10 продуктів від астми

18 Січня, 2019
Астма, це хвороба, якою можуть хворіти люди любого віку. Якщо до раціону включити деякі продукти, можна її контролювати.

Астма – хронічне захворювання, яке вражає дихальну систему людини. Цю хворобу спричиняють тригери, які породжують різні порушення. Хоча поки що цю хворобу не можна вилікувати, є препарати й продукти, за допомогою яких можна її контролювати.  Нижче ми пропонуємо їжу для боротьби з астмою.

1. Авокадо

Авокадо є чудовим варіантом для астматиків, особливо для тих, у кого ця хвороба пов’язана з алергією на волоські горіхи. Крім того, авокадо містить глутатіон – елемент, який захищає клітини від вільних радикалів. Він також має значні детоксикаційні властивості.

2. Броколі

броколі та астма Нещодавні дослідження показують, що часте споживання броколі допомагає астматикам уникнути проявів хвороби. Так само було доведено, що вживання броколі допомагає запобігати розладам дихального тракту і сприяє  знешкодженню вільних радикалів.

3. Яблука

Яблука – це ще один натуральний продукт, який корисно впливає на астматиків. Експерти пояснюють таку дію великою кількістю біофлавоноїдів у цих фруктах. Вони, серед інших корисних властивостей, мають природну протиалергійну і протизапальну дію.

4. Банани

банан
Банани можуть допомагати дихати краще. Ці фрукти містять піридоксин, відомий як вітамін В6. Однією з його функцій є розслаблення гладкої мускулатури бронхів.

5. Імбир

Астматики також можуть їсти імбир. Спеціалісти пояснюють, що він містить протизапальні речовини, які допомагають боротися з астмою. До речі, саме вони надають імбиру його характерний смак.

6. Шпинат

шпинат

Шпинат – це дуже корисний для здоров’я продукт. Серед його переваг, як показує нещодавнє дослідження – здатність запобігати астмі. Воно й не дивно, адже цей продукт містить велику кількість поживних речовин і вітамінів, необхідних для правильного функціонування організму.

 7. Розмарин

Завдяки своїм протизапальним властивостям і антиоксидантам, розмарин особливо рекомендовано для вживання в їжу астматикам. Як наслідок його споживання, дихальна система буде здоровою.  Він покращить надходження кисню до ваших дихальних шляхів.

8. Насіння соняшника

Насіння соняшника має різноманітні поживні речовини й властивості, які чудово захищають від астми. Серед них вітамін Е, калій і магній. Тим не менш, слід бути обережними, бо у деяких людей вони можуть спричинити алергію.

9. М’ята

м'ята

М’ята має властивості, котрі допомагають вільно дихати. Це велика перевага для людей, які страждають від астми. М’яту широко використовують у медицині для лікування респіраторних захворювань.

10. Вітамін С та астма

Для астматиків дуже корисно їсти продукти, багаті на вітамін С. Як відомо, разом із антисептичною дією, цей вітамін має важливі властивості, корисні для дихальної системи.