Як подолати грибок нігтів за допомогою 3-х природних інгредієнтів

Таке лікування триватиме щонайменше два місяці, а можливо, потрібно буде навіть до року часу, щоб грибок остаточно зник і відросли цілком здорові нігті.
Як подолати грибок нігтів за допомогою 3-х природних інгредієнтів

Останнє оновлення: 01 листопада, 2018

Грибок на нігтях призводить до інфекції, відомої як оніхомікоз. Вона є результатом діяльності дерматофітів, дріжджевих чи цвілевих грибків. Сприятливими для росту і розмноження цих мікроорганізмів є тепле та вологе середовище.

Захворювання нігтів, також знане як дерматофітний оніхомікоз, досить поширене і завдає неприємностей приблизно 3–4% населення всього світу. Інфекція вражає нігті як рук, так і ніг, хоча більш поширене захворювання нижніх кінцівок і особливо серед чоловіків. Нігті жовтіють і твердішають, а на шкірі навкруги видно запалення і почервоніння.

Лякає те, що якщо грибок не лікувати, можна повністю втратити ніготь. Ось чому так важливо звертати увагу на цю частину кінцівок, а при перших ознаках інфекції, одразу взятися за лікування.

Сьогодні ми розкажемо про абсолютно природний засіб, що допомагає здолати грибок і врятувати нігті. А потрібно для цього лише три інгредієнти.

Не відкладайте лікування на завтра, спробуйте вже сьогодні!

Природні засоби, що допоможуть вилікувати грибок нігтів

Цей натуральний “борець” з інфекцією застосовують місцево. Засіб містить антимікотики, що знищують мікроорганізми, які є причиною інфекції.

Здебільшого лікування триває 2 чи трошки більше місяців, але часом його слід подовжити навіть на 8–12 місяців, щоб цілком здолати грибок і дати можливість відрости здоровим нігтям.

Беручись за таке лікування, потрібно усвідомлювати, що воно вимагає терпіння. Миттєвого результату не буде, і для позитивного ефекту процедуру слід проводити регулярно.

Засіб складається з таких інгредієнтів: перекис водню, етиловий спирт (90%) та білий оцет. Ці три компоненти відомі своїми природними протигрибковими і антисептичними властивостями, тож їх використовують для лікування різноманітних травм та шкірних захворювань.

Корисні властивості перекису водню

перекис водню

Перекис водню має потужну антибактеріальну дію, тож його широко використовують для дезінфекції ран.

Молекула цієї сполуки містить на один атом оксигену більше, ніж вода. Купити розчин (зазвичай 3%) можна практично у будь-якій аптеці.

Це екологічно чистий дезінфектор, що вбиває патогенні мікроорганізми за допомогою процесів окислення.

Якщо наносити розчин на нігті стоп, він знищує дріжджі та дерматофіти, що спричинюють інфекцію.

Корисні властивості етилового спирту (90%)

Етиловий спирт переганяють для медичних цілей, і знайти його можна практично у всіх аптечках першої допомоги. Це дезінфікувальний засіб, який використовують для обробки ран та ушкоджень шкіри.

Він ефективний у боротьбі з більшістю бактерій і грибів, хоча, на жаль, безсильний проти бактеріальних спор.

Етиловий спирт використовують під час процедур манікюру і педикюру для дезінфекції інструментів, знищення можливих грибків.

Білий оцет і його корисні властивості

оцет

Ще з давніх-давен для лікування грибкових інфекцій шкіри використовували к ислотні сполуки оцту. Це хороший антисептик і протигрибковий засіб, що здатний подолати оніхомікоз, також знаний як “ступня спортсмена”.

Застосування оцту знижує свербіж та зменшує пожовтіння, а також допомагає у боротьбі з мозолями, що спотворюють наші ступні.

Як приготувати засіб для боротьби з грибком нігтів?

нігті догляд

Ми уже знаємо про властивості цього засобу і його компонентів, тож тепер потрібно його тільки приготувати та розпочати лікування.

Інгредієнти

 • 5  столових ложок етилового спирту (90%)
 • 5 столових ложок перекису водню
 • 2 столові ложки білого оцту

Необхідне начиння

 • 1 скляна посудина

Приготування та застосування

 • У скляній посудині змішайте спирт і перекис водню.
 • Додайте оцет, перемішайте всі компоненти до однорідності.
 • Накрийте і зберігайте у сухому прохолодному місці.
 • Помийте уражений грибком ніготь, витріть рушником.
 • За допомогою вати чи ватного диску нанесіть невелику кількість розчину.
 • Якщо ніготь дуже твердий та грубий, тоді поверхню пластини нігтя краще попередньо обережно і легенько спиляти.
 • Засіб слід наносити двічі на добу.

Для більшої ефективності варто продезінфектувати взуття, шкарпетки і все, з чим контактує заражений ніготь (нігті).


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.