Як регулювати рівень цукру в крові натуральним способом

· Січень 4, 2016
Кориця може покращити чутливість організму до інсуліну, відповідно зробити його менш залежним від цього гормону і, таким чином, регулювати рівень цукру у крові.

Хоча діабетики неодмінно повинні дотримуватися правильно призначеного лікування, щоб контролювати цукор, деякі з наших порад та натуральних засобів для боротьби проти цього захворювання можуть стати вам у пригоді.

Постійно займайтеся спортом

Цукор у крові постачає організм важливим для нього пальним, і чим більше ви займаєтесь спортом, тим більше пального витрачаєте. Хороші фізичні навантаження можуть бути дуже важливими у боротьбі із підвищеним рівнем цукру в крові, крім того, це знизить потребу в інсуліні для тих, хто вже залежить від нього. Для початку привчіть себе виконувати не надто складні вправи протягом 20-30 хвилин кожного дня.

Споживайте менше вуглеводів

Будь-яка їжа, яка насичує організм вуглеводами, у результаті призведе до збільшення кількості глюкози у крові. Для запобігання високого рівня цукру у крові або вирішення вже наявної проблеми рекомендують максимально скоротити споживання багатих на вуглеводи продуктів.

Їжте більше білків

2-losos

Споживання пісного м’яса: риби, курячої грудки або свинячої корейки – можуть допомогти знизити кількість вуглеводів, які в крові перетворюються в глюкозу. Так вашому організму буде значно легше регулювати рівень цукру в крові.

Їжте декілька разів на день маленькими порціями

Люди з підвищеним рівнем цукру в крові повинні спробувати їсти здорову їжу кожні дві або три години. Це дуже важливо, адже така проблема зазвичай призводить до раптових стрибків показників цукру, і людина може відчувати бажання з’їсти щось солоденьке.

Методи релаксації

3-yoha

Коли ви постійно переживаєте стрес, цілком вірогідно, що печінка почне викидати у кров глікоген – вторинний запас глюкози для організму, що може швидко підняти рівень цукру. Якщо маєте змогу, спробуйте різні техніки релаксації і кожного дня виділяйте трохи часу на те, щоб побороти стрес.

Кориця

Численні дослідження довели, що кориця може позитивно впливати на результати лікування діабету та підвищеного рівня цукру в крові. Цю спецію легко знайти у магазинах, а вона чудово підвищує чутливість організму до інсуліну. Завдяки цьому ви поступово стаєте все менш залежними від гормону, який регулює цукор.

Мексиканський кактус

5-sik-z-kaktusa

За результатами нашого дослідження, мексиканський кактус може бути дуже ефективним засобом боротьби проти підвищеного рівня глюкози в крові. У ньому міститься багато клітковини та інших сполук, які допоможуть контролювати та нормалізувати обмін цукру в організмі. Саме тому він чудово підійде хворим на діабет.

Часник

Ще один інгредієнт, який повинен зайняти чільне місце у дієтах людей із високим вмістом цукру в крові – часник. Виявлено, що регулярне споживання часнику може знизити цукор у пацієнтів хворих на як перший, так і другий тип діабетів.

У чому його секрет? Так само, як і мексиканський кактус, він нормалізує метаболізм глюкози, а також містить певні сполуки, які спричиняють в організмі реакцію схожу до тієї, що й інсулін.

Цибуля

4-tsybulia

За результатами дослідження університету Гезіри, Судан, 100 грам сирої цибулі на день можуть знизити рівень цукру у крові пацієнтів із першим та другим типом діабету. Причина в тому, що в цибулі міститься багато флавоноїдів та сірки.