Як приготувати смачні овочеві бульйони для втрати ваги

Потрібно схуднути? Спробуйте ці смачні та поживні овочеві бульйони!

Якщо ви хочете схуднути у здоровий спосіб, не жертвуючи нічим і не голодуючи, потрібно поступово запроваджувати хороші звички у свій раціон.

Так ви зможете природно сприяти втраті ваги завдяки властивостям деяких продуктів.

У цій статті ми дамо вам деякі підказки, щоб перетворити здорові овочеві бульйони в лікувальні страви для схуднення, які допоможуть спалити калорії, усунути жир і зменшити масу тіла.

Бульйони для схуднення

Домашні овочеві бульйони – чудові страви, щоб зберегти нас здоровими, покращити імунітет і допомогти схуднути без голодування чи дефіциту необхідних речовин.

Вони багаті на вітаміни, мінерали та клітковину, а також приносять енергію та задоволення.

Ми можемо їх готувати взимку та під час сезонних змін або охолодити їх, щоб їсти в спеку.

У будь-якому випадку, вони є ідеальним доповненням до раціону та смачною основною стравою на обід.

Ви можете споживати їх час від часу, щоб перевірити, як почувається ваш організм. Ми запевняємо, що ви не будете розчаровані.

Нижче ви знайдете інгредієнти, які ви повинні обов’язково покласти в ці бульйони, щоб підвищити їхню ефективність для втрати ваги і щоб вони допомогли вам схуднути.

Селера

Селера має бути в кожному хорошому бульйоні.

Вона не тільки має унікальний смак, але також й чудові очисні та сечогінні властивості, які покращують роботу печінки та нирок.

Крім того, вона також дуже корисна для шкіри.

Насіння льону та чіа

Насіння льону та чіа, після замочування або варіння, виробляють слиз. Це дуже корисна речовина для шлунково-кишкового тракту, оскільки вона очищає кишківник, а також дає відчуття ситості.

Додавання цього насіння до бульйонів не змінить смак відварів, але допоможе регулювати роботу кишківника. Це дозволить запобігти здуттю і допоможе нам схуднути й почуватися легше.

Імбир

Імбир – це екзотична спеція, яка додає характерний гострий дотик до будь-якої страви, активуючи метаболізм, що допомагає спалювати більше калорій.

Коли справа доходить до втрати ваги, імбир також має сечогінні властивості, які дозволяють вивести надлишок рідини, які зберігається, що змушує вас набирати вагу.

Кайєнський перець

Кайенський перець – це гостра спеція, яка також підвищує обмін речовин, щоб полегшити схуднення.

Однак якщо ви зазвичай не їсте гостру їжу, ви повинні поступово додавати його в їжу, щоб уникнути дискомфорту травлення.

Морські водорості

Морські водорості – чудова їжа, багата на вітаміни А, В, С, D та Е, а також такі мінерали, як фосфор, кальцій, калій, залізо, йод і натрій.

Вони також дають організму невелику кількість рослинного білка та багато клітковини. Варто зазначити, що саме калій, а не натрій надає морським водоростям солоний смак.

Морські водорості допомагають нам схуднути з різних причин:

  • Завдяки вмісту йоду вони активують метаболізм, який спалює більше калорій.
  • Покращують роботу кишківника.
  • Морські водорості посилюють відчуття ситості.

Морська вода

Морську воду продають у крамницях здорової їжі та в деяких супермаркетах. Її також можна збирати в чистому морі.

Вона багата на мінеральні речовини та мікроелементи, її сіль не має негативного впливу на організм. Натомість, вона сприяє збалансуванню функції нирок та очищенню кишківника.

Ви можете використовувати її як сіль у всіх видах рагу та соусів.

Овес

Овес є дуже поживним зерном, багатим на білок та клітковину. Він також швидко приносить відчуття ситості.

Крім того, він може регулювати рівень цукру в крові, що перешкоджає виникненню бажання їсти солодощі.

Ви можете їсти його сирим. Однак в сирому вигляді він погано перетравлюється, тож ви можете готувати його у солодких і солоних рецептах.

Кокосова олія

Одна столова ложка кокосової олії на день дає нам потрібну кількість здорових жирів, щоб активізувати обмін речовин і зменшити жир, особливо навколо талії.

Ви повинні споживати якісну кокосову олію впродовж певного часу, щоб вона подіяла на організм.

Вас також можуть зацікавити