Як вирощувати помідори в домашніх умовах

Не використовуйте ґрунт з саду або з двору, тому що він може містити шкідників і хвороби, які зашкодять вашим майбутнім рослинам. Найкращий варіант для вирощування помідорів у домашніх умовах - взяти свіжий верхній шар ґрунту.
Як вирощувати помідори в домашніх умовах

Останнє оновлення: 04 лютого, 2019

Помідори є важливим компонентом раціону, тому що вони не лише надають різним стравам смачного присмаку, але й також мають високу поживну цінність, яка забезпечує значні переваги для організму і здоров’я в цілому.

Попри те, що їх легко можна знайти в магазинах і на ринках, іноді помідори можуть бути дорогими та поганої якості. На щастя, як і багато інших харчових продуктів, їх легко виростити в домашніх умовах, і ви можете посадити достатню кількість, щоб вам вистачало, і будете впевнені в тому, що вони найвищої якості.

Коли ви вирощуєте власні помідори, ви можете гарантувати, що вони вільні від пестицидів та інших хімічних речовин, які використовують виробники, щоб зберегти їх свіжими довше. Крім того, це дуже дешево, і ви зрештою отримаєте 100% органічні, свіжі, смачні домашні помідори.

У сьогоднішній статті ми хочемо поділитися кількома простими порадами для вирощування власних органічних помідорів в домашніх умовах у горщиках, які, можливо, у вас вже є. Зверніть увагу на кожну деталь, щоб гарантувати успішний урожай.

Використовуйте правильний вид горщиків

2-horshchyky
Вибір горщика є одним з найважливіших факторів, що забезпечують успіх. Чим він більший, тим вища ймовірність, що ви отримаєте хороший результат.

Звичайно, є переваги у вирощування помідорів на городі, на терасі або на дворі, де багато додаткового простору, але навіть без такої розкоші, ви можете використовувати великі горщики.

  • Ми рекомендуємо використовувати горщики принаймні 50 см глибиною з пропорційною шириною. Це дасть корінню досить місця для зростання.
  • Контейнери з пластика легше пересувати.
  • Поставте миску або неглибокий посуд під горщик, щоб збирати всю воду, яка стікає.

Переконайтеся, що горщик добре пропускає воду

Дренаж горщика є ще одним важливим фактором, про який варто пам’ятати. У нижній частині мають бути отвори, щоб полегшити дренаж, і щоб ґрунт не накопичував забагато вологи.

Для того, щоб ґрунт не висипався з цих отворів, ви можете помістити невелику решітку в нижній частині горщика.

Правильний вид ґрунту

3-hrunt
Не слід використовувати ґрунт з двору або саду, тому що він може містити шкідників або хвороби, які нашкодять вашим рослинам.

Найкращий варіант: змішайте 60% кокосового волокна з 40% біогумусу.

Як посадити помідори?

4-pomidory-rozsada
Коли ви купили насіння помідорів або пророслі рослини, ви можете посадити їх в підготовлені контейнери.
  • Спочатку заповніть третину горщику рекомендованою вище сумішшю.
  • Помістіть пророслі рослини в суміш, потім додайте більше ґрунту.
  • Обережно притисніть ґрунт навколо рослини, щоб вона стабільно трималася.

Полив

Перший полив рослин має бути дуже ретельним, щоб ґрунт став дуже вологим. Не мочіть листя, стебло й основу рослин.

Після цього додайте стільки води до суміші, скільки вологи вона зберігає. Цілком можливо, вам не доведеться поливати їх кожного дня.

Уважно перевірте ґрунт і переконайтеся, що він злегка вологий. Не заливайте рослини, тому що занадто велика кількість вологи може викликати проблеми.

Кілки для рослин

Для того, щоб переконатися, що домашні помідори ростуть належним чином, дуже важливо забезпечити їм підтримку, коли вони стануть вище. Кілки допоможуть їм стояти високо і прямо.

Добриво

Через два місяці почніть використовувати добрива для забезпечення повного і рясного врожаю.

Ви можете купити органічні добрива в будь-якому спеціалізованому магазині. На етикетці вказано, скільки необхідно застосувати.

Збирання врожаю

Помідори дозрівають повільно. Однак деякі помідори не можуть повністю дозріти на рослині. У цьому випадку краще їх зрізати та зберігати в прохолодному місці, поки не дозріють.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.