Як петрушка допоможе позбутися плям на обличчі

Є натуральні засоби, які можна знайти прямо на своїй кухні. Петрушка має бути частинкою щоденного догляду за собою, оскільки вона є чудовим антиоксидантом і прекрасним засобом для боротьби з вільними радикалами.
Як петрушка допоможе позбутися плям на обличчі

Останнє оновлення: 28 грудня, 2018

Чи то спричинені сонцем, чи віком, темні плями, шрами чи будь-які недоліки шкіри на обличчі не подобаються нікому.  І тому зрозуміло, що люди витрачають багато грошей на креми, які дають лише тимчасовий ефект. Петрушка допоможе позбутися цих непривабливих і обридлих плям.

Позбавлення плям або недоліків шкіри за допомогою петрушки

петрушка

Мабуть, у всіх була плямка чи дві на обличчі, від яких хотілося позбавитися, а не замасковувати. Чи то на носі, лобі, щоках, чи на підборідді, шкіра лиця – одна з найвразливіших ділянок шкіри, оскільки вона постійно зазнає впливу навколишнього середовища, сонячних променів, забруднень, холоду та спеки… не забуваймо і про вікові зміни.

Ви, звісно, можете покладатися на улюблений крем чи день проведений в спа салоні, але є простіший спосіб досягнути сяючого вигляду. Замість того, щоб шукати засоби видалення спричинених цими чинниками плям , подивіться на речі реально: повністю видалити плями не вдасться, але можна їх зменшити і зробити майже непомітними.

1.Яким чином петрушка допомагає позбутися плям на обличчі?

Петрушка багата на вітаміни і її легко знайти на будь-якому ринку або  в супермаркеті. До того ж, петрушка чудово зміцнює імунітет, захищає організм від вільних радикалів та є прекрасним антиоксидантом.

І якщо цього не достатньо, щоб переконати вас додати петрушку  до засобів догляду за шкірою, то знайте, що петрушка містить величезну кількість вітаміну С. А це означає, що петрушку обов’язково треба використовувати у всіх спа салонах та косметичних клініках.

Вона потрібна, щоб живити шкіру і крім того, допомагає зменшити шрами та стимулює вироблення колагену. Петрушка – маленька рослинка з лікувальними властивостями, яка може бути не лише частиною страв, але й засобом у догляді за шкірою.

2. Як використовувати петрушку, щоб позбутися плям на обличчі?

жінка робить маску для обличчя

Нижче ви знайдете декілька порад щодо того, як використовувати петрушку (свіжу чи в будь-якому іншому вигляді) для догляду за шкірою.

  1. Візьміть 5 гілочок свіжої петрушки і добре подрібніть їх, щоб зробити маску для лиця. Після цього прикладіть її до проблемних ділянок шкіри або темних плям. Залиште на 10 хвилин, тоді змийте теплою водою. Повторюйте цю процедуру кожного вечора перед сном.
  2. Цей рецепт трошки складніший, оскільки окрім петрушки він потребує ще інших інгредієнтів, які теж дуже корисні і допоможуть позбутися плям та зволожити шкіру. Вам знадобиться 5 гілочок петрушки, 5 крапель лимонного соку, оливкова олія і три скибочки огірка. Збийте все блендером до однорідної маси. Нанесіть цю масу на проблемні ділянки шкіри за допомогою ватного диска чи марлі. Залиште на 10 хвилин і змийте теплою водою. Для кращого результату, робіть цю процедуру кожного вечора.

Хоча спочатку може здаватися, що таке лікування потребує багато часу, досить скоро ви помітите позитивні зміни. Петрушка – потужний засіб у догляді за шкірою. Спробуйте і поділіться своїми результатами.  • Dés, Mihály. “Mágicas propiedades del perejil.” Lateral: Revista de Cultura 93 (2002): 5.
  • Guanulema, Martínez, and María Silvania. Metodología de enseñanza-aprendizaje y la aplicación de técnicas para el tratamiento de manchas faciales, en el centro de formación artesanal “Guayaquil”, cantón Quevedo, provincia de los Ríos. BS thesis. Babahoyo: UTB, 2017, 2017.
  • Reyes-Munguía, A., D. Zavala-Cuevas, and A. Alonso-Martínez. “Perejil (Petroselinum crispum): compuestos químicos y aplicaciones.” Tlatemoani: Revista Académica de Investigación11 (2012): 18.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.