Десять рослин, які притягують позитивну енергію

Десять рослин, які притягують позитивну енергію
Десять рослин, які притягують позитивну енергію

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Рослини вже давно використовують для прикраси приміщень наших приватних будинків, офісів, а також робочих приміщень. Крім того, що рослини надають дуже свіжого і природного вигляду цим приміщенням, вважається, що вони значно покращують потік позитивної енергії.

Інакше кажучи, притягують позитивну енергію та здатні поглинати негативну енергію, рятуючи нас від її поганого впливу.

На думку експертів у цій галузі, деякі рослини, в порівнянні з іншими, здатні інтенсивніше сприяти накопиченню позитивної енергії і дають нам відчуття добробуту кожного дня. Слід зазначити, що ці рослини повинні бути живі, тобто ми повинні вирощувати їх у горщиках і особливо старанно їх доглядати.

Отже, почитаймо про десять найкращих кімнатних рослин, які притягують позитивну енергію.

Кактус

Кактуси – дуже красиві рослини і додають особливого декоративного штриху кімнатам в наших будинках чи офісах. Ця рослина вимагає особливого догляду для культивування. Вона має здатність відвертати заздрість, інтриги зловмисників та шкідливих осіб, лицемірів і в змозі поглинати погану електромагнітну енергію, яку випромінює побутова техніка.

М’ята колосиста притягує позитивну енергію

м'ята колосиста

Крім того, що це рослина, яка володіє багатьма корисними для здоров’я властивостями, м’яту колосисту також використовують для захисту від чаклунства та від заздрості інших людей.

М’ята колосиста – рослина для нашого добробуту. Багато хто вважає, що наявність свіжої м’яти колосистої в приміщенні чи на балконі може сприяти фінансовому процвітанню.

Бамбук

Бамбук став досить модною рослиною як прикраси для дому, а також для надання витонченості нашій вітальні чи іншій кімнаті. Він також став популярним, окільки вважають, що він привертає позитивну енергію.

Говорять, що бамбук поєднує в собі ріст і воду, ідеальну чистоту, прозорість і життя. Вирощування цієї рослини в нашій оселі додасть нам відчуття комфорту, спокою і відштовхне заздрість.

Жасмин

жасмин притягує позитивну енергію

Жасмин відомий як рослина подружніх пар, тому що вона значно сприяє хорошим стосункам між людьми, особливо це стосується закоханих. Рекомендовано тримати цю рослину у спальні і /або там, де пара закоханих, в основному, проводить час разом. Жасмин притягує позитивну енергію, яка буде зміцнювати стосунки і додавати романтики.

Розмарин

Розмарин – рослина з потужними лікувальними властивостями, які повсякчас використовувались з давніх-давен у багатьох культурах світу. На духовному рівні вважають, що ця рослина здатна привернути щиру любов і щастя.

Необхідно тримати свіжу рослину розмарину в будинку чи квартирі. Також рекомендують розміщувати кілька гілочок розмарину в тканинних мішечках і розкласти їх у декількох місцях у будинку. Це сприятиме лояльності тих людей, які нас оточують.

М’ята перцева

листя м'яти перцевої

М’ята перцева – рослина з багатьма цілющими властивостями, якими ми можемо скористатися в будь-який час. Вирощування цієї рослина у себе вдома гарантує гарну допомогу для вашого загального стану здоров’я. Також  м’ята перцева сприяє позитивному настрою у будь-якому середовищі.

Кажуть, що м’ята відвертає погану енергію та допомагає боротися з безсонням. Вважають, що вона також може допомогти поліпшити рівень спілкування у нашому домі.

Чебрець

Чебрець – це рослина, яку з найдавніших часів використовують для усунення поганої енергетики в повітрі. Цю рослина вважають очисною, оскільки вона бореться з негативною енергією, запобігає кошмарам і сприяє підвищенню самооцінки. Вирощуйте чебрець у вашому будинку і він забезпечить захист його та мешканців.

Хризантеми

Хризантеми – квіти, відомі своєю красою і тим, що приносять відчуття добробуту в помешкання. Ця рослина сприяє відчуттю щастя та гарного настрою, тому рекомендована для місць, де відчувається постійна напруженість та / або відбуваються суперечки. Хризантеми пов’язані із спокійним життям.

Евкаліпт

евкаліпт

Ця рослина має здатність боротися з поганим настроєм та відганяти погані почуття, які майже завжди приходять із заздрісними або зловмисними особами.

Евкаліпт рекомендують для підприємств та офісів, оскільки ця рослина сприяє процвітанню. Вона також ідеально підходить для покращення сну і звільняє приміщення від гнітючої енергетики.

Алое вера

Ця рослина використовується в ритуалах проти невезіння і заздрості, оскільки є однією з найсильніших у боротьбі проти поганого настрою. Рослина відома здатністю сприяти процвітанню та притягує позитивну енергію в будь-якому місці в будинку, де вона росте.

Багато людей вважають, що коли алое вера розвивається, як слід і росте великою, то це означає, що оселя наповнена хорошою життєвою енергією, і тому вона притягує удачу. Проте якщо рослина в’яне, то це тому, що увібрала в себе негативну енергію і захистила нас.

Багато людей скептично ставляться до значення кімнатних рослин, та думають про них лише як про прикрасу або лікувальні засоби. Багато хто навіть не припускає, що кімнатні рослини здатні гармонізувати та очистити будинок, і до того ж захистити його від неприємностей.

Рослини допомагають розвинути творчі здібності, їх наявність у житті позитивно впливає на серцево-судинну систему, на фізичний, психологічний та енергетичний стан людини в цілому.

Крім того, кімнатні рослини мінімізують шкідливий вплив побутової техніки та синтетичних матеріалів у приміщенні. Вони очищають навколишній простір, створюють атмосферу комфорту та захищають оселі, офіси та робочі місця від негативних впливів.

Проте надзвичайно важливо  мати на увазі таку річ – кімнатні рослини потребують дбайливого ставлення, вони потребують любові. Тільки в такому випадку вони будуть служити вам та вашим рідним надійним захистом від багатьох життєвих негараздів.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.