Як облаштувати оселю за правилами фен-шуй

Якщо у вашій спальні є дзеркала, вони можуть заважати вам отримувати повноцінний відпочинок. За правилами фен-шуй, ми радимо вам уникати постійно відкритих дзеркал у спальні. Натомість ви можете облаштувати їх на внутрішньому боці дверцят шафи або у гардеробній кімнаті.
Як облаштувати оселю за правилами фен-шуй

Останнє оновлення: 30 січня, 2019

Наша оселя відіграє надзвичайно важливу роль у нашому житті. Лише у власній домівці ми можемо почуватися комфортно та у цілковитій безпеці, розділяючи щасливі моменти з нашими родинами. Проте для того, щоб нам було добре у власній оселі, ми повинні тримати її у чистоті та гармонії. Саме тому ми хочемо поділитися з вами декількома корисними порадами з облаштування будинку,згідно правил фен-шуй. Ми розповімо вам, як зробити оселю затишною.

У цій статті ми поговоримо про філософію фен-шуй. Це вчення з естетики виникло у Китаї, і базується воно на даоському прагненні покращити якість життя усіх людей. Попри те, що з’явилася ця філософія дуже давно, фен-шуй продовжує залишатися одним із найкращих способів облаштувати та прикрасити оселю таким чином, щоб зробити її мешканців щасливими.

Захистіть себе та свою домівку

Одним із головних принципів фен-шую є потреба кожної оселі у захисникові. Це може бути будь-що: пагорб або гора, інший будинок або ж невеличка прибудова. Такий простий прийом допоможе вам захистити свою домівку.

Облаштуйте своє подвір’я з допомогою фен-шуй

 

газон у дворі

Згідно з принципами фен-шуй, домашній затишок є неможливим без подвір’я перед будинком. Найкращого ефекту можна досягти, якщо ви облаштуєте невеликий садок або трав’яний газон перед центральним входом до своєї оселі. Також можна влаштувати перед будинком дитячий майданчик або патіо. Головне – це створити простір, який зробить вашу домівку відкритою до світу.

Не забувайте про бічні сторони будинку

Окрім того, що вам слід звернути особливу увагу на захищеність будинку із заднього боку та облаштування відкритого простору спереду, не варто також забувати і про бічні сторони дому. Для того, щоб ваша домівка була захищеною від негативної енергетики і з бічних сторін, захистіть її додатковими спорудами або ж побудуйте свій дім якомога ближче до сусідського. Цей принцип образно нагадує крісло, адже кожна оселя також потребує опори з обох боків.

Завжди шукайте захисту

Через потребу у захищеності, про яку ми уже згадували у цій статті, не радимо вам будувати оселю на верхівці гори чи винаймати квартиру на останньому поверсі багатоповерхівки. У цьому випадку ваша оселя буде незахищеною з усіх боків, а вам слід завжди турбуватися про безпеку та гарне середовище своєї домівки.

Зверніть увагу на оточення

кімната

Завжди звертайте увагу на середовище, у якому розташований ваш будинок. Це стосується не лише сусідських будинків, але й інших предметів, які можуть негативно впливати на оселю. З особливою обережністю ставтеся до телефонних веж, а також різноманітних кабелів та антен, які також можуть виділяти негативну енергію.

Зверніть увагу і на дерева, що ростуть перед вашим будинком. Не дозволяйте їм блокувати доріжки та вхід до будинку, а ще слідкуйте за тим, щоб гілки дерев не нависали над вашою оселею.

Вхід до оселі

Потурбуйтесь про вхід до своєї домівки, адже це також є одним із головних аспектів затишної оселі. Намагайтесь робити так, щоб ваші двері завжди були у гарному стані, вчасно фарбуйте та лакуйте їх.

Важливо, щоб двері до вашого будинку було видно з дороги. Також ви можете прикрасити вхід до своєї оселі вазонами або квітами, розташувавши їх по обидва боки від дверей. Пам’ятайте, що вхідні двері – це обличчя вашого дому, тому потурбуйтесь про те, щоб вони завжди мали доглянутий та приємний вигляд.

Не забувайте про інтер’єр!

Згідно з вченням фен-шуй, коридор, що проходить крізь будинок, повинен нагадувати криву лінію або петлю, проте він в жодному разі не має бути прямим. Окрім цього, не варто розташовувати у коридорі будь-які перешкоди у вигляді квітів чи вазонів, бо вони можуть стати джерелом негативної енергії.

Будьте обережними з дзеркалами

Попри те, що дзеркала потрібні у кожній оселі, поводитись з ними треба обережно. Для прикладу, якщо у котрійсь із вашій кімнат знаходиться дзеркало, ми радимо перемістити його до гардеробної кімнати чи шафи. Таким чином дзеркало завжди буде у вас під рукою в разі потреби, проте його не буде видно. Якщо у вашому будинку є старі дзеркала, якими ви вже не користуєтесь, радимо їх позбутися.

Дотримуйтесь охайності та порядку!

фарби

На завершення ми хотіли б порадити вам завжди дотримуватися чистоти та порядку у власній оселі. Не дозволяйте бруду та поганим запахам заповнювати вашу домівку, а також не розкидайте одяг та інші речі по всьому дому.

У кожного предмета повинно бути своє місце. Окрім цього, не забувайте регулярно наводити лад у будинку. Звісно, не потрібно весь свій час витрачати на прибирання, проте варто слідкувати за тим, що ваша оселя завжди була у гарному стані.

Ми певні, що всі ці поради допоможуть вам почуватися більш затишно, безпечно та життєрадісно у власному помешканні!  • Bruun, O. (2003). Fengshui in China: Geomantic Divination Between State Orthodoxy and Popular Religion. Honolulu: University of Hawaii Press.
  • Bruun, O. (2008). An Introduction to Feng Shui. Cambridge: Cambridge University Press.
  • Dreyer, B. C., Coulombe, S., Whitney, S., Riemer, M., & Labbé, D. (2018). Beyond Exposure to Outdoor Nature: Exploration of the Benefits of a Green Building’s Indoor Environment on Wellbeing. Frontiers in Psychology, 9, 1583. https://doi.org/10.3389/fpsyg.2018.01583
  • Hale, K., Østbye, T., Perera, B., Bradley, R., & Maselko, J. (2019). A Novel Adaptation of the HOME Inventory for Elders: The Importance of the Home Environment Across the Life Course. International Journal of Environmental Research and Public Health, 16(16), 2826. https://doi.org/10.3390/ijerph16162826
  • Kryžanowski, Š. (2015). Use of Environmental Psychology and Feng Shui for a More Supportive Living Environment. South East European Journal of Architecture and Design, 2015, 1–7. https://doi.org/10.3889/seejad.2015.10009
  • Schmeer, K. K., & Yoon, A. J. (2016). Home sweet home? Home physical environment and inflammation in children. Social Science Research, 60, 236–248. https://doi.org/10.1016/j.ssresearch.2016.04.001
  • Wu, W.-Y., Yau, O. H. M., & Lu, H.-Y. (2012). Feng Shui Principles in Residential Housing Selection. Psychology and Marketing, 29(7), 502–518. https://doi.org/10.1002/mar.20538

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.