Як регулювати рівень цукру в крові натуральним способом

Вміння регулювати та утримувати рівень цукру в крові в межах норми - це шлях до нормальної ваги та активного способу життя. Дана стаття представить ряд натуральних засобів, які допоможуть це зробити.
Як регулювати рівень цукру в крові натуральним способом

Останнє оновлення: 12 жовтня, 2022

Не дивлячись на те, що діабетики неодмінно повинні дотримуватися правильно призначеного лікування, щоб контролювати цукор, деякі з наших порад та натуральних засобів для боротьби проти цього захворювання можуть стати вам у пригоді.

Постійно займайтеся спортом

Цукор у крові постачає до організму важливе для нього пальне, і чим більше ви займаєтесь спортом, тим більше пального витрачаєте. Достатні фізичні навантаження можуть бути дуже важливими у боротьбі із підвищеним рівнем цукру в крові, крім того, це знизить потребу в інсуліні для тих, хто вже залежить від нього. Для початку привчіть себе виконувати не надто складні вправи протягом 20-30 хвилин щодня.

Споживайте менше вуглеводів

Будь-яка їжа, що насичує організм вуглеводами, у результаті призведе до збільшення кількості глюкози у крові. Для запобігання високому рівню цукру в крові або вирішення вже наявної проблеми рекомендують максимально скоротити споживання багатих на вуглеводи продуктів.

Їжте більше білків

білки регулюють рівень цукру в крові

Споживання пісного м’яса (курячої грудки, свинячої корейки) або риби може допомогти знизити кількість вуглеводів, які в крові перетворюються в глюкозу. Так вашому організму буде значно легше регулювати рівень цукру в крові.

Їжте декілька разів на день маленькими порціями

Люди з підвищеним рівнем цукру в крові повинні спробувати їсти здорову їжу кожні дві або три години. Це дуже важливо, адже така проблема зазвичай призводить до раптових стрибків показників цукру, і людина може відчувати бажання з’їсти щось солоденьке.

Методи релаксації, щоб регулювати рівень цукру в крові

релаксація регулює рівень цукру в крові

Коли ви постійно переживаєте стрес, цілком вірогідно, що печінка почне викидати у кров глікоген вторинний запас глюкози для організму, що може швидко підняти рівень цукру. Якщо маєте змогу, спробуйте різні техніки релаксації і щодня виділяйте трохи часу на те, щоб побороти стрес.

Кориця

Численні дослідження довели, що кориця може позитивно впливати на результати лікування діабету та підвищеного рівня цукру в крові. Цю спецію легко знайти у магазинах, а вона чудово підвищує чутливість організму до інсуліну. Завдяки цьому ви поступово стаєте все менш залежними від гормону, що регулює цукор.

Мексиканський кактус

кактус регулює рівень цукру в крові

За результатами нашого дослідження було виявлено, що мексиканський кактус може бути дуже ефективним засобом боротьби проти підвищеного рівня глюкози в крові. У ньому міститься багато клітковини та інших сполук, які допоможуть контролювати та нормалізувати обмін цукру в організмі. Саме тому він чудово підійде хворим на діабет.

Часник

Ще один інгредієнт, який повинен зайняти чільне місце у раціоні людей із високим вмістом цукру в крові – часник. Виявлено, що регулярне споживання часнику може знизити рівень цукру в пацієнтів, хворих на як перший, так і на другий тип діабету.

У чому його секрет? Так само, як і мексиканський кактус, він нормалізує метаболізм глюкози, а також містить сполуки, що спричиняють в організмі реакцію, схожу на ту, що дає інсулін.

Цибуля

цибуля регулює рівень цукру в крові

За результатами дослідження університету Гезіри, Судан, 100 грам сирої цибулі на день можуть знизити рівень цукру в крові пацієнтів із першим та другим типом діабету. Причина в тому, що в цибулі міститься багато флавоноїдів та сірки.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.