14 способів використання зубної пасти

Використання зубної пасти - це не лише чищення зубів. Зубна паста може виконувати безліч інших функій і може стати вам у пригоді в повсякденному житті.
14 способів використання зубної пасти

Останнє оновлення: 22 листопада, 2018

А чи знали ви, що крім чищення та відбілювання зубів, зубна паста може виконувати безліч інших функій і може стати вам у пригоді в повсякденному житті? Ми пропонуємо вам ознайомитись з 14 незвичними способами використання зубної пасти, які вас, безумовно, здивують!

Гель для волосся

Зубні пасти, які містять гель, можуть бути використані як гель для укладання волосся. Звичайно, це не для щоденного використання, а лише на випадок, якщо ваш гель закінчився.

Очищає комп’ютерну клавіатуру та екран мобільного телефону

Протріть клавіатуру м’якою тканиною з невеликою кількістю зубної пасти та води. Так само витріть екран мобільного телефону. Ось побачите, невеликі подряпини зникнуть.

Очищує скло

Як нам всім добре відомо, дзеркала у ванних кімнатах, на дверях та вікна, як правило, забруднюються досить швидко. Тому для їх очищення, достатньо протерти забруднені ділянки гумкою з зубною пастою та залишити на кілька хвилин, після чого змити.

Укуси комах

зубна паста після укісів комарів

Використання зубної пасти не обмежується лише гігієною та прибиранням. Зубна паста рекомендується для заспокоєння свербіння та припухлості, викликаних укусами комах. Нанесіть трохи зубної пасти на постраждалу ділянку та залиште на ніч для кращого ефекту.

Дозволяє позбутися сильних запахів

Цибуля, часник, риба та деякі інші продукти можуть залишати неприємні запахи на руках. Навіть деякі фрукти та овочі залишають неприємний запах. Якщо звичайне мило не допомагає, то альтернативне використання зубної пасти вас приємно вразить.

Добре намастіть руки та пальці пастою та залиште на деякий час, після чого змийте водою.

Використання зубної пасти для видалення плям

видалити пляму зубною пастою

Є плями, які дуже тяжко видалити. У цьому випадку ви можете спробувати нанести трохи зубної пасти безпосередньо на пляму, потерти забруднене місце, поки пляма не зійде. Потім просто промити водою.

Акне

Сьогодні зубну пасту дуже часто використовують для прискорення загоєння акне. Нанесіть трохи зубної пасти на проблемну ділянку та залиште на ніч. Це допоможе підсушити прищик.

Видаляє плями від фарби для волосся

Якщо ви фарбуєте волосся вдома, і випадково забруднили себе або свій одяг фарбою для волосся – не біда, нанесіть зубну пасту на пляму, залиште на деякий час. Це допоможе вам без зайвих зусиль видалити пляму.

Щоб такого не трапилось знову, перед фарбуванням, нанесіть трохи зубної пасти на вуха, лоб та шию. Якщо у вас довге волосся, ви також можете нанести невелику кількість зубної пасти на плечі та спину.

Надає нігтям блиску

зубна паста для нігтів

Для того щоб ваші нігті були міцними, чистими та променистими, нанесіть трохи зубної пасти на нігті за допомогою зубної щітки, трохи потріть та змийте.

Дозволяє позбутися неприємних запахів дитячих пляшечок

Якщо ви використовуєте дитячі пляшечки досить тривалий час, є ймовірність того, що вони матимуть досить неприємний запах. Тому спробуйте очистити їх за допомогою зубної пасти.

Добре потріть з усіх сторін, а потім ретельно прополосніть. Таким способом ви можете також чистити кухонні контейнери, термоси і навіть порожні пляшечки з-під шампуню та крему.

Надає блиску срібним ювелірним виробам

Добре натріть прикраси зубною пастою за допомогою щітки. Залиште їх на ніч, а вранці витріть начисто вологою ганчіркою.

Очищає підгорілі поверхні прасок

Підгоріла поверхня праски дратує, чи не так? Оскільки вона може забруднити, а в гіршому випадку, зовсім зіпсувати одяг. Використання зубної пасти врятує вас і в цій ситуації. Тому нанесіть шар зубної пасти та натріть дочиста поверхню праски, поки пляма не зникне.

Для чищення взуття

Ви можете очистити взуття та видалити бруд за допомогою зубної пасти. Особливо цей засіб підходить для дитячих тенісних туфель, оскільки вони майже завжди надзвичайно брудні. Вам не потрібно буде мити їх і чекати поки вони висохнуть. Просто нанесіть зубну пасту щіткою, потріть деякий час забруднені ділянки , а потім змийте водою.  • Walsh, T., Glenny, A. M., Worthington, H. V., Marinho, V. C. C., & Appelbe, P. (2009). Fluoride toothpastes of different concentrations for preventing dental caries in children and adolescents. Cochrane Database of Systematic Reviews. http://doi.org/10.1002/14651858.CD007868
  • Joiner, A. (2010). Whitening toothpastes: A review of the literature. In Journal of Dentistry. http://doi.org/10.1016/j.jdent.2010.05.017

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.