Як правильно вимити обличчя перед сном

Як правильно вимити обличчя перед сном
Як правильно вимити обличчя перед сном

Останнє оновлення: 19 листопада, 2018

Якщо ви схильні вести дуже активний спосіб життя, у вас не завжди знайдеться надто багато часу для себе, але вам завжди необхідно знайти час на догляд за здоров’ям та зовнішнім виглядом.

Навіть якщо ви лягаєте спати надто пізно, вам завжди слід вимити обличчя у такий спосіб, щоб це не зашкодило вашій шлірі, а навпаки захищало її.

Вам завжди слід мати на увазі, що, якщо ви лягаєте спати з макіяжем чи з будь-яким іншим видом нечистої речовини на вашому обличчі, ваша шкіра може зазнати значного негативного впливу.

Пам’ятайте, шкіра обличчя – одна  з найбільш чутливих частин тіла, якщо говорити про шкіру загалом. Крім того, оскільки ваше тіло постійно нарощує нову шкіру, буде дуже добре, надати додаткову допомогу цьому органу у цій справі!

Отже, незалежно від того, як пізно ви повернетеся додому з роботи, з вечірки, з побачення чи будь-якої іншої події, перше, що вам слід зробити, перед тим як зняти взуття і повзти у ліжко – дуже ретельно помити обличчя. Ось кілька фокусів краси для підтримки здоров’я шкіри перед сном.

Рекомендації

Не поспішайте

Знайдіть ще близько п’ятнадцяти хвилин вашого повсякденного життя для очистки свого обличчя. Якщо ви здатні створити хороший розклад, ви, звичайно ж, відчуєте позитивні зміни на вашій шкірі, в прямому значенні цього виразу.

Добре очищайте обличчя

обличчя жінки

Правильне очищення обличчя дозволяє вашій шкірі дихати, що, в свою чергу сприяє відновленню клітин і уникненню заражень.

Намагайтеся не користуватися милом

Часто, замість досягнення глибокого очищення, якого вимагає наша шкіра, мило просто висушує його. Якщо ви плануєте використовувати саме мило для миття обличчя, вам слід в першу чергу обговорити його кращі варіанти з дерматологом.

Завжди робіть пілінг

як правильно вимити обличчя

Вам слід робити пілінг шкіри обличчя, принаймні, один раз на тиждень. Для того, щоб виконати цю процедуру, ми рекомендуємо використовувати натуральні продукти або марки косметичних засобів, які спеціалізуються на пілінгу шкіри.

Ополосніть обличчя теплою водою

Найкращий варіант для полоскання обличчя – тепла вода, тому що ця температура дозволить вам видалити всі токсини із шкіри. Спробуйте м’яко масажувати обличчя, з використанням такої води, так щоб не зашкодити шкірі.

Тримайте під рукою рушник

Завжди буде хорошою  ідеєю мати рушник під рукою, а ще краще, якщо це хороший, м’який рушник. Тоді він не завдасть ніякої шкоди вашому обличчю, що дуже важливо, тому що це, повторимось, найбільш чутлива шкіра на вашому тілі.

Поради для очистки обличчя

Якщо у вас мало часу

Часто ми настільки зайняті, що у нас недостатньо часу, щоб добре очистити обличчя. Кожного разу, коли у вас виникає така ситуація, ми рекомендуємо використовувати такий косметичний засіб, як спеціальні серветки для зняття макіяжу. Вони практичні і вони допомагають зволожити шкіру.

Витирання шкіри

Коли ви закінчите очищення шкіри, вам слід дійсно бути обережними у тому, як ви витираєте його. Будьте ніжні при витиранні шкіри, якщо ж ви витиратимете обличчя надто інтенсивно, то у кінцевому підсумку це може призвести до того, що ваша шкіра стане надто жирною.

Виберіть правильну косметичну маску

Ви повинні також звернути увагу на тип косметичної маски для обличчя, яку ви використовуєте для глибокого очищення, і цей вибір повинен залежати від вашого типу шкіри. Як правило, ми рекомендуємо використовувати косметичну маску раз на тиждень перед сном.

Як правильно вимити обличчя

Цей розділ, мабуть не надто необхідний, оскільки більшість наших рекомендацій і порад про те, як мити обличчя дуже схожі. Тим не менш, у цьому розділі ми постараємося дати трохи більше конкретних порад.

Позбутись забруднень

Вам слід мити обличчя, навіть якщо ви не використовували ніякого макіяжу, тому що шкірний жир завжди буде накопичуватись на шкірі.

Почніть зі спеціального або натурального мила (того, яке тільки ви використовуєте). Спочатку, намочіть обличчя теплою водою, а потім промасажуйте мило в шкіру.

Після цього ополосніть все обличчя, так щоб ніяких найменших часток мила на ньому не залишилось. Переконайтеся, що кожна частина вашого обличчя вступає в контакт з водою. Якщо це можливо, повторіть цей процес.

Витирання

Як ми вже згадували раніше в цій статті, вам слід витирати обличчя насухо дуже м’яким рушником, щоб уникнути шкоди для шкіри. Не поспішайте, витираючи обличчя, робіть це наполегливо і поволі, поки ваше обличчя не стане повністю сухим. Шкіра не повинна залишатися вологою після миття.

Підживіть шкіру

Після витирання, ми рекомендуємо використовувати лосьйон, який забезпечує антиоксидантний захист від вільних радикалів, які утворилися під дією сонця і різного роду забруднень. Втирайте цей крем по всьому обличчю і нехай він побуде на обличчі протягом п’ятнадцяти хвилин.

Користь від миття обличчя перед сном

  • Дозволяє шкірі дихати.
  • Збільшує ефективність косметичних продуктів.
  • Робить шкіру світлішою.
  • Допомагає вам виглядати менш втомленою.
  • Допомагає позбутися прищів і вугрів.
  • Змушує шкіру виглядати більш гладкою і привабливою.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.