13 альтернативних застосувань для Coca-Cola

13 альтернативних застосувань для Coca-Cola
13 альтернативних застосувань для Coca-Cola

Останнє оновлення: 01 лютого, 2019

Весь світ знає, що Coca-Cola – це найбільш споживани й напі й у світі після води. Багато кому відоме також попередження, що Coca-Cola може мати дуже негативні наслідки для здоров’я, оскільки це напій з великою кількістю цукру та інших речовин, які в короткостроковій або в довгостроковій перспективі може мати серйозні негативні наслідки для організму.

Споживання Coca-Cola запускає серію метаболічних змін, які стали очевидними відразу після вживання тільки однієї склянки  цього напою.

У довгостроковій перспективі це може призвести до деяких хвороб, таких як ожиріння, діабет, проблеми з кістками, проблеми з дихальною системою, проблеми з нервовою системою або передчасного старіння.

Ви знаєте, як це й напій, який ви хотіли б пити часто, використовують? У цій статті ми розкриємо найдивовижніші користі для Coca-Cola, про які вам, мабуть, не відомо.

Чистка туалету

Чи має ваш туалет плями? Якщо так, то налийте трохи кока-коли в унітаз, дайте йому побути там протягом приблизно годину, а потім вимийте бруд.

Видалення іржі

Coca-Cola видаляє іржу

Якщо металеві предмети іржавіють, ви можете очистити їх шляхом замочування в невеликій кількості кока-коли протягом ночі. Наступного ранку ви можете очистити їх легко і повернути блиск.

Видалення жирних плям

Жирні плями, як правило, дуже важко видалити, і іноді засіб для прання не може це зробити. Тож просто додайте трохи кока-коли в цикл прання пральної машини або, ще краще, нанесіть її безпосередньо на пляму.

Видалення гумки з волосся

Якщо шматок гумки застряг у волоссі, вам не потрібно вирізати ціле пасмо. Всього лише нанесіть трохи Coca-Cola на постраждалу ділянку, залиште на кілька хвилин, а потім видаліть гумку з волосся.

Чисті каструлі і сковорідки

Coca-Cola для чистки кастрюль

З плином часу і після багаторазового використання, яким їх піддають на кухні, наші горщики і каструлі починають мати темний колір у нижній частині і з боків. Щоб відновити блиск ваших каструль і сковорідки, просто застосуйте трохи цього газованого напою і залиште на кілька хвилин. Хімікати в Coca-Cola зроблять все, щоб ці плями зникли.

Пестициди для зернових культур

Coca-Cola використовують в Індії як пестициди для культур, оскільки він бореться з різними виразками ефективним і економічним способом.

Чисті монети

Якщо ви колекціонуєте монети і просто хочете надати їм трохи блиску, то замочіть їх у миску з Coca-Cola, і нехай вони полежать там трохи, поки напій не зніме весь бруд і плями.

Видалення слідів фарби від меблів

Якщо деякі фарби потрапили на ваші меблі, і ви хочете, щоб вони були, як нові, змочіть ганчірку в кока-колі  і втирайте її в постраждалу ділянку. Щоб закінчити, потрібно тільки очистити, щоб ця ділянка не була липкою.

Зміна кольору волосся

освітлення волосся

Якщо барвник, який ви використовували для волосся занадто темний, і ви хочете відновити світлий тон, який ви мали колись, нанесіть трохи кока-коли на все ваше волосся і залиште на півгодини. Коли ви вимиєте волосся, то помітите значну різницю.

Очистіть акумулятор автомобіля

Coca-Cola може допомогти очистити від корозії, яка накопичується на автомобільних акумуляторах. Для цього треба просто розпорошити трохи кока-коли на уражені ділянки і втирати сталевою щіткою.

Послаблення гвинтів

Якщо вам потрібно послабити гвинт, який застряг, налийте трохи кока-коли в нього, зачекайте декілька хвилин, і ви побачите, як легко буде видалити його.

Видалення плям крові

Coca-Cola може видалити плями крові, які можуть бути на одязі, в машині або в будь-якому місці в будинку. Насправді, в Сполучених Штатах поліція використовує кока-колу, щоб очистити кров, яка залишається на асфальті після злочину або нещасного випадку.

Coca-Cola це ворог нафти

Coca-Cola може видалити всі види олійних плям, які можуть бути на підлозі, килимі, меблях, одязі, плиті, духовці, або в будь-якому іншому місці. Вам потрібно тільки застосувати його безпосередньо на пляму: залиште на кілька хвилин, а потім видаліть з водою.  • Vartanian LR, Schwartz MB, Brownell KD. Effects of soft drink consumption on nutrition and health: a systematic review and meta-analysis. Am J Public Health. 2007 Apr;97(4):667-75. doi: 10.2105/AJPH.2005.083782. Epub 2007 Feb 28. PMID: 17329656; PMCID: PMC1829363.
  • Basu S, McKee M, Galea G, Stuckler D. Relationship of soft drink consumption to global overweight, obesity, and diabetes: a cross-national analysis of 75 countries. Am J Public Health. 2013 Nov;103(11):2071-7. doi: 10.2105/AJPH.2012.300974. Epub 2013 Mar 14. PMID: 23488503; PMCID: PMC3828681.
  • Is Coca-Cola effective at removing blood-stains? (n.d.). Stack Exchange. Available in https://skeptics.stackexchange.com/questions/14460/is-coca-cola-effective-at-removing-blood-stains
  • García-González Y, Torriente-Valle J, Oliveros-Oliveros R, García-Rosales L, Peña-Saldívar O. Daños a la salud por consumo adictivo de Coca Cola. Revista del Hospital Psiquiátrico de La Habana. 2019; 14 (3). Disponible en: http://revhph.sld.cu/index.php/hph/article/view/39

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.