіли б мати молоду, пружну та доглянуту шкіру? Тоді неодмінно зробіть згадані вище вправи частиною рутини для догляду за собою!

Це може вас зацікавити ...
6 способів зробити шию гарною, молодою та підтягнутою
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
6 способів зробити шию гарною, молодою та підтягнутою

Якщо ви хочете, щоб шкіра на шиї довше залишалась підтягнутою, радимо вам використовувати натуральні та косметичні засоби


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.