5 звичок, які викликають провисання грудей

19 Січня, 2019
Чи може бюстгальтер призвести до провисання грудей, навіть якщо саме від цього ви його використовуєте? Обирайте правильний розмір і переконайтеся, що бюстгальтер добре пасує.

Усім відомо, що не можна протистояти наслідкам часу і, рано чи пізно, усі ми на певному етапі життя маємо зустріти старість з усіма її симптомами. Через це ваші груди не будуть такими ж після 40 або 60 років, тому що з плином часу вони втрачають пружність, у результаті чого зрештою відбувається провисання грудей.

Але ви можете щодня вживати заходів, щоб затримати цю ознаку старіння і запобігти її ранній появі, тому що деякі з щоденних звичок можуть бути причиною того, що груди починають провисати передчасно.

Безліч чинників можуть знизити пружність, тонус і молодий вигляд грудей. Серед них, наприклад, кількість дітей, годування грудьми, різкі зміни у вазі та навіть тип бюстгальтера, який ви носите. Але більшість жінок ігнорують інші важливі чинники, які також можуть викликати цю проблему.

Причини провисання грудей

Ваші груди є однією з найпривабливіших особливостей, інструментом зваби і чуттєвості. Доглядаючи за ними належним чином, ви можете зберегти їхній молодий вигляд довше. У сьогоднішній статті ми розкажемо про деякі звички, які варто кинути, якщо ви хочете уникнути провисання грудей на ранніх стадіях.

Неправильні бюстгальтери

Це одна з найбільш поширених причин, яку ігнорують занадто багато жінок. Бюстгальтери виготовлляють з гнучких матеріалів, які легко регулюються відповідно до пропорції тіла. Але багато жінок носять неправильний розмір, а це може призвести до провисання грудей. В ідеалі, необхідно вибрати правильний розмір, який не надто тугий. До 80% жінок носять неправильний різновид бюстгальтера. Ви одні з них?

Куріння

куріння це причина провисання грудей
Куріння – це вада, яка впливає не тільки на загальний стан здоров’я, але й також призводить до втрати еластичності шкіри, що сприяє провисанню і зморщуванню грудей. Ця шкідлива звичка зменшує кількість колагену в шкірі і погіршує кровообіг. У результаті на шкірі передчасно з’являються ознаки старіння.

Постійні коливання ваги

Різка і раптова втрата ваги може призвести до втрати пружності шкіри і зменшення жирових відкладень. Груди складаються з залоз і жирової тканини, тому втрата ваги може привести до їх провисання. У зв’язку з цим, майже завжди можна побачити провисання грудей у ​​жінок, які сидять на дієті, через яку їхня вага коливається вгору і вниз.

Збалансований раціон допомагає підтримувати пружність шкіри, яка забезпечує підйом грудей. Таким чином, слід підтримувати здорову вагу за допомогою збалансованої дієти.

Невикористання сонцезахисного крему

Незважаючи на численні попередження про ризики шкідливого впливу сонячних променів, багато жінок досі не використовують сонцезахисний крем, щоб захистити шкіру та здоров’я. Ця погана звичка також впливає на твердість грудей, тому що область шиї і грудей одержує найбільше прямих сонячних променів.

Сонячні промені викликають опіки шкіри, зморшки і передчасне старіння. Необхідно завжди використовувати хороший сонцезахисний крем, перш ніж піддавати себе впливу УФ-променів і намагатися уникати надмірного перебування на сонці.

Відсутність тренувань і погана постава

Вправи є одним з ключів до пружності й округлості грудей. Важливо знати, як робити правильні вправи для грудної клітини, оскільки деякі рухи назад і вперед можуть зменшити кількість колагену в грудях і сприяти їх провисанню.

Обов’язково забезпечте їм достатню підтримку під час тренувань, особливо, якщо вони піддаються великому впливу, і зберігайте гарну поставу протягом усього дня. Гарна постава при ходьбі і сидінні допомагає тримати груди в формі, тому намагайтеся тримати спину прямо, а грудну клітину високо.