Засіб з алое для збільшення кількості тромбоцитів

Збільшення кількості тромбоцитів та підтримання їх на стабільному рівні є дуже важливим для гарного самопочуття. Не забувайте, що тромбоцити є незамінними для належного згортання крові в разі кровотечі або поверхневої рани.
Засіб з алое для збільшення кількості тромбоцитів

Останнє оновлення: 28 липня, 2019

Зверніть увагу, що збільшення кількості тромбоцитів є досить непростим та довготривалим процесом. Утім, є натуральні засоби, які можуть вам у цьому допомогти, зокрема алое вера. Оскільки алое має незліченну кількість неймовірних переваг, рекомендуємо завжди мати цю живу рослину у своєму помешканні.

У цій статті ми розповімо про те, чому так важливо слідкувати за кількістю тромбоцитів у крові, і як саме засоби на основі алое вера можуть допомогти збільшити рівень цих кров’яних тілець. Ми також поділимося з вами переліком корисних продуктів, які можуть покращити самопочуття та підсилити ефективність дії засобів з додаванням алое.

Кількість тромбоцитів у крові

Ми вже неодноразово згадували, що тромбоцити є незамінними для належного згортання крові. При дефіциті тромбоцитів розвивається захворювання під назвою “тромбоцитопенія”. Зверніть увагу, що цей розлад значно збільшує ризики як внутрішнього, так із зовнішнього крововиливу в разі ушкодження.

Якщо кількість тромбоцитів у вашому організмі зменшилася, проте ще не впала до критичної точки, саме час розпочати процес виправлення ситуації за допомогою порад, які ми зібрали в цій статті.

Варто наголосити, що ці натуральні засоби підходять лише для незначного збільшення кількості тромбоцитів та профілактики розвитку цієї проблеми. Навіть попри те, що всі ці засоби є абсолютно натуральними, ми не рекомендуємо займатися самолікуванням без попередньої консультації з лікарем.

Якщо ви страждаєте на дефіцит тромбоцитів, приймаєте якісь медикаменти чи маєте інші захворювання, не забувайте вживати будь-які лікувальні засоби лише під наглядом кваліфікованого спеціаліста.

Натуральні засоби для збільшення кількості тромбоцитів

Засіб на основі алое вера, апельсина та меду

засіб з алое вера та медом

Цей неймовірний засіб поєднує в собі корисні властивості всіх трьох компонентів, що входять до його складу, а саме:

 • Алое вера: насправді алое вера можна використовувати для лікування різних розладів. Засоби на основі алое є досить універсальними, адже їх можна використовувати як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Сік із пагонів алое вера є незамінним помічником у процесі збільшення кількості тромбоцитів та очищення крові.
 • Апельсин: натуральний апельсиновий сік, як і сік інших цитрусових фруктів, містить велику кількість вітаміну С. До того ж він є неймовірно ефективним при дефіциті тромбоцитів у крові. Зверніть увагу, що з лікувальною метою необхідно використовувати лише натуральний сік, без додавання цукру чи інших інгредієнтів.
 • Мед: всім відомо, що мед є потужним природним антибіотиком. Якщо ви хочете завжди бути здоровими та гарно почуватися, краще вживати мед кожного дня. Тільки таким чином вам вдасться збільшити кількість тромбоцитів та червоних кров’яних тілець (еритроцитів). Завжди обирайте лише натуральний мед органічного походження.

Інгредієнти:

 • 1/2 склянки соку алое вера (100 мл)
 • 1 склянка натурального апельсинового соку (200 мл)
 • 1 столова ложка натурального меду (20 г)

Спосіб приготування:

Сік з пагонів алое вера ви можете отримати власноруч, якщо у вашому помешканні є ця жива рослина.

 • Розріжте один пагін алое та вийміть з нього весь гіркий жовтуватий гель. Додайте гель алое вера у чашу стаціонарного блендера разом з апельсиновим соком. Звісно, ви можете придбати готовий гель алое вера в магазині, проте неодмінно переконайтеся в тому, що він є абсолютно натуральним та не містить жодних додаткових інгредієнтів.
 • Збийте всі інгредієнти засобу до консистенції пюре, після чого підсолодіть його медом.

Як правильно вживати засіб з алое вера для збільшення кількості тромбоцитів?

гель алое вера для тромбоцитів
 • Якщо ви хочете підвищити кількість тромбоцитів природним чином, рекомендуємо вживати засіб з алое щоранку натщесерце. Краще це робити щонайменше за пів години до сніданку.
 • Курс лікування повинен тривати щонайменше три тижні.
 • Краще повторювати курс вживання цього засобу кілька разів на рік, щоб запобігти зменшенню кількості тромбоцитів.
 • Не забувайте також регулярно проходити повне обстеження організму в лікаря.

Для того, щоб максимально підвищити ефективність засобу, ми рекомендуємо зменшити кількість або цілковито відмовитися від вживання магазинних м’ясних виробів та сосисок, молочних продуктів та алкоголю. Натомість намагайтеся завжди обирати лише органічні корисні продукти.

На час вживання засобу з алое необхідно бути обережними з аспірином, краще ним не зловживати.

Інші способи збільшення кількості тромбоцитів

Окрім всіх згаданих вище рекомендацій ми рекомендуємо неодмінно урізноманітнити своє щоденне меню такими корисними продуктами, які допоможуть вам швидше отримати бажаний результат:

 • Листя папаї: вірте чи ні, але листя дерева папаї також чудово підходить для збільшення кількості тромбоцитів у крові. Ви можете збити листя папаї до консистенції пюре та підсолодити його невеликою кількістю меду, щоб замаскувати гіркий смак.
 • Зелені овочі: ці овочі характеризуються високим вмістом вітаміну К, який прискорює процес згортання крові. Якщо ви шукаєте ефективні натуральні засоби для збільшення кількості тромбоцитів, радимо регулярно вживати руколу, броколі, мангольд (листовий буряк) та шпинат.
 • Кокосова вода: рідина, що міститься всередині свіжого кокоса, містить велику кількість мінералів, позитивно впливає на самопочуття та сприяє відновленню водного балансу.
 • Часник: свіжий часник є іншим природним засобом для збільшення кількості тромбоцитів та очищення крові. Ви також можете додавати часник до супів або овочевих соків, щоб прискорити травлення та забезпечити засвоєння організмом поживних речовин.


 • Hu, Y., Xu, J., & Hu, Q. (2003). Evaluation of Antioxidant Potential of Aloe vera (Aloe barbadensis Miller) Extracts. Journal of Agricultural and Food Chemistry51(26), 7788–7791. https://doi.org/10.1021/jf034255i
 • Dat, A. D., Poon, F., Pham, K. B. T., & Doust, J. (2014). Aloe vera for treating acute and chronic wounds. Sao Paulo Medical Journal132(6), 382. https://doi.org/10.1590/1516-3180.20141326T1

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.