Як зменшити талію природним шляхом

Для того, щоб вашій талії заздрили, не потрібно ходити в спортзал. Ви можете тренуватися вдома. Пам'ятайте: послідовність - це ключ до успіху.
Як зменшити талію природним шляхом

Останнє оновлення: 12 жовтня, 2022

Багато жінок хотіли б мати фігуру в формі пісочного годинника, щоб стегна і бюст виглядали округлими. У цій статті ми розкажемо вам, як зменшити талію і прекрасно виглядати в найкоротший строк.

Жіноча талія, чоловіча талія

Як ми вже згадували, ця частина тіла виглядає по-різному у чоловіків та жінок. Це не означає, що обидві статі не хочуть мати привабливу талію. Це – одна з частин тіла, де накопичується жир, якщо ви не тренуєтеся і проводите весь день, сидячи на місці, або якщо ви просто забагато їсте.

Зменшити талію, щоб вона виглядала привабливо, непросто. Якщо живіт великий та в’ялий, він ніколи не набуде гарної форми. Задля досягнення успіху треба сформувати план, щоб зменшити талію, а також скоригувати торс і стегна. У такий спосіб ви досягнете гармонійного й естетичного балансу.

зменшити талію та отримати плаский живіт
Якщо ви накопичили жир на животі та прилеглих ділянках, у вас з’явилося те, що неофіційно відоме, як “рятувальний круг” на талії. Але не хвилюйтеся, тому що чотири аспекти, представлені нижче, допоможуть вам отримати тонку талію:

Харчування

Це – основа будь-якого лікування, незалежно від кінцевої мети. Якщо ви дотримуєтеся збалансованого харчування, живіт не випиратиме і не буде накопичування жиру. Найкраще, що ви можете зробити, – це почати пити свіжі фруктові та овочеві соки (фреші, а не куплені в магазині). Найважливіше – добре харчуватися і усунути з раціону всі продукти, які викликають збільшення ваги, як-от:

 • Біле борошно;
 • Цукор;
 • Смажені продукти;
 • Молочні продукти;
 • Ковбаси;
 • Печиво;
 • Хліб.

Що ж можна їсти? Багато чого! Ви можете приготувати мільйони рецептів з такими інгредієнтами:

 • Фрукти;
 • Овочі;
 • Бобові;
 • Сухофрукти;
 • Неочищене/цільнозернове борошно та цукор;
 • Пісне м’ясо.

Не забудьте про воду: принаймні 2 літри на день.

Масажі

Деякі види масажу сприяють зменшенню талії, як-от мезотерапія і лімфатичний дренаж. Навіть якщо ви не замовляєте естетичний чи корегувальний масаж, вам допоможе сеанс релакс-масажу. Чому? Тому що це допоможе розслабитися і знизить рівень стресу, тривоги, нервозності тощо. Коли ви спокійні, ви їстимете менше, і жир не буде накопичуватися на животі. Крім того, ви почуватиметеся краще, більш свіжими і готовими до активних дій.

масаж допоможе зменшити талію

Йога

Багато людей недооцінюють силу цієї тисячолітньої техніки, тому що вони думають, що це для літніх людей. Насправді, такі думки дуже далекі від істини.

Йога залучає м’язи та кістки всього тіла, допомагаючи вам спалювати жир, зміцнює мускулатуру, роблячи вас більш гнучкими і вправними. Як і масаж, вона розслабляє тіло і усуває стрес – одну з головних причин переїдання і збільшення ваги. Тож запишіться на йогу! Займайтеся нею двічі на тиждень і дуже скоро ви побачите різницю.

Вправи

Фізичні вправи життєво необхідні для тонкої талії та живота. Пам’ятайте, що вправи допомагають зменшити живіт і роблять його більш пружним. Важливо бути послідовними, терплячими і відданими, навіть якщо вам не дуже подобається тренуватися. Багато людей втрачають надію, якщо не бачать результатів вже на першому тижні.

Вважається, що для реальних і стійких результатів, необхідно тренуватися протягом трьох місяців. Не вирушайте на пробіжку і не записуйтеся у спортзал одразу після прочитання цієї статті, ви повинні почати поступово, відповідно до вашої фізичної форми.

Детальніше про вправи для зменшення талії

Як ви вже знаєте, фізична активність є одним із ключів не тільки до гарної талії, але й до загального доброго самопочуття. Вам не потрібно йти в спортзал, якщо ви не хочете. Ви можете тренуватися вдома, просто потрібно бути послідовними.

вправа вдома щоб зменшити талію

Вправа 1

Стоячи, злегка розставте ноги, тримаючи спину прямо. Підніміть руки і охопіть їх над головою. Дихайте якомога глибше. Нахиліться вправо, настільки далеко, наскільки ви можете. Поверніться у напрямку до підлоги, не вигинаючи спину. Опустіть руки, щоб торкнутися підлоги (якщо ви одразу не можете це зробити, згодом ви дотягнетеся, тож не хвилюйтеся). Потім нахиліться вліво. Ідея полягає в тому, щоб зробити повне коло, яке закінчується у вихідному положенні. Повторіть з іншого боку. Зробіть п’ять повторень.

Вправа 2

Стоячи з прямою спиною і піднятими руками, витягніть руку до стелі, щоб розтягнути весь бік тіла. Робіть це повільно, щоб уникнути травм. Поміняйте руку і повторіть. Зробіть 10 повторень.

Вправа 3

З положення стоячи, ноги трохи розставте, злегка зігніть в колінах і покладіть руки на стегна. Поверніться праворуч, доки не побачите праву п’ятку. Повертайтеся у вихідне положення і поверніться в інший бік, поки не побачите ліву п’ятку. Зробіть 20 поворотів у кожний бік.

Ускладніть цю вправу, утримуючи руки паралельно підлозі, поклавши руки на потилицю або використовуючи гантелі (ви також можете використовувати пляшки з водою чи піском).


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.