Здорові звички

Харчування на дієті, при алергії, діабеті, бронхіті та астмі

Низькохолестеринові сніданки: 5 простих рецептів

Ви нещодавно пройшли повне обстеження організму, і лікар повідомив, що у вашій крові дуже високий рівень холестерину? Скоріш за все, у цій ситуації спеціаліст порадить скоригувати раціон таким чином, щоб у ньому було якомога більше низькохолестеринових страв. На щастя, високий…

7 найкращих способів поліпшення поганого кровообігу в ногах

Різні чинники, зокрема вік, впливають на ваш кровообіг. Коли ви стаєте старшими, ви можете відчути й побачити наслідки поганого кровообігу. Наприклад, важкість, варикозне розширення вен і целюліт є ознаками поганого кровообігу. Тому поліпшення поганого кровообігу в ногах – це питання…

Як навчити дітей заощаджувати гроші

Повірте, є багато причин вчасно навчити своїх дітей заощаджувати гроші. Виховуючи своїх дітей таким чином, ви зможете прищепити їм такі важливі навички, як економність, відповідальність та здатність розпоряджатися коштами ще в ранньому віці.

Корисні звички для лікування остеоартриту

Остеоартрит – хронічне захворювання, яке порушує здоров’я суглобів. Він часто вражає людей старших за 60 років, але може проявлятися у дорослих будь-якого віку. Попри те, що проти нього немає ліків, є деякі звички для лікування остеоартриту, які можуть запобігти його…

Чи справді вітамін D є незамінним для роботи м’язів?

Мабуть, кожна людина відчувала порушення реакцій організму під час фізичного навантаження. Якщо ви часто страждаєте через схожі дискомфортні відчуття, радимо покращити роботу м’язів, зробивши продукти з високим вмістом вітаміну D невіддільною частиною свого меню.

6 порад для приготування знежиреної їжі

Надмірне споживання жирів є однією з найголовніших перешкод на шляху до ідеальних форм та підтримання стабільної здорової ваги. Якщо ви хочете позбутися зайвих кілограмів, радимо взяти на озброєння рекомендації для приготування знежиреної їжі.

Корисні звички, щоб контролювати рівень холестерину

Холестерин – це тип жиру, який перешкоджає клітинній активності всього організму. У певних кількостях він необхідний для правильної роботи серцево-судинної системи, печінки та секреції деяких гормонів. Тож потрібно виробити звички, щоб контролювати рівень холестерину.

9 порад, щоб детоксикувати організм природним шляхом

Детоксикувати організм означає усунути накопичені токсини та залишки. Це допоможе вам схуднути і позбутися токсичних речовин у тілі. Це особливо корисно, коли йдеться про ті токсичні речовини, які небезпечні для здоров’я.