Як мати худі руки за допомогою кількох вправ

7 Січня, 2019
Якщо ви докладаєте зусиль, щоб мати худі руки, це також дуже корисно для всього організму. Ви неодмінно почуватиметеся в кращій формі.

Люди часто переживають через занадто товсті або обвислі руки. Це не новина. Щоб мати худі руки та завжди підтримувати їх у належній формі, спробуйте ці кілька дуже ефективних вправ.

Рівень жиру в організмі зменшується загалом, а не в певній області. Тобто, якщо ви хочете позбутися зайвого жиру, щоб руки схудли, доведеться попрацювати над усім тілом.

Щоб мати худі руки, важливо підтримувати їх в тонусі

Ці вправи спрямовані на те, щоб тонізувати тіло та зміцнити його. Також вони сприяють заміні жиру м’язовою масою. Приведення організму в тонус не означає, щоб потрібно нарощувати м’язи. Тіло просто стає сильнішим та витривалішим, ніж зазвичай.

М’язи можуть пасивно та постійно перебувати в стані часткового скорочення. Коли м’язи в тонусі, їх об’єм може навіть зменшитися, як і рівень жиру в організмі.

Дивіться також: 8 простих способів швидко спалити 100 калорій

Поступово зменшувати рівень жиру

як мати худі руки

Наша ціль – повільно зменшувати рівень жиру. Якщо робити це швидко, часто руки залишаються обвислими. Це відбувається через те, що велика частка втраченої ваги припадає на воду на м’язову масу.

Спалювати жир потрібно поступово. Щоб мати худі руки, треба запровадити у своєму житті дисципліну, аби підтримувати баланс в організмі.

Правильно харчуватися

Правильний раціон – це вагомий чинник для зниження рівня жиру в організмі. Дієту потрібно поєднувати із заняттями спортом, спрямованими на приведення організму в тонус. Завдяки правильному харчуванню ви не будете постійно ходити голодні. Але це ще не все! Ви зможете позбутися нав’язливих думок про схуднення.

Потрібно виконувати вправи на все тіло, а також окремі – на руки. Якщо ви приведете в тонус увесь організм, м’язова маса дещо збільшиться, що, у свою чергу, пришвидшить метаболізм.

На відміну від жиру м’язам потрібна енергія. Насправді, жир зберігається як запас енергії.

Вправи на руки потрібно поєднати з кардіотренуваннями. Разом вони ефективніше спалюють калорії та мають багато корисних для здоров’я властивостей.

Скільки часу потрібно виконувати вправи?

вправи щоб мати худі руки

Щоб зробити заняття спортом максимально дієвими й ефективно спалювати калорії, вправи потрібно виконувати не менше ніж 20 хвилин. Після зазначеного часу організм починає виводити жир, що дуже корисно, якщо ви хочете мати худі руки.

Вправи для рук

На біцепсиЯкщо ви маєте легкі гантелі, вправи можна робити будь-де. Вони чудово підійдуть для дому чи роботи. Якщо гантелей немає, не потрібно хвилюватися: дві півлітрові пляшки води – ось все, що вам потрібно, щоб отримати худі руки.

З’єднайте лікті та підніміть гантелі (або пляшки з водою) на висоту плечей. Повторіть 15 разів і відпочиньте кілька секунд, перш ніж робити ще один 10-разовий підхід.

Радимо прочитати: Замініть звичні вправи на живіт чудовими альтернативами

Для плечей і всієї руки

вправи щоб мати худі руки

Випряміть руки паралельно до землі. Повністю випростайте їх і почніть робити колові рухи. Під час махів руками м’язи живота мають бути напружені. Рухайтеся в одному напрямку протягом хвилини, а потім в іншому напрямку ще одну хвилину.
Важливо робити короткі перерви. Мета цієї вправи – привчити тіло до нового типу навантаження, а не виснажити його.

Для трицепсів

Щоб трохи розвинути трицепси, спробуйте просто поробити підйоми рук. Лікті потрібно піднімати вище, ніж рівень голови.

Після цього потримайте 1,5-літрову пляшку води обома руками. Зігніть руки назад. Зробіть так 15 разів, а потім трохи відпочиньте.

Усі ці вправи потрібно виконувати послідовно. Наполегливість дуже важлива, а результати прийдуть із часом.

Якщо ви робите вправи на руки, це дуже корисно, адже задіюється весь організм. Ви не лише матимете худі руки, а й покращите свою форму в цілому.

При цьому надзвичайно важливо їсти менші порції, зокрема салати, ходити на прогулянки та робити легкі вправи. Усі ці заняття варто поєднувати з навантаженнями, які підтримуватимуть руки в тонусі.

Не можна морити себе дієтами або виснажувати в залі. Надмірний тиск на організм може призвести до травм, а занадто сувору дієту легко порушити. В ідеалі потрібно гармонійно поєднати одне й інше.

Основне зображення люб’язно надане © wikiHow.com

 

  • Castelein, B., Cools, A., Parlevliet, T., & Cagnie, B. (2016). Modifying the shoulder joint position during shrugging and retraction exercises alters the activation of the medial scapular muscles. Manual Therapy. https://doi.org/10.1016/j.math.2015.09.005
  • Granviken, F., & Vasseljen, O. (2015). Home exercises and supervised exercises are similarly effective for people with subacromial impingement: A randomised trial. Journal of Physiotherapy. https://doi.org/10.1016/j.jphys.2015.05.014
  • Issurin, V. B., Liebermann, D. G., & Tenenbaum, G. (1994). Effect of vibratory stimulation training on maximal force and flexibility. Journal of Sports Sciences. https://doi.org/10.1080/02640419408732206