Засіб від болю в суглобах з лимонною цедрою та оливковою олією

Оливкова олія першого віджиму є потужним протизапальним засобом. Поєднавши оливкову олію з лимонною цедрою, ви зможете приготувати неймовірно ефективний засіб від болю в суглобах.
Засіб від болю в суглобах з лимонною цедрою та оливковою олією

Останнє оновлення: 27 лютого, 2019

Насправді боротися з болем у суглобах можна й у домашніх умовах. Зазвичай подібні больові відчуття є симптомом, що виникає в результаті запалення тканин внутрішніх органів.

Дуже часто біль у суглобах свідчить про зношення хрящів та зв’язок, а також про інші дрібні ушкодження.

Залежно від причини появи біль у суглобах буває помірним (тимчасовим) або хронічним. Утім, в обох випадках необхідно використовувати спеціальні засоби проти болю з метою профілактики різноманітних ускладнень.

Зазвичай з болем у суглобах борються за допомогою протизапальних та знеболювальних препаратів, проте існує ціла низка натуральних засобів, які також допоможуть усунути неприємні больові відчуття без жодних побічних ефектів та шкоди для здоров’я.

Серед таких корисних ліків варто виділити натуральний засіб від болю в суглобах на основі лимонної цедри та оливкової олії першого віджиму. Ці два продукти мають здатність заспокоювати уражені ділянки тіла та швидко усувати дискомфорт.

У цій статті ми детальніше розповімо про корисні властивості засобу, а також поділимося з вами простим рецептом, за допомогою якого ви зможете легко приготувати цей ефективний засіб від болю в суглобах у домашніх умовах.

Приготуйтеся занотовувати!

Натуральний домашній засіб від болю в суглобах на основі лимонної цедри та оливкової олії

рецепт засобу від болю у суглобах

За умови зовнішнього застосування цього засобу з оливковою олією та лимонною цедрою можна не тільки позбутися болю у суглобах, але й покращити кровообіг.

 • До складу двох основних компонентів засобу входить велика кількість незамінних поживних речовин, які мають здатність усувати заніміння у м’язах, а також зменшувати ознаки запалення та біль.
 • До того ж, лимонна цедра містить такі корисні сполуки, як феландрен та цитронелла. Ці ефірні олії допомагають знімати напруження як у м’язах, так і в суглобах. Тим самим вони не тільки усувають дискомфорт, але й роблять рухи людини більш невимушеними та легкими.
 • Оливкова олія першого віджиму характеризується високим вмістом незамінних антиоксидантів, а також жирних кислот Омега-3, які цінують за здатність прискорювати відновлення та знімати ознаки запалення у тканинах внутрішніх органів.
 • Якщо ви поєднаєте оливкову олію та лимонну цедру в одному засобі, то за його допомогою зможете простимулювати процес надходження кисню до клітин, а також оптимізувати процес транспортування поживних речовин до суглобів. Саме ці фактори є дуже важливими для профілактики передчасного зношення хрящів.
 • Варто також наголосити на тому, що цей засіб від болю в суглобах стимулює роботу лімфатичної системи, а це є вирішальним фактором у процесі виведення токсинів, які у великій кількості можуть викликати неприємні больові відчуття.
 • Вірте чи ні, але якщо ви будете наносити засіб на основі оливкової олії та лимонної цедри масажними рухами, то зможете прискорити виведення з організму зайвої рідини та запобігти надмірному накопиченню сечової кислоти.

Як власноруч приготувати засіб від болю в суглобах з лимонною цедрою та оливковою олією?

засіб з оливковою олією та лимоном від болю у суглобах

Інгредієнти для приготування цього засобу є доступними та звичними, тож ви легко зможете їх придбати як у магазинах з товарами для здорового харчування, так і у звичайних супермаркетах.

Окрім лимонної цедри та оливкової олії ми також рекомендуємо використовувати евкаліптове листя, адже воно підсилить протизапальні властивості готового засобу.

Ви можете використовувати цей засіб як для профілактики болю в суглобах та усунення невеликих дискомфортних відчуттів, так і для зменшення сильного болю в кінцівках.

Інгредієнти:

 • 1 склянка оливкової олії першого віджиму (200 мл)
 • цедра 2 лимонів
 • 5 листків евкаліпту

Необхідне приладдя:

 • скляна банка з кришкою
 • чистий бинт або марля
 • харчова плівка

Спосіб приготування:

 • Перш за все наріжте лимонну цедру невеликими шматочками та помістіть їх у скляну банку.
 • Зверху налийте оливкову олію так, щоб вона повністю покривала цедру.
 • Наріжте евкаліптове листя та змішайте його з іншими компонентами у банці.
 • Міцно закрийте банку та помістіть її у прохолодне темне місце на два тижні.
 • Перед застосуванням процідіть олію, щоб позбутися залишків евкаліптового листя та лимонної цедри.

Спосіб застосування:

 • Вмочіть у готовий засіб від болю в суглобах чисту марлю або бинт та прикладіть до ураженої частини тіла.
 • Зверху обмотайте бинт харчовою плівкою та за можливості обгорніть уражену ділянку шарфом з натуральної шерсті.
 • Для позитивного ефекту рекомендуємо залишити засіб на ніч.
 • Радимо застосовувати засіб щовечора до повного усунення больових відчуттів.
 • З профілактичною метою ви можете наносити засіб з оливковою олією та лимонною цедрою щонайменше тричі на тиждень.

Інші рекомендації для усунення болю у суглобах

рекомендації від болю у суглобах
 • Якщо ви хочете не тільки зменшити біль у суглобах, але й знизити напругу у кінцівках, рекомендуємо перед застосуванням підігріти оливкову олію на паровій або водяній бані.
 • Ви також можете масажувати кінцівки під час нанесення засобу. Цей метод є неймовірно актуальним для зменшення болю у суглобах, особливо якщо причиною його появи є втома або затримка рідини в організмі.
 • Звісно, цей натуральний засіб від болю в суглобах є досить ефективним, проте не варто очікувати від нього магічної дії. Окрім застосування цього натурального засобу ми рекомендуємо правильно харчуватися та регулярно займатися спортом. Це допоможе вам уникнути появи дискомфортних відчуттів у кінцівках.

А ви також перебуваєте в пошуку ефективних засобів від болю в суглобах? Якщо ви хочете уникнути або позбутися цієї проблеми, рекомендуємо власноруч переконатися в ефективності засобу на основі лимонної цедри та оливкової олії.

Це може вас зацікавити ...
Лимонний сік з оливковою олією неймовірно корисні
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Лимонний сік з оливковою олією неймовірно корисні

Лимонний сік з оливковою олією містить багато вітамінів і володіє чудовими властивостями. Але не варто робити його основою свого раціону. • Vargas Negrín, F., Medina Abellán, M. D., Hermosa Hernán, J. C., & De Felipe Medina, R. (2014). Tratamiento del paciente con artrosis. Atencion Primaria. https://doi.org/10.1016/S0212-6567(14)70043-5

 • Márquez Arabia, Jaime, & Márquez Arabia, Wiliam. (2014). Artrosis y actividad física Arthrosis and physical activity Arthrose et activité physique. Revista Cubana de Ortopedia y Traumatología.

 • Rodríguez-Hernández, J. L. (2004). Dolor osteomuscular y reumatológico. Revista de La Sociedad Espanola Del Dolor.

 • Sharma R, Rao R, Kumar S, Mahant S, Khatkar S. Therapeutic Potential of Citronella Essential Oil: A Review. Curr Drug Discov Technol. 2019;16(4):330-339. doi: 10.2174/1570163815666180718095041. PMID: 30019646.

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.