Засіб з оливковою олією і нагідками проти варикозного розширення вен

У вас чи ваших родичів варикозні вени? Дізнайтеся більше про це натуральне лікування оливковою олією та нагідками. Спробуйте!
Засіб з оливковою олією і нагідками проти варикозного розширення вен

Останнє оновлення: 27 грудня, 2018

Варикозне розширення вен – непривабливий стан, який виникає, коли вени та капіляри розширюються через те, що крові важко повертатися до серця.

Його може спричинити запальний дисбаланс у тканинах організму або ослаблення клапанів, що регулюють кровообіг.

Хоча часто цей розлад не викликає симптомів, він іноді супроводжується незручною важкістю та поколюванням в нижніх кінцівках.

Окрім того, через набряки та синяки варикозне розширення вен може спричинити в пацієнтів проблеми з самооцінкою.

На щастя, є кілька природних засобів, властивості яких покращують кровообіг. Отже, вони можуть ефективно боротися з цією проблемою.

Серед варіантів – цей неймовірний засіб з оливковою олією та нагідками, місцеве застосування якого допомагає ефективно зменшити прояви варикозного розширення вен.

Нижче ми розповімо про властивості цих інгредієнтів та про те, як приготувати цей засіб вдома за допомогою декількох простих кроків.

Засіб з оливковою олією і нагідками проти варикозного розширення вен

варикозне розширення вен та способи його лікування
Це лікування натуральною оливковою олією та нагідками впродовж багатьох років справді зменшує варикозні вени.

Обидва інгредієнти мають протизапальні, тонізувальні та заспокійливі властивості, які після всмоктування через шкіру зменшують розмір розширених вен. Це активізує кровообіг у постраждалих ділянках.

Нанесення цього засобу на шкіру знімає важке відчуття, викликане цим розладом, а також стимулює роботу лімфатичної системи. Це дозволяє вивести токсини та рідини, які ускладнюють лікування варикозного розширення вен.

Цей засіб не чудодійний, однак його регулярне використання покращує результати від дієти та інших звичок, які можуть усунути варикоз.

Переваги оливкової олії

Оливкова олія
Оливкова олія – ​​це інгредієнт, відомий завдяки високому вмісту незамінних жирних кислот, а також вітаміну Е та мінералів.

Ці поживні речовини допомагають боротися з запаленням, а також сприяють покращенню кровообігу та стимулюють усунення відходів.

Значний вміст здорового жиру омега-3 покращує проходження крові через вени та відновлює функцію однонапрямних клапанів.

Окрім антиоксидантного ефекту, цей поживний інгредієнт мінімізує розширення вен і заспокоює напругу, пов’язану з варикозом.

Переваги нагідок

Нагідки
Квіти нагідок мають антикоагулянтні, протизапальні та анальгетичні властивості. Коли ці властивості поглинаються, вони оптимізують проходження крові через артерії.

Упродовж століть їх використовували для лікування запальних проблем, оскільки вони зменшують набряк, відновлюючи кровообіг.

Окрім того, нагідки містять флавоноїди, вітамін С і важливі мінерали, поглинання яких покращує тонус і процес регенерації шкіри.

Це один з найкращих альтернативних засобів проти варикозного розширення вен. Це пояснюють тим, що він заспокоює капілярне запалення, полегшуючи повернення крові до верхньої частини тіла.

Як приготувати засіб з оливковою олією та нагідками для лікування варикозного розширення вен

варикозне розширення вен та домашні засоби
Підготовка цього домашнього засобу проти варикозного розширення вен не потребує багато часу. Крім того, він не коштує занадто багато, на відміну від інших засобів.

Ми радимо придбати 100% натуральну оливкову олію, оскільки вона має кращу поживну якість.

Інгредієнти

 • 10 свіжих квіток нагідок
 • ¾ чашки оливкової олії (150 г)

Посуд

 • скляна пляшка з кришкою

Приготування

 • Подрібніть квіти та покладіть їх у скляну банку.
 • Перемішайте з оливковою олією і переконайтеся, що вона повністю покриває нагідки.
 • Добре закрийте банку і залиште в темному місці на 10 днів.
 • Після цього відокремте залишки квітів від олії, а потім покладіть їх на своє тіло.

Як використовувати цей засіб

 • Візьміть стільки засобу, скільки вам потрібно. М’яко масажуйте ним ділянки, уражені варикозним розширенням вен.
 • Робіть повільні колові безперервні рухи та обережно натискайте на ділянку, щоб стимулювати кровообіг.
 • Переконайтеся, що засіб добре вбирається і залиште його на ніч.
 • Застосовуйте це лікування 3-4 рази на тиждень, бажано перед сном.

Ви страждаєте на варикозне розширення вен? Приготуйте цей засіб вдома і включіть його у свою процедуру догляду за красою, щоб швидко звести до мінімуму прояви варикозного розширення вен.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.