Як позбутися неприємного запаху з рота

Неприємний запах з рота є однією з найпоширеніших проблем. Але насправді галітоз не важко вилікувати і позбутись неприємного запаху з рота не складно.
Як позбутися неприємного запаху з рота

Останнє оновлення: 07 грудня, 2018

Чи знаєте ви, що багато людей у ​​світі страждають від такої недуги, яка називається галітоз? Звісно, що так! Галітоз – це медичний термін. Ми можемо назвати цю недугу просто – неприємний запах з рота, саме так як усі її називають. Ця проблема є однією з найпоширеніших і найнеприємніших, яка характерна для порожнини рота. Але, насправді, це не є проблемою, яку неможливо вирішити і насправді галітоз не важко вилікувати і позбутись неприємного запаху з рота.

У більшості випадків, щоб не мати неприємного запаху,  достатньо лише ідеально підтримувати гігієну порожнини рота, оскільки, саме така процедура має вирішальне значення, коли йдеться про неприємний запах з рота.

Шкідливі звички, які притаманні людям у повсякденному житті  – ось перша причина виникнення неприємного запаху з рота. Наприклад, людина, яка регулярно курить, буде, безумовно, схильна до появи неприємного запаху з рота, адже саме запах тютюну, який, не подобається більшості людей, сприяє появі галітозу.

Є також багато харчових продуктів, які спричиняють несвіжий подих, наприклад, ті, які мають сильний запах або смак – цибуля, часник або оцет та ще багато інших.

Іншою причиною неприємного запаху з рота може бути надто мале виділення слини. Якщо у роті пересохло, тобто слина не виділяється у достатній кількості, то з’являється неприємний запах. І ще однією причиною може бути дієта з низьким вмістом вуглеводів.

У цій статті ми з вами  поділимося своїми порадами стосовно деяких основних  способів усунення неприємного запаху з рота. Їх можна легко дотримуватись, але, якщо, і це важливо знати, у вас є шкідливі звички, про які ми згадували вище, ніщо не зможе допомогти вам вилікувати несвіжий подих. Отже, краще вам почати позбуватись шкідливих звичок і замінювати їх хорошими та корисними.

Правильно доглядайте за порожниною рота

чищення зубів

Перше, що нам усім потрібно знати, це те, що, у більшості випадків, коли ви правильно доглядаєте за порожниною рота, то неприємного запаху  у вас не буде.  Усе, що належить зробити це скористатись зубною ниткою, а після цього гарно почистити зуби, щоки, ясна та язик. Якщо є можливість, то після чищення використовуйте рідину для полоскання рота, це допоможе вам відчувати свіжий та приємний подих протягом тривалого часу.

Уникайте продуктів, що можуть призвести до запаху з рота

Уникайте вживання продуктів, які викликають неприємний запах у роті. Найбільш відомими є цибуля і часник, але деякі люди відчувають неприємний запах і після вживання інших продуктів, таких як соління, капуста та кава. Так що, якщо є можливість, краще уникати таких харчових продуктів, для того, щоб мати свіжий подих і постійно не перейматися лікуванням неприємного запаху з рота.

Їжте цитрусові фрукти

цитрусові

Радимо вам ще один засіб, щоб уникнути неприємного запаху з рота. Спробуйте споживати більше продуктів, які викликають вироблення слини. Це зробить вашу ротову порожнину вологою, а слина запобіжить неприємному запаху з рота.

Наприклад, цитрусові фрукти, такі як апельсин, грейпфрут, лимон і мандарин дуже добре допомагають у збільшенні виділення слини. Крім того, намагайтеся уникати  споживання сухих харчових продуктів, таких як:

  •  крекери,
  • тости 
  • горіхи

Оскільки, вони легко прилипають до піднебіння, і рештки продуктів через деякий час викличуть неприємний запах з рота.

Якщо ж вам прийдеться їсти такі продукти, у будь-якому випадку, відразу ж після прийому їжі ретельно почистіть весь рот.

Пийте багато води

Якщо постійно протягом дня пити звичайну воду, то це також допоможе вам зберегти свіжий подих. Адже завдяки великій кількості рідини, яку ви вживаєте,  виробляється багато слини, а вона, у свою чергу, дозволить вам усунути  бактерії або інфекції в роті, спричинені різними факторами.

У підсумку всього сказаного ми сподіваємося, що поради, якими ми з вами поділилися у цій статті, стануть вам великою підмогою. А також, дозволять повністю усунути проблему неприємного запаху з рота, звісно, за умови, якщо вона у вас є.

Пам’ятайте, що особиста гігієна – це основа здорового способу життя. До сфери особистої гігієни входять гігієна не тільки порожнини рота, а й всіх частин вашого тіла. Отже, чистота та охайність насправді демонструють тип особистості та впливають на збереження та зміцнення здоров’я.  • https://mejorconsalud.com/tips-para-controlar-el-mal-aliento/?utm_medium=post&utm_source=website&utm_campaign=featured_post
  • Elias, M. S., & Ferriani, M. D. G. C. (2006). Historical and social aspects of halitosis. Revista latino-americana de enfermagem14(5), 821-823.
  • Monfort Codinach, M., & Jané Salas, E. (2014). Halitosis: diagnóstico y tratamiento. Avances en odontoestomatología30(3), 155-160.
  • Velásquez Gimón, M. E., & González Blanco, O. (2006). Diagnóstico y tratamiento de la halitosis. Acta Odontológica Venezolana44(3), 383-398.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.