Як позбутися зморшок і провисання шкіри за допомогою огірка та алое

Огірок і гель алое вера відомі своїми корисними властивостями для шкіри. Огірки зупиняють дію вільних радикалів, тоді як алое сприяє регенерації тканин.
Як позбутися зморшок і провисання шкіри за допомогою огірка та алое

Останнє оновлення: 25 лютого, 2019

Старіння шкіри це природний процес, який триває з плином нашого життя. Проте сучасний спосіб життя прискорив процес старіння, в результаті чого шкіра багатьох народів передчасно втратила свою пружність, і вони почали страждати від зморшок. На щастя, тепер, коли ми більш обізнані зі всіма факторами, які можуть вплинути на здоров’я шкіри, були віднайдені натуральні засоби, які допомагають боротися зі зморшками, зменшують ознаки старіння і стимулюють регенерацію клітин шкіри. Зокрема ці засоби включають огірок і гель алое вера.

Ці два засоби мають дивовижні властивості. Насправді, обидва вони входять до складу комерційних косметичних засобів для боротьби зі зморшками, а також живлять, тонізують і омолоджують шкіру.

Але немає жодної необхідності витрачати багато грошей на дорогі процедури для того, щоб скористатися перевагами цих двох простих інгредієнтів. У сьогоднішній статті ми поділимося спеціальним рецептом домашнього гелю для боротьби зі зморшками та для відновлення пружності шкіри.

Які переваги огірка для шкіри?

Огірок складається на 97% з води. Він сповнений поживними речовинами, які корисні для загального стану здоров’я організму і, звичайно ж, шкіри.

Протягом багатьох років цей інгредієнт додавали до численних косметичних процедур через його поживні та тонізувальні властивості, що допомагають усувати такі проблеми, як мішки і темні кола під очима.

Завдяки високому вмісту води та вітаміну Е огірок чудово підходить для відновлення, зволоження і захисту клітин шкіри.

До того ж, огірок містить антиоксиданти, які допомагають боротися з вільними радикалами, що впливають на шкіру і викликають передчасне старіння, знижуючи секрецію колагену і еластину.

І, нарешті, огірок має в’яжучі властивості, які допомагають глибоко очистити шкіру, контролюючи при цьому надлишок олій та пов’язані з ним проблеми, зокрема акне.

Які переваги алое вера для шкіри?

переваги алое
Алое це рослина, яку високо цінують в індустрії краси завдяки вмісту поживних речовин і корисних властивостей, якими воно може забезпечити шкіру.

Одна з його головних переваг полягає у в’яжучих властивостях, які глибоко очищають шкіру, усуваючи бруд і запобігаючи закупорюванню пор.

Гель алое також є потужним природним зволожувачем, який допомагає підтримувати еластичність шкіри і запобігає сухості.

Що стосується профілактики передчасного старіння, алое зміцнює здатність шкіри відновлювати тканини, стимулюючи вироблення колагену й еластичних волокон, зрештою допомагаючи запобігти появі зморшок.

Окрім цього, це природний антибіотик, який лікує акне, запобігає появі шрамів, які так часто залишаються, коли у вас хронічні проблеми з прищами.

Як приготувати засіб з огірком і алое для боротьби зі зморшками

огірок та алое проти зморшок
Це лікування огірками та алое є природним засобом від старіння, що поєднує переваги цих двох інгредієнтів для регенерації клітин шкіри і запобігання її провисанню.

Його легко приготувати, і ви можете використовувати його щодня для профілактики та боротьби зі зморшками й ознаками старіння.

Інгредієнти

 • 1/2 склянки дистильованої води (125 мл)
 • 1/2 чашка нарізаного огірка без насіння (50 г)
 • 1/2 чашки гелю алое
 • 1 капсула вітаміну Е (за бажанням)

Приготування

 • Помістіть дистильовану воду, подрібнений огірок і гель алое в блендер.
 • Подрібніть усі інгредієнти до отримання однорідної маси та додайте капсулу вітаміну Е.
 • Коли закінчите, вилийте гель у контейнер з кришкою і зберігайте в холодильнику.

Як використовувати

 • Перед тим, як лягти в ліжко, ретельно вимийте обличчя водою і м’яким милом.
 • Нанесіть гель за допомогою м’якої щітки й залиште на ніч, щоб він глибоко проникнув у шкіру і діяв, поки ви спите.
 • Вранці просто ополосніть обличчя теплою водою.
Це може вас зацікавити ...
Їжа проти зморшок: 10 корисних продуктів
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Їжа проти зморшок: 10 корисних продуктів

Їжа проти зморшок стане чудовим способом поліпшити стан шкіри, самопочуття й стан здоров'я загалом. Докладніше читайте в цій статті. • Tanaka, M., Misawa, E., Yamauchi, K., Abe, F., & Ishizaki, C. (2015). Effects of plant sterols derived from Aloe vera gel on human dermal fibroblasts in vitro and on skin condition in Japanese women. Clinical, cosmetic and investigational dermatology, 8, 95-104. doi:10.2147/CCID.S75441
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4345938/
 • Cho, S., Lee, S., Lee, M. J., Lee, D. H., Won, C. H., Kim, S. M., & Chung, J. H. (2009). Dietary Aloe Vera Supplementation Improves Facial Wrinkles and Elasticity and It Increases the Type I Procollagen Gene Expression in Human Skin in vivo. Annals of dermatology, 21(1), 6-11.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2883372/
 • Rajeswari, R., , M. Umadevi, C. S. R., & , S. Selvavenkadesh, K. P. Sampath Kumar, D. B. (2012). Aloe vera: The Miracle Plant Its Medicinal and Traditional Uses in India. Journal of Pharmacognosy and Phytochemistry, 1(4), 118–124.
  http://www.phytojournal.com/vol1Issue4/Issue_nov_2012/17.1.pdf
 • Mukherjee PK. (2013). Phytochemical and therapeutic potential of cucumber. DOI:
  10.1016/j.fitote.2012.10.003
 • Nema NK, et al. (2011). Cucumis sativus fruit-potential antioxidant, anti-hyaluronidase, and anti-elastase agent. DOI:
  10.1007/s00403-010-1103-y