Як регулювати рівень цукру в крові натуральним способом

23 Січня, 2019
Вміння регулювати та утримувати рівень цукру в крові в межах норми - це шлях до нормальної ваги та активного способу життя. Дана стаття представить ряд натуральних засобів, які допоможуть це зробити.

Не дивлячись на те, що діабетики неодмінно повинні дотримуватися правильно призначеного лікування, щоб контролювати цукор, деякі з наших порад та натуральних засобів для боротьби проти цього захворювання можуть стати вам у пригоді.

Постійно займайтеся спортом

Цукор у крові постачає до організму важливе для нього пальне, і чим більше ви займаєтесь спортом, тим більше пального витрачаєте. Достатні фізичні навантаження можуть бути дуже важливими у боротьбі із підвищеним рівнем цукру в крові, крім того, це знизить потребу в інсуліні для тих, хто вже залежить від нього. Для початку привчіть себе виконувати не надто складні вправи протягом 20-30 хвилин щодня.

Споживайте менше вуглеводів

Будь-яка їжа, що насичує організм вуглеводами, у результаті призведе до збільшення кількості глюкози у крові. Для запобігання високому рівню цукру в крові або вирішення вже наявної проблеми рекомендують максимально скоротити споживання багатих на вуглеводи продуктів.

Їжте більше білків

білки регулюють рівень цукру в крові

Споживання пісного м’яса (курячої грудки, свинячої корейки) або риби може допомогти знизити кількість вуглеводів, які в крові перетворюються в глюкозу. Так вашому організму буде значно легше регулювати рівень цукру в крові.

Їжте декілька разів на день маленькими порціями

Люди з підвищеним рівнем цукру в крові повинні спробувати їсти здорову їжу кожні дві або три години. Це дуже важливо, адже така проблема зазвичай призводить до раптових стрибків показників цукру, і людина може відчувати бажання з’їсти щось солоденьке.

Методи релаксації, щоб регулювати рівень цукру в крові

релаксація регулює рівень цукру в крові

Коли ви постійно переживаєте стрес, цілком вірогідно, що печінка почне викидати у кров глікоген вторинний запас глюкози для організму, що може швидко підняти рівень цукру. Якщо маєте змогу, спробуйте різні техніки релаксації і щодня виділяйте трохи часу на те, щоб побороти стрес.

Кориця

Численні дослідження довели, що кориця може позитивно впливати на результати лікування діабету та підвищеного рівня цукру в крові. Цю спецію легко знайти у магазинах, а вона чудово підвищує чутливість організму до інсуліну. Завдяки цьому ви поступово стаєте все менш залежними від гормону, що регулює цукор.

Мексиканський кактус

кактус регулює рівень цукру в крові

За результатами нашого дослідження було виявлено, що мексиканський кактус може бути дуже ефективним засобом боротьби проти підвищеного рівня глюкози в крові. У ньому міститься багато клітковини та інших сполук, які допоможуть контролювати та нормалізувати обмін цукру в організмі. Саме тому він чудово підійде хворим на діабет.

Часник

Ще один інгредієнт, який повинен зайняти чільне місце у раціоні людей із високим вмістом цукру в крові – часник. Виявлено, що регулярне споживання часнику може знизити рівень цукру в пацієнтів, хворих на як перший, так і на другий тип діабету.

У чому його секрет? Так само, як і мексиканський кактус, він нормалізує метаболізм глюкози, а також містить сполуки, що спричиняють в організмі реакцію, схожу на ту, що дає інсулін.

Цибуля

цибуля регулює рівень цукру в крові

За результатами дослідження університету Гезіри, Судан, 100 грам сирої цибулі на день можуть знизити рівень цукру в крові пацієнтів із першим та другим типом діабету. Причина в тому, що в цибулі міститься багато флавоноїдів та сірки.