Високий рівень холестерину: 5 помилок, які призводять до цього

Якщо у вас високий рівнень холестерину, вам потрібен особливий раціон, щоб ефективно лікувати цю проблему. Тим не менш, можна все одно робити помилки, які не дадуть побачити поліпшення.
Високий рівень холестерину: 5 помилок, які призводять до цього

Останнє оновлення: 17 жовтня, 2018

Люди, які мають високий рівень холестерину, повинні знати, наскільки важливо добре харчуватися. Однак через незнання або неправильну інформацію, можна припускатися помилок. Це може згубити всі ваші зусилля

Це може бути дуже складно. Тому що ви, можливо, не зможете знизити рівень холестерину до нормального. Це не залежить від того, що ви їсте або які ліки ви приймаєте. Найбільш важливим є те, що ви навіть можете погіршити проблему. Ускладнення можуть бути досить серйозними.

Ось чому ви повинні з’ясувати, які помилки робите і чому вони такі шкідливі. Навіть якщо вам так не здається. Нижче ви можете дізнатись про 5 найбільш поширених помилок людей, які мають високий рівень холестерину. Таким чином, ви можете розпочати правильно лікувати цей стан.

Неправильне харчування, коли у вас високий рівень холестерину

Будь-хто, хто має діагноз високого рівня холестерину або гіперхолестеринемії, повинен дотримуватися рекомендацій, які дає лікар. Навіть якщо це означає різкі зміни в щоденному раціоні. Це абсолютно необхідно, якщо ви хочете запобігти більш серйозним проблемам.

високий рівень холестерину

Однак добре харчуватися не просто означає їсти більше фруктів і овочів. Хоча ви, можливо, не знаєте про це, є інші суттєві зміни, які потрібно внести. Вони також варіюються від людини до людини. Тому що кожне тіло відрізняється.

Ви думаєте, що ви неправильно харчуєтеся? Чи виникають у вас проблеми, коли ви хочете знизити рівень холестерину? Якщо це так, тоді продовжуйте читати, щоб дізнатись, в чому проблема.

1. Ви не звертаєте увагу на цукор

Споживання цукру не має прямого впливу на рівень холестерину в організмі. Проте продукти з високим вмістом цукру часто також мають високий вміст шкідливих жирів. Наприклад, таких як транс або насичений жир.

споживання цукру

Споживання цього типу продуктів на регулярній основі може призвести до збільшення ваги. Надмірна вага або ожиріння дуже тісно пов’язані з високим вмістом холестерину. Високий глікемічний індекс цих продуктів підвищує рівень цукру в крові, що з часом знижує кількість стінок артерій.

2. Ви звертаєте увагу на холестерин тільки у їжі

Деякі люди з високим рівнем холестерину вважають, що харчуватися краще означає виключити будь-яку їжу з високим вмістом холестерину. Ну, це справді одна річ, яку слід зробити, але неправильно думати, що цього достатньо.

Холестерин – це тип жиру, який походить від споживання певних продуктів. Але печінка також його виробляє. Тому не вистачить просто їсти менше . Вам також потрібно уникати джерел трансжиру та насичених жирів. Вони перевантажують печінку.

3. Ви вилучили всі джерела жиру зі свого раціону

Це, мабуть, одна з найпоширеніших помилок у людей, які мають проблеми з холестерином. Не є доцільним повністю усунути всі продукти, що містять жир зі свого раціону. Замість цього ви повинні вибирати хороший жир.

Харчування має містити суміш різних жирів: насичених, мононенасичених і поліненасичених (омега 3 та 6). З них ви повинні споживати якнайменше насиченого жиру. Також треба збільшити споживання хорошого жиру.

Насичений жир збільшує ризик серцевих захворювань. Ненасичений жир сприяє підвищенню добового холестерину (ЛПВП). Це, у свою чергу, допомагає захистити артерії. Прикладами хорошого жиру є авокадо, оливкова олія та горіхи.

4. Ви переходите від однієї диво-дієти до іншої

Короткочасні дієти здаються швидким шляхом до здорового рівня холестерину. Проблема в тому, що вони обмежують вас лише певними категоріями поживних речовин.

недостатньо жирів

Ось чому багато хто з тих, хто має швидкі результати, в кінцевому підсумку зазнають проблем. Такі люди втрачають вагу і скидають кілька розмірів. Але пізніше вони повертаються до звичайних харчових звичок і руйнують всі зусилля, які вони вкладали.

Проте хороша дієта для зниження холестерину повинна бути постійною справою. Якщо вона розрахована лише на кілька днів, ви майже одразу повернетесь до високого рівня холестерину і збільшеної ваги.

5. Ви приймаєте статини з грейпфрутовим соком

Лікарі часто призначають статини для зниження високого рівня холестерину пацієнтів. Однак споживання грейпфрута водночас є помилкою. Він може затримувати поглинання ліків належним чином. Так, це здоровий, малокалорійний фрукт. Але краще вам не їсти його, якщо ви приймаєте статини.

Висновок

Дуже важливо виправити помилки у своєму харчуванні, щоб ваш план лікування спрацював. Ви також повинні проходити регулярні медичні огляди. Проблема не завжди має очевидні симптоми. Навіть якщо вона спричиняє хаос всередині.  • Colpo, A. (2005). LDL Cholesterol:” Bad” Cholesterol or Bad Science? Journal of American Physicians and Surgeons.
  • De Andrés, S., Lucena, A., & De Juana, P. (2004, July). Interacciones entre los alimentos y las estatinas. Nutricion Hospitalaria.
  • Ma, H. (2006). Cholesterol and Human Health. Nature and Science.
  • Scirica, B. M. (2005). Treatment of Elevated Cholesterol. Circulation.
  • Schaefer, E. J. (2002). Lipoproteins, nutrition, and heart disease. American Journal of Clinical Nutrition.
  • Verschuren, W. M. M. (2012). Diet and cardiovascular disease. Current Cardiology Reports.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.