Визначаємо характер за формою стопи

Визначаємо характер за формою стопи
Визначаємо характер за формою стопи

Останнє оновлення: 23 листопада, 2018

Попри те, що все це здається неправдоподібним, це правда, що форма стопи може багато розповісти про вас. Дізнайтеся більше про свій чи чийсь характер за формою стопи!

Чи знаєте ви, що можна багато дізнатися про особистість за допомогою рефлексології?

Імре Сомоджі, президент Асоціації читання пальців ніг, пояснює, що завдяки рефлексології можна схарактеризувати будь-яку людину і її характер за формою стопи.

Які види стоп існують в природі та як визначити характер за формою стопи?

Грецька стопа

характер за формою стопи: грецька стопа

Щоб дізнатися, чи є ви володарем грецької стопи, треба звернути увагу на другий палець. Він також називається вказівний. У тих, хто має грецьку стопу, вказівний палець довший ніж великий палець.

З іншого боку, інші пальці є значно коротшими.

Подібні характеристики стопи мають люди творчі, спортивні та дуже активні.

Власники грецької стопи завжди сповнені нових ідей. Вони мотивують людей, які їх оточують.

Також такі люди дуже імпульсивні, через що легко піддаються стресу та припускаються певних помилок.

Квадратна стопа

Найбільш характерним аспектом такого роду стопи є те, що великі, вказівні та середні пальці ноги, як правило, однакової довжини. Разом з тим, інші пальці значно коротші.

Люди з таким типом стопи мають  аналітичну особистість. Вони завжди все обдумують перед тим, як прийняти певне рішення, аналізують позитивні та негативні аспекти наявної проблеми.

Такі люди імпульсивні. Окрім того, вони не дозволяють іншим впливати на них. Це пояснюється тим, що їхні рішення ґрунтуються на дуже солідних та виважених підставах.

Вони практичні, надійні та впевнені у собі. Ось чому завжди можна покластися на них.

Єгипетська стопа

Характерною особливість такого типу стопи є те, що усі пальці ніг послідовно зменшуються після великого пальця.

Люди з таким типом стопи цінують інтимне та приватне життя понад усе. Вони мають приховані аспекти життя та дистанціюються від реальності.

Разом з тим вони є мрійниками, повстанцями та імпульсивними особистостями. Це особливо стосується щоденних аспектів життя. Окрім того, їхній настрій дуже часто змінюється.

Заокруглена стопа

Ви маєте знати, що такий тип стопи вказує на те, що людина завжди чемна, ввічлива, а також боїться висловлювати власну думку.

З іншого боку, якщо у декого стопи є трохи кутастими, вони ті, які знають, як постояти за себе у разі необхідності.

Видовжена стопа

Довгі стопи з тонкими пальцями та вузькими п’ятами належать людям, схильним до рефлексії, які цінують ексклюзивні речі.

Згідно з рефлексологією, такі люди можуть страждати від певного виду болю. Це може бути через здуття, тривогу чи стрес.

Широка стопа

На противагу попередньому типу, люди з широкими ступнями та короткими пальцями є матеріалістами.

Рефлексологія стопи каже про те, що вони мають проблеми з серцево-судинною системою, а також нормальним кровообігом.

Руки також важливі

руки

Коли йдеться про кінцівки, не тільки ступні можуть розкрити нашу особистість. Багато теж залежить і від форми рук.

Приміром, згідно з дослідженням, яке було проведено в 2011 році, довжина безіменного пальця залежить від рівня статевих гормонів, які виділялися під час вагітності. Такими гормонами є естроген та тестостерон.

Було встановлено, що у чоловіків здебільшого безіменний палець довший за вказівний. У жінок – навпаки.

У цілому можна багато розповісти про людину, якщо лише поглянути на її руки чи стопи. А що ваші руки та ноги розкажуть про вас?

Головне зображення люб’язно надано сайтом © wikiHow.com  • Blanco, A. L. (2017). Nuevo manual de Reflexología: El método más completo y actual sobre las técnicas, la práctica y la teoría de la ciencia reflexológica. Robin Book.
  • Cely, E. R. L., Castiblanco, N. J. P., Manrique-Abril, F. G., & Díaz, M. A. V. (2012). Testosterona prenatal: digito D2:D4 y conducta. 1998-2010. Rev. salud hist. sanid.Revista salud, historia y sanidad7(1). https://agenf.org/ojs/index.php/SHS/article/view/156
  • Fred Gustavo Manrique-Abril, Mario Andrés Valderrama Díaz, E. R. L. C. N. J. P. C. (2013). Testosterona prenatal: digito D2:D4 y conducta. 1998-2010. REVISTA SALUD, HISTORIA Y SANIDAD7(1). Recuperado a partir de https://agenf.org/ojs/index.php/shs/article/view/156
  • Hansmann, B. (1997). Con Los Pies en el Suelo: Forma de Cuerpo y Visión Del Mundo. Icaria.
  • Pérez Pico, A. M., Castaño Justo, B., & Mayordomo Acevedo, R. (2016). Relación entre la fórmula digital y las deformidades del antepié en una población joven. European Journal of Podiatry / Revista Europea de Podología2(1), 1–11. https://doi.org/10.17979/ejpod.2016.2.1.1363

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.