Як знизити кров'яний тиск природним шляхом

Високий кров'яний тиск є одним з найбільш поширених захворювань у сучасному суспільстві і може бути дуже небезпечним, якщо його не лікувати.
Як знизити кров'яний тиск природним шляхом

Останнє оновлення: 28 листопада, 2018

Серед факторів, які можуть впливати на кров’яний тиск, є рівень води і солі в організмі, здоров’я нирок, наші кровоносні судини і нервова система, а також рівень гормонів. Ось чому в цій статті ми розкажемо вам, як знизити кров’яний тиск природним шляхом без усяких ліків.

Продукти, які знижують кров’яний тиск

Лайм

Завдяки своєму високому вмісту вітаміну С і флавоноїдів, лайм допомагає підтримувати здоров’я наших судин. Властивості соку лайму дозволяють використовувати його, як ефективний засіб профілактики й лікування різних хвороб: знижуючи рівень шкідливого холестерину в крові. Сечогінні властивості соку лайму допомагають тим, кому потрібно знизити підвищений тиск. Цей фрукт також допомагає запобігти утворенню варикозних вен.

Гуайява

Гуайява – фрукт, який сприяє зниженню рівня поганого холестерину. В той же час цей фрукт збільшує так званий хороший холестерин. Люди з високим кров’яним тиском можуть відчувати деяке полегшення, додавши гуави до своєї дієти.

Омела біла

Цей натуральний продукт допомагає зберегти здорове серце. Адже саме вона знижує високий кров’яний тиск і атеросклероз, а також знижує рівень холестерину. Найкращий спосіб, щоб споживати омелу – пити чай із цієї рослини.

Горіхи ліщини

Горіхи ліщини, особливо молоко з них, містить високий вміст кальцію. В свою чергу кальцій добре допомагає боротися з високим кров’яним тиском. На додаток до цього, магній, який теж міститься у таких горіхах, також допомагають регулювати належну функцію кровоносних судин.

Селера

Селера знижує кров'яний тиск

Селера є одним з кращих природних сечогінних засобів. Вона допомагає організму вивести токсини і запобігти затримці рідини – двох факторів великого ризику для високого кров’яного тиску. Краще споживати селеру у вигляді соку.

Лимон

Лимон – чудовий природний засіб для лікування високого кров’яного тиску. Насправді, цей фрукт є ефективним проти багатьох видів захворювань, особливо дихальних шляхів. Високий вміст вітаміну С у лимонах допомагає очистити та зміцнити кровоносні судини і тримати їх у хорошому стані, зменшуючи високий тиск.

Фіалка

Фіалка – дуже сечогінна рослина, допомагає організму позбутися токсинів, виводячи їх із сечею. А ми вже з вами знаємо, що видалення надлишку рідини з організму – чудовий спосіб, щоб запобігти високому кров’яному тиску. Іншими властивостями цієї рослини є гіпотензивна дія, яка допомагає підтримувати оптимальний рівень артеріального тиску.

Лаванда

Як фіалка, так і лаванда теж є чудовим сечогінним засобом, який допомагає організму позбутись токсинів через сечу, запобігаючи затримці рідини і тим самим знижуючи кров’яний тиск. Лаванда також допомагає зменшити стрес і особливо ефективна в зниженні високого артеріального тиску через проблеми нервової системи.

Рис

Деякі фахівці рекомендують дотримуватись дієти, яка включає багато рису. Тому що рис допомагає регулювати рівень артеріального тиску і знижує ймовірність раптових нападів гіпертонії.

Морква

Морква знижує кров'яний тиск

Морква – це ще один продукт харчування, який приносить користь нашому організму, особливо, коли справа доходить до високого кров’яного тиску. Високий вміст вітаміну С і бета-каротин у моркві допомагає знизити рівень холестерину і захищає артерії.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.