Коктейль з яблуком, лимоном і грейпфрутом для схуднення

Цей коктейль має бути доповненням до здорової і збалансованої дієти. Його інгредієнти допоможуть вам легко зменшити жир і боротися із затримкою рідини.
Коктейль з яблуком, лимоном і грейпфрутом для схуднення

Останнє оновлення: 11 січня, 2019

Цей смачний коктейль з яблуком, лимоном і грейпфрутом може бути дуже корисним, щоб допомогти вам схуднути. Це просте доповнення до вашої дієти, яке принесе відчуття ситості, а також буде боротися з затримкою рідини.

Цей природний напій націлений на зайвий жир, який схильний накопичуватися в такій ділянці, як черевна порожнина. Якщо пити його регулярно на сніданок або після основного прийому їжі протягом двох тижнів, ви почнете помічати результати.

Пам’ятайте, що необхідно також дотримуватися збалансованої та різноманітної дієти, змінити сидячий спосіб життя, а також тренуватися за кожної нагоди.

Яблуко, лимон і грейпфрут: поєднання для схуднення

Ви вже знаєте, що немає жодних диво-дієт для втрати ваги. Правильне харчування – ось, що принесе бажані результати. Здорове схуднення можливе лише тоді, коли ви контролюєте те, що їсте.

Отже, чому б не почати споживати смачні фрукти, такі як яблука, лимони та грейпфрути? Ми пояснимо, чому вони корисні, якщо ви, як і багато людей, бажаєте схуднути.

Зелені яблука – фрукти для схуднення

Існує чимало різних сортів яблук, але для цього коктейлю ми виберемо зелені та органічні, якщо це можливо. Ми також не будемо очищати шкірку, тому необхідно спробувати придбати натуральні яблука без пестицидів.

 • Зелені яблука допомагають збільшити метаболізм.
 • Шкірка містить пектин, який контролює рівень ліпідів в організмі. Це корисно для боротьби із зайвою вагою, тому що пектин допомагає зруйнувати старі вузлики жиру.
 • Вони балансують рівень цукру в крові.
 • Зелені яблука містять дуже велику кількість вітамінів і мінералів, які допомагають поліпшити серцево-судинні захворювання.
 • Ці плоди багаті на клітковину. Це означає, що вони борються із затримкою рідина та закрепами.

Лимони – ключ до збалансованого рН

сік з лимону та м'ятою у скланці
Ми часто говоримо про важливість зниження кислотності в дієті та усунення токсинів, які викликають запалення і захворювання – все це для оптимізації роботи багатьох органів.

Склянка лимонного соку на день може полегшити видалення жиру. Це відбувається шляхом “насильницького зникнення”, що означає, що жир менше опирається перетворенню в енергію або усуненню.

Лимонний сік допомагає знизити рівень холестерину і сприяє хорошому кровообігу.

Він також поліпшує травлення, що дозволяє краще засвоювати поживні речовини та не дає токсинам дістатися кровотоку через кишківник.

Лимонна кислота також піклується про вашу печінку, а антиоксиданти й вітамін С зміцнюють імунну систему.

Це допоможе вам здійснювати свій план з втрати ваги з сильною печінкою та імунною системою, щоб боротися з будь-яким додатковим накопиченням жиру.

Грейпфрут – зменшення затримки рідини та запалення

Пам’ятайте, що коктейль з яблуком, лимоном і грейпфрутом не має стати найважливішою зміною у вашому раціоні, щоб допомогти вам схуднути.

Він призначений бути доповненням, яке допоможе почати день або протриматися після основного прийому їжі.

 • Ці інгредієнти не містять білок чи залізо, тому дуже важливо переконатися що ви отримуєте всі необхідні поживні речовини з інших харчових продуктів протягом дня.
 • Якщо додати до суміші грейпфрут, ви отримаєте потужний діуретик, який допоможе усунути відходи з організму, інакше вони можуть викликати запалення і затримку рідини.
 • Грейпфрут чудово поєднується з зеленим яблуком і лимонним соком, тож забезпечить найкращу якість антиоксидантів і вітамінів.

Рецепт коктейлю з яблуком, лимоном і грейпфрутом

сік з дині

Інгредієнти

 • 1 зелене яблуко
 • сік 1 лимона
 • сік 1 грейпфрута
 • 1 склянка води (200 мл)

Приготування

 • Цей коктейль буде готовий за п’ять хвилин. Перш за все, необхідно ретельно вимити зелене яблуко і розрізати його на шматочки.
 • Потім помістіть шматочки яблука, лимонний і грейпфрутовий сік у блендер разом з водою. Отримайте якомога більш однорідну консистенцію.
 • За потреби ви можете додати столову ложку меду, щоб підсолодити кислий смак.

Пийте цей коктейль щоранку зі сніданком і не забувайте дотримуватися збалансованої дієти з високим вмістом білка і низьким вмістом насичених жирів. • Adam C, Thompson L. M, et al. Soluble fermentable dietary fibre (pectin) decreases caloric intake, adiposity and lipidaemia in high-fat-diet induced obese rats. Plos One. Octubre 2015. 10 (10): e0140392.
 • Asgary S, Rastqar A, et al. Weight loss associated with consumption of apples: a review. Journal of the American College of Nutrition. Septiembre-Octubre 2018. 37 (7): 627-639.
 • Aslani N, Entezari M. H, et al. Effect of garlic and lemon juice mixture on lipid profile and some cardiovascular risk factors in people 30-60 years old with moderate hyperlipideamia: a randomized clinical trial. International Journal of Preventive Medicine. 2016. 7: 95.
 • Fujioka K, Greenway F, et al. The effects of grapefruit on weight and insulin resistance: relationship to the metabolic syndrome. Journal of Medicinal Food. Primavera 2006. 9 (1): 49-54.
 • Fukuchi Y, Hiramitsu M, et al. Lemon polyphenols surpasses diet-induced obesity by up-regulation of mRNA levels of the enzymes involved in beta-oxidation in mouse white adipose tissue. Journal of Clinical Biochemistry and Nutrition. Noviembre 2008. 43 (3): 201-209.
 • Kim, M. J., Hwang, et al. Lemon detox diet reduced body fat, insulin resistance, and serum hs-CRP level without hematological changes in overweight Korean women. Nutrition Research. https://doi.org/10.1016/j.nutres.2015.04.001.
 • Neil, C, Nicklas, T. A., & Fulgoni, V. L. (2015). Consumption of apples associated with a better diet quality and reduced risk of obesity in children: National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES) 2003-2010. Nutrition Journal. https://doi.org/10.1186/s12937-015-0040-1.
 • Onakpoya, I., O’Sullivan, J., Heneghan, C., & Thompson, M. (2017). The effect of grapefruits (Citrus paradisi) on body weight and cardiovascular risk factors: A systematic review and meta-analysis of randomized clinical trials. Critical Reviews in Food Science and Nutrition. https://doi.org/10.1080/10408398.2014.901292.
 • Rebello C. J, O’Neil C. E, et al. Dietary fibre and satiety: the effect of oats on satiety. Nutrition Reviews. Febrero 2016. 74 (2): 131-147.
 • Tejpal S, Wemiss A. M, et al. Lemon extract reduces angiotensin converting enzyme (ACE) expression and activity and increases insulin sensitivity and lipolysis in mouse adipocytes. Nutrients. Agosto 2020. 12 (8): 2348.
 • U. S. Food and Drug Administration. Grapefruit juice and some drugs don’t mix. Enero 2021.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.