Як оновити кухню, не витрачаючи забагато грошей

Простий спосіб оновити кухню, не витрачаючи занадто багато грошей: обклеїти стіни, щоб її прикрасити. Відкрийте для себе цю та інші ідеї!
Як оновити кухню, не витрачаючи забагато грошей

Останнє оновлення: 28 лютого, 2021

Кухня є однією з кімнат, де люди проводять найбільше часу, тому що там готують для своєї родини та друзів. Кухні часто потребують ремонту, а їх меблі, плитка, підлога та посуд можуть з часом потребувати заміни. Якщо ви хочете оновити кухню, зверніть увагу на наші поради. Вони корисні, ефективні й не вимагають великих інвестицій.

Недорогі ідеї та поради для оновлення кухні

як дешево оновити кухню
Домашній ремонт завжди страшно робити. Ви не хочете розбивати стіни й двері або підлоги, тому ви намагаєтеся замаскувати або приховати плями на стінах, щоб кухня виглядала охайною і сучасною.

Проте є прості та дешеві способи оновлення кухні. У цій статті ми розповімо про декілька найкращих!

Розфарбуйте стіни або кахель, щоб оновити кухню

Якщо у вас є терпіння, час і хороший смак, ваші стіни будуть виглядати дивовижно. Гарні стіни прикрасять будь-яку домівку, а проста зміна кольору приверне увагу гостей.

На стінах кухні швидко накопичуються бруд, жир і пил. Тож, кілька фарб можуть виправити ситуацію.

Пофарбуйте кахель, шви або стіни. Чудово було б заручитися допомогою родичів, тому що це може бути веселим і грайливим заняттям для всіх.

Ми рекомендуємо придбати у надійного продавця матеріали та кількість фарби, яка вам потрібна, залежно від площі кухні.

Перед фарбуванням обов’язково захистіть ваші меблі та побутову техніку плівкою і газетами.

Відремонтуйте старі меблі

Це може бути дуже веселою справою, яка звільнить вас від стресу.

Меблі також псуються з плином часу. Спробуйте відновити їх лаком чи фарбою або змінити їхні ручки.

Уживані меблі та предмети

Сьогодні можна знайти різноманітні меблі, посуд або побутову техніку. Багато людей продають предмети, які їм більше не потрібні.

Найкраще те, що ви завжди можете поторгуватися з продавцем, щоб отримати найкращу ціну. Ви навіть можете завантажити мобільні додатки, щоб знайти найкращі пропозиції.

З іншого боку, не забувайте стежити за розпродажем у ваших улюблених магазинах. У багатьох магазинах час від часу продаються дешеві кухонні меблі та техніка.

Хенд-мейд

декор для кухні
Переробіть старі меблі, коробки з-під фруктів, дерев’яні полиці, банки з джемом або скляні пляшки. Ви можете використовувати ці перероблені елементи для оновлення вашої кухні за менші гроші.

Багато речей можна повторно використовувати так, як ви ніколи собі не уявляли. Прикрасьте кожний куточок вашої кухні новими унікальними речами!

Швидкі та дешеві перетворення

Ось список інших швидких, ефективних і дуже недорогих ідей, щоб відремонтувати кухню:

  • Не чекайте, поки ваша кухня погано виглядатиме. Час від часу оновлюйте її.
  • Розмалюйте шафи.
  • Прикріпіть велику дошку на стіну або розфарбуйте стіни. Це надасть вашій кухні дуже оригінальний і сучасний дотик. Крім того, ваші діти зможуть вільно писати та малювати на стіні! Так само можна додати велику дошку, яка також виконуватиме роль магніту.
  • Додавання наклейок на стіну або шпалер є менш складним варіантом для оновлення кухні.
  • Зробіть вашу кухню неймовірною за допомогою різноманітних килимів і килимків. Кухонні килими та килимки допоможуть запобігти забрудненню жиром та їжею.

Ось деякі дуже прості та недорогі ідеї, щоб оновити кухню. Щоправда, вам доведеться витратити більше або менше в залежності від розміру вашої кухні або наявних в ній меблів. Попросіть родину та друзів допомогти вам, щоб ви могли заощадити час і гроші.

Оновіть свою кухню вже сьогодні!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.